2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
11-7-2010 : Mersch/L - CACL WFL - Wandhond Festival 2010
Keurmeester : Mw. Melchior-Schlechter Marie Josée/L
Resultaten en foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé - Annie Rogiers
 
 
 


BOB MCh. Ischyma Hitan Rayen - CACL Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak
 

15 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 9 / Teven : 6 )
 
Reuen (9/9)
 
Babyklas (1/1)
1 VB  Fra Diavolo du Grand Fresnoy
Geb.: 07-02-2010   LOF : 15658
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Caccia Bistkupstwo)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Bolognesi Fabienne & Laurent
 
Jeugdklas (1/1)
1 U Lux. Jeugd Kamp.
Eckerman du Grand Fresnoy
Geb.: 07-07-2009   LOF : 015518
(Djinseeker French Dream du Grand Fresnoy x Ch. Andora du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Jung D.
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U CACL
Eltsine de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 24-01-2009   LOF : 015400/02760
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
 
Open Klas (3/3)
1 U CACL
Brassok Karel Appel
Geb.: 15-06-2007   S : 49103/2007
(Lynx St Elmos Fire x Brassok Sophie Kuppers)
Fokker : Dirksen R. - Eig.: Pomportes R. & A.
2 U RCACL
Dusseldorf du Grand Fresnoy
Geb.: 09-05-2008   LOF : 015215/2733
(Ch. Staraja Russa Darkov Fresnoy x Vinchka des Crocs de la Molière)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Bolognesi Fabienne & Laurent
3 U  Valdai of Scotch-Dream
Geb.: 14-08-2004   LOF : 014411/2684
(Ch. Silver Shannon de Nikolaïev x Snegourstchka of Scotch-Dream)
Fokker : Vitel H. - Eig.: Pomportes R. & A.
 
Kampioensklas (1/1)
1 U CACL
MCh. Ischyma Harosjenkie
Geb.: 20-03-2005   VDH/DWZB B : 17430
(Ch. Darbaschan's Super Strike x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Schalenbourg Greta
 
Veteranenklas (1/1)
1 U Lux.Vet.Ch.
Ch. Amor van Wisinskaja
Geb.: 12-04-2001   LOSH : 0885840
(Ch. Leicro's Russian Ztorm Clouds x Undra van Wisinskaja)
Fokker : Gillemot Gustaaf - Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
 
Ere Klas (1/1)
1 U BOB Res.Best in Show
MCh. Ischyma Hitan Rayen
Geb.: 20-03-2005   VDH/DWZB B : 17426
(Ch. Darbaschan's Super Strike x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Rogiers Annie
Teven (6/6)
 
Babyklas (1/1)
1 VB  Fabiola du Grand Fresnoy
Geb.: 07-02-2010   
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Caccia Bistkupstwo)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Riedinger E.
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U CACL
Rasswet's Carmina
Geb.: 08-02-2009   VDH/DWZB B : 17937
(Rasswet's Burattino x Jelistaz One Little Sweetheart)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Schalenbourg Greta
 
Open Klas (1/1)
1 U CACL
Dober-Kopp Volga
Geb.: 14-06-2007   LOF : 15316/3148
(Dober-Kopp Pannon Zoltan x Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppany Agnes - Eig.: Guillon Sylvie
 
Kampioensklas (1/1)
1 U CACL BOS
Ch. Rainmaker Kylli Chyerdak
Geb.: 23-03-2008   SF/FIN : 27544/08
(Zevs iz Razdolia x Rainmaker Irene)
Fokker : Lind / Vilpponen  - Eig.: Soete Deborah
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U CACL
Ch. Dunjaschka van Quazouraskaya
Geb.: 01-06-2004   LOSH : 957064
(Ch. Piatoi Polozovich de Xanishka x Tara van Tuchkala)
F.&Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
 
Veteranenklas (1/1)
1 U Lux.Vet.Ch.
Ch. Babuschka van Wisinskaja
Geb.: 18-06-2002   LOSH : 0913293
(Ch. Leicro's Russian Ztorm Clouds x Undra van Wisinskaja)
Fokker : Gillemot Gustaaf - Eig.: Janssens Edward / Van Doorslaer Armand
   
 
U : Uitmuntend
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven