2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
19-6-2010 : Eilenburg/D - CAC
Keurmeester : Dhr. Blümel Robert/AT
Resultaten en foto's : Ute Dick
 
12 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 5 / Teven : 7 )
 
Reuen (5/5)
 
Puppyklas (1/1)
VB Beste Puppy
Igorov von der Windhundranch
Geb.: 22-10-2009   VDH/DWZB B : 18044
(Ch. Diamond von der Windhundranch x Ch. Yasba von der Windhundranch)
Fokker : Schwarz Brigitte & Heike - Eig.: Reinsberger Beatrix / Herwig Michael
 
 
Open Klas (1/1)
1 U CAC
Barzaya E'Aragon
Geb.: 19-04-2008   SHSB/LOS : 673804
(Kuskaya's Ayak x Barzaya Iskra)
Fokker : Gobbo-Müller Doris - Eig.: Dick Ute
 
Kampioensklas (1/1)
1 U BOS
Ch. Jantar aus dem Zarenreich
Geb.: 26-10-2004   VDH/DWZB B : 17393
(Ch. Ischyma Camargue x Ch. Aischa aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Dick Ute
 
Veteranenklas (2/2)
1 U VetCAC
Ch. Klingsor's Ontario
Geb.: 16-05-2000   VDH/DWZB B : 16748
(Klingsor's Nonius x Ch. Klingsor's Galappagos)
Fokker : Herold / Siegel  - Eig.: Raspe P. & J.
 
2 U VetResCAC
Ch. Taigan (Mahkroff)
Geb.: 02-02-2002   VDH/DWZB B : 17046
(Perm von Smetanka x Chernena iz Krasnoy Okhoty)
Fokker : Mahkroff Olga - Eig.: Grund S.
 
Teven (7/7)
 
Jeugdklas (2/2)
1 U JgdCAC
Fee Fialka Alexander
Geb.: 20-03-2009   VDH/DWZB B : 17963
(Egil Alexander x Ch. Dajanka Alexander)
Fokker : Renelt Dagmar - Eig.: Dr. Patzak
 
2 ZG  Aljanka vom Euskirchenhof
Geb.: 14-07-2009   VDH/DWZB B : 18010
(Joschij vom Sölring Hüs x Tovaritsch's Boltuska)
Fokker : Euskirchen R. & P.J. - Eig.: Achenbach Melanie
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U CAC BOB
Lia vom Tollhaus
Geb.: 28-01-2009   VDH/DWZB B : 17928
(Jason vom Tollhaus x Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : Döring Brigitte - Eig.: Wille Michael
 
 
Open Klas (3/3)
1 U RCAC
Chaijka
Geb.: 30-06-2007   VDH/DWZB B : 17920
(Ch. Ailica's Chamberlain x Stepnykh Almazov Aleksandra)
Fokker : Bertolini Elena - Eig.: Wille Michael
 
2 U  Velikij Ljudmilla
Geb.: 12-11-2006   VDH/DWZB B : 17919
(Japejukan Kommando x Velikij Jirina)
Fokker : Häggström Cecilia - Eig.: Wille Michael
 
3 ZG  Henriette Zarownik
Geb.: 04-07-2007   VDH/DWZB B : 17756
(Nabor Gatschina x Galina Zarownik)
Fokker : Kasimir H. / Roehl S. - Eig.: Roehl Sylvia
 
 
Ere Klas (1/1)
1  Ch. Rosjanka's Bostjana
Geb.: 20-08-2004   VDH/DWZB B : 17341
(Danjar z Bilmy x Rosjanka's Askania)
Fokker : Ludewig H. H. - Eig.: Kromrei Ilona
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven