2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
21-8-2010 : Mechelen/B - CAC-CACIB 30e St. Romboutscup
Keurmeester : Dhr. Dupas Jean-Jacques/F
Resultaten : Sylvie Guillon, Gérard Mahé - Rosalind Priest - Foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé
 
 
 


CAC-CACIB BOB Cljatva de l'Hermitage d'Eole - CAC-CACIB BOS Eltsine de l'Hermitage d'Eole
 

12 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 6 / Teven : 6 )
 
Reuen (6/6)
 
Puppyklas (1/1)
1 VB Beste Puppy
Exodus du Grand Fresnoy
Geb.: 26-11-2009   LOF : 15650
(Ischyma Fandango x Diane de Poitiers du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Verstappen M.
 
Jeugdklas (1/1)
1 G  Ianislav du Pré du Chateau
Geb.: 30-09-2009   LOSH : 1067903
(Dimitrov du Pré du Chateau x Fiona du Pré du Chateau)
Fokker : Sauveur Valérie - Eig.: Van Langenhoven Nonna
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U CAC-CACIB BOS
Eltsine de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 24-01-2009   LOF : 015400/02760
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
 
Open Klas (2/2)
1 U  Demi-Dieu du Grand Fresnoy
Geb.: 18-09-2008   LOF : 015365
(Ch. Birik Carnjin von der Windhundranch x Ch. The Sparkling Star Girl du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Doloris Mary-Barbara
2 U  Captain Cook z Visnoveho Kvetu
Geb.: 18-07-2008   CMKU/B : 2716/2008
(Charley Balsaja Achota x Audrey Hepburn z Visnoveho Kvetu)
Fokker : Vorackova - Eig.: Priest Rosalind
 
Kampioensklas (1/1)
1 U RCAC-RCACIB
Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy
Geb.: 06-06-2001   LOF : 013799/02425
(Ch. Seabury's Jay Egoiste x Ch. Majenkir Tzarina le Sphinx)
Fokker : Folgerö Marit - Eig.: Combis Marie-Hélène
Teven (6/6)
 
Babyklas (1/1)
1 VB  Fee Melusine du Grand Fresnoy
Geb.: 04-03-2010   LOF : 015708
(Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy x Paskova Attraction)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
Jeugdklas (1/1)
1 U  Ieva Wolfskaïa
Geb.: 19-09-2009   LOSH : 1068430
(Attila Wolfskaïa x Faroussia Wolfskaïa)
Fokker : Vuylsteke Anne - Eig.: Michiels-Domen C. & J.
 
Open Klas (2/2)
1 U CAC-CACIB BOB
Cljatva de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 05-05-2007   LOF : 014974/03134
(Vestnik des Crocs de la Molière x Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: M. Nevers Philippe / Mlle Riche Isabelle
2 U  Delia de Xanishka
Geb.: 17-05-2008   LOF : 15267/3206
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Viuga-Alexia d'Ymauville)
Fokker : Bacquet Annick / Pataud Xavier - Eig.: Bacquet Annick
 
Kampioensklas (2/2)
1 U RCAC-RCACIB
Ch. Udessa de Xanishka
Geb.: 30-09-2003   LOF : 014141
(Tsjerkaj du Bois St Lambert x Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : Bacquet Annick / Pataud Xavier - Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
2 U  Ch. Alienor d'Aquitaine du Grand Fresnoy
Geb.: 25-06-2005   LOF : 014636/3025
(Remrix du Grand Fresnoy x Hinschka's Uma)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
   
 
U : Uitmuntend
G : Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven