2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
18-7-2010 : Chemnitz-Klaffenbach/D - CAC LS Sachsen 2010
Keurmeester : Dhr. Boucek Frantisek/CZ
Resultaten en foto's : Ute Dick
 
14 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 5 / Teven : 9 )
 
Reuen (5/5)
 
Puppyklas (1/1)
1 VB  Igorov von der Windhundranch
Geb.: 22-10-2009   VDH/DWZB B : 18044
(Ch. Diamond von der Windhundranch x Ch. Yasba von der Windhundranch)
Fokker : Schwarz Brigitte & Heike - Eig.: Reinsberger Beatrix / Herwig Michael
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JgdCAC LJS Sachsen 2010 JBOB
Kornet Iz Razdolia
Geb.: 19-01-2009   VDH/DWZB B : 18062
(Zagar Iz Razdolia x Leicro's Russian Zolka Zara)
Fokker : Uvarov S. - Eig.: Spengler Ljudmila
 
Open Klas (1/1)
1 U CAC LS Sachsen 2010 Beste Reu - BOB 3 BOG
Barzaya E'Aragon
Geb.: 19-04-2008   SHSB/LOS : 673804
(Kuskaya's Ayak x Barzaya Iskra)
Fokker : Gobbo-Müller Doris - Eig.: Dick Ute
 
Kampioensklas (2/2)
1 U  Ch. Jantar aus dem Zarenreich
Geb.: 26-10-2004   VDH/DWZB B : 17393
(Ch. Ischyma Camargue x Ch. Aischa aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Dick Ute
2 U  Ch. Eyk vom Brandenstein
Geb.: 23-02-2006   VDH/DWZB B : 17571
(Nabor Gatschina x Darina vom Brandenstein)
Fokker : Hartmann E. - Eig.: Wandzich Eva
 
Teven (9/9)
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JgdCAC LJS Sachsen 2010
Aljanka vom Euskirchenhof
Geb.: 14-07-2009   VDH/DWZB B : 18010
(Joschij vom Sölring Hüs x Tovaritsch's Boltuska)
Fokker : Euskirchen R. & P.J. - Eig.: Achenbach Melanie
 
 
Intermediaire Klas (3/3)
1 U  Lia vom Tollhaus
Geb.: 28-01-2009   VDH/DWZB B : 17928
(Jason vom Tollhaus x Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : Döring Brigitte - Eig.: Wille Michael
 
2 U  Marischka aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17916
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Franz Kathrin
3 U  Ambra vom Tännichtgrund
Geb.: 26-08-2008   VDH/DWZB B : 17881
(Ch. Turgai's Hajatin x Ch. Victory Misty Blue River)
Fokker : Dr. Med. Hille Rolf - Eig.: Dr. Med. Hille Rolf
 
Open Klas (2/2)
1 U CAC LS Sachsen 2010 Beste Teef
Chaijka
Geb.: 30-06-2007   VDH/DWZB B : 17920
(Ch. Ailica's Chamberlain x Stepnykh Almazov Aleksandra)
Fokker : Bertolini Elena - Eig.: Wille Michael
 
2 U RCAC
Lynx Power of Love
Geb.: 14-12-2006   VDH/DWZB B : 17873
(Ch. Lynx Spirit of the Tiger x Ch. Lynx Dark Lady)
Fokker : Johnsson Elisabet - Eig.: Spengler Ljudmila
 
Kampioensklas (1/1)
1 U  Ekatarina von der Windhundranch
Geb.: 17-10-2006   VDH/DWZB B : 17649
(Klingsor's Titzian x Udala von der Windhundranch)
Fokker : Schwarz Brigitte & Heike - Eig.: Reinsberger D.
 
 
Ere Klas (1/1)
1  Ch. Anatevka von der Windhundranch
Geb.: 18-04-2003   VDH/DWZB B : 17152
(Wjugow von der Windhundranch x Udala von der Windhundranch)
Fokker : Schwarz Brigitte & Heike - Eig.: Franz Kathrin & Uwe
 
Veteranenklas (1/1)
1 U VetCAC
Ch. Victoria Misty Blue River
Geb.: 10-07-2002   PKR.X : 5073
(Morris Freiherr von Stillwater x Romaticzyna Raisa Polot)
Fokker : Maduschka K. - Eig.: Dr. Med. Hille Rolf
   
 
U : Uitmuntend
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven