2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
10-7-2007 : Köln/D - CAC VBS 2010
Keurmeester : Mw. Schwerm-Hahne Wilfriede/D
Foto en resultaten : Dagmar Renelt, Peter Niewrzedowski
 
35 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 15 / Teven : 20 )
 
Reuen (14/15)
 
Jeugdklas (6/6)
1 U JgdCAC Jug.-Verbandssieger 2010
Leonid vom Tollhaus
Geb.: 28-01-2009   VDH/DWZB B : 17923
(Jason vom Tollhaus x Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : Döring Brigitte - Eig.: Leeb Susanne
 
2 U JgdResCAC
Ferchinoff Alexander
Geb.: 20-03-2009   VDH/DWZB B : 17958
(Egil Alexander x Ch. Dajanka Alexander)
Fokker : Renelt Dagmar - Eig.: Altner Gerda / Renelt Dagmar
 
3 U  Stepun's Abakan
Geb.: 16-09-2009   VDH/DWZB B : 18022
(Kuskaya's Grischa x Stepun's Uljeschka)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Gieler N. & R.
 
4 U  Rasswet's Chega
Geb.: 08-02-2009   VDH/DWZB B : 17933
(Rasswet's Burattino x Jelistaz One Little Sweetheart)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Hofacker Ruth
 
U  Turgai's Keoma
Geb.: 19-02-2009   VDH/DWZB B : 17972
(Turgai's Eristo x Turgai's Galka)
F.&Eig.: Franz Marina & Gerhard
 
ZG  Stepun's Aristarkh
Geb.: 16-09-2009   VDH/DWZB B : 18025
(Kuskaya's Grischa x Stepun's Uljeschka)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Hermjohannknecht Frank / Giesen Wilfried
 
 
Intermediaire Klas (3/3)
1 U VDH
Legolas vom Tollhaus
Geb.: 28-01-2009   VDH/DWZB B : 17924
(Jason vom Tollhaus x Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : Döring Brigitte - Eig.: Koschwitz Nadja
 
2 U RVDH
Mikolai aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17913
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Niemann Rolf & Heidelinde
 
3 ZG  Lakascha vom Sölring Hus
Geb.: 25-09-2008   VDH/DWZB B : 17897
(Ch. Jakuschin vom Sölring Hüs x Tovaritsch's Boginya)
Fokker : Neumann H. & I.C. - Eig.: Hofacker Ruth
 
 
Open Klas (3/4)
1 U VDH CAC Verbandssieger 2010 Beste Reu - BOB
Turgai's Jaltai
Geb.: 03-11-2007   VDH/DWZB B : 17809
(Turgai's Elko x Turgai's Galka)
Fokker : Franz Marina & Gerhard - Eig.: Wittka Elke & Uwe
 
2 U RVDH
Alex Baranowskij
Geb.: 10-09-2004   VDH/DWZB B : 17353
(Petja von der Windhundranch x Siurpriza Donskoy Ohoty)
Fokker : Spohr Barbara - Eig.: Spohr Barbara / Schmidt Frank
 
3 U  Turgai's Jarkiy
Geb.: 03-11-2007   VDH/DWZB B : 17808
(Turgai's Elko x Turgai's Galka)
Fokker : Franz Marina & Gerhard - Eig.: Scholz Hagen
 
afw  Ailica's Goryn
Geb.: 06-03-2007   VDH/DWZB B : 17702
(Ch. Rosjanka's Andrasch x Ch. Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : Wolf Astrid - Eig.: Schlender R. & M.
 
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH
Ch. Jantar aus dem Zarenreich
Geb.: 26-10-2004   VDH/DWZB B : 17393
(Ch. Ischyma Camargue x Ch. Aischa aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Dick Ute
 
2 U RVDH
Ch. Karamasov aus dem Zarenreich
Geb.: 15-04-2005   VDH/DWZB B : 17439
(Orel des Princes de Kazan x Russian Rapsody Krylov)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Niemann Rolf & Heidelinde
 
Teven (18/20)
 
Jeugdklas (4/6)
1 U JgdCAC Jug.-Verbandssieger 2010 New DWZRV Junior Ch. New DWZRV Junior Ch. JBOB
Fürstin Feodorowna Alexander
Geb.: 20-03-2009   VDH/DWZB B : 17962
(Egil Alexander x Ch. Dajanka Alexander)
F.&Eig.: Renelt Dagmar
2 U JgdResCAC
Nadyeshda aus dem Zarenreich
Geb.: 31-03-2009   VDH/DWZB B : 17978
(Ladianov aus dem Zarenreich x Snejinka Homierovitch Boldareffchino)
F.&Eig.: Klug Margrit
 
3 U  Stepun's Agniia
Geb.: 16-09-2009   VDH/DWZB B : 18028
(Kuskaya's Grischa x Stepun's Uljeschka)
F.&Eig.: Wöhrle-Simon Dorothee
 
4 U  Stepun's Anfisa
Geb.: 16-09-2009   VDH/DWZB B : 18027
(Kuskaya's Grischa x Stepun's Uljeschka)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Klein Juliana
 
afw  Nadienka aus dem Zarenreich
Geb.: 31-03-2009   VDH/DWZB B : 17977
(Ladianov aus dem Zarenreich x Snejinka Homierovitch Boldareffchino)
F.&Eig.: Klug Margrit
 
afw  Ninotchka aus dem Zarenreich
Geb.: 31-03-2009   VDH/DWZB B : 17979
(Ladianov aus dem Zarenreich x Snejinka Homierovitch Boldareffchino)
F.&Eig.: Klug Margrit
 
 
Intermediaire Klas (5/5)
1 U VDH CAC Verbandssieger 2010 Beste Teef
Mariza aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17917
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
F.&Eig.: Klug Margrit
 
2 U RVDH
Marischka aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17916
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Franz Kathrin
 
3 U  Mischka aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17918
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
F.&Eig.: Klug Margrit
 
4 U  Maraya aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17915
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Maus C.
 
U  Turgai's Koura
Geb.: 19-02-2009   VDH/DWZB B : 17974
(Turgai's Eristo x Turgai's Galka)
Fokker : Franz Marina & Gerhard - Eig.: Spohr Barbara
 
 
Open Klas (5/5)
1 U VDH RCAC
Stepun's Xaranowa
Geb.: 10-02-2007   VDH/DWZB B : 17687
(Stepun's Sewastopol x Stepun's Tupij)
F.&Eig.: Wöhrle-Simon Dorothee
 
2 U RVDH
Ana-Babochka Baranowskij
Geb.: 10-09-2004   VDH/DWZB B : 17358
(Petja von der Windhundranch x Siurpriza Donskoy Ohoty)
F.&Eig.: Spohr Barbara
 
3 U  Ninotschka Kalinow
Geb.: 26-06-2006   VDH/DWZB B : 17623
(Ch. Katz Rhythm of the Night x Inuschka Kalinow)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Locher Stephan
 
4 U  Turgai's Jashma
Geb.: 03-11-2007   VDH/DWZB B : 17810
(Turgai's Elko x Turgai's Galka)
F.&Eig.: Franz Marina & Gerhard
 
U  Hrabrost Raschi-Pack-Buran
Geb.: 14-08-2002   VDH/DWZB B : 17075
(Sverkay x Dascha Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Bührmann Ludger - Eig.: Otto Michaela
 
 
Gebruiskhondenklas (2/2)
1 U VDH
Ch. Turgai's Galka
Geb.: 06-06-2003   VDH/DWZB B : 17169
(Ch. Romanoff des Crocs de la Molière x Ch. Turgai's Chernika)
F.&Eig.: Franz Marina & Gerhard
 
2 U RVDH
Ailica's Flamme
Geb.: 09-06-2006   VDH/DWZB B : 17613
(Ch. Ailica's Chamberlain x Ch. Ailica's Dark Ruby)
F.&Eig.: Wolf Astrid
 
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH
Ch. Ailica's Georgia
Geb.: 06-03-2007   VDH/DWZB B : 17705
(Ch. Rosjanka's Andrasch x Ch. Ailica's Caja-Chadee)
F.&Eig.: Wolf Astrid
 
2 U RVDH
Ch. Ljudmilla aus dem Zarenreich
Geb.: 20-05-2007   VDH/DWZB B : 17748
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Ch. Aischa aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Maus C.
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven