2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
19-6-2010 : Ostercappeln/D - CAC LS
Keurmeester : Dhr. Coppens Jan/NL
Resultaten en foto's : Dagmar Renelt, Peter Niewrzedowski
 
21 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 7 / Teven : 14 )
 
Reuen (7/7)
 
Jeugdklas (2/2)
1 U JgdVDH JgdCAC LJS Weser-Ems 2010
Ischyma Pamir
Geb.: 16-08-2009   VDH/DWZB B : 18012
(Triskel Celtic Krylov x Cher z Bilmy)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Meynen Carolin
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Fjodor Alexander
Geb.: 20-03-2009   VDH/DWZB B : 17957
(Egil Alexander x Ch. Dajanka Alexander)
Fokker : Renelt Dagmar - Eig.: Rosbroich I.
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U VDH CAC
Mikolai aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17913
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Niemann Rolf & Heidelinde
 
Open Klas (2/2)
1 U VDH RCAC
Arkadij Wicari
Geb.: 06-09-2006   VDH/DWZB B : 18063
(Cashmere Bistkupstwo x Claire Balsaja Achota)
Fokker : Vondrackova Zuzana - Eig.: Grüssing Hannelore
2 U RVDH
Diego von Zarskoje Selo
Geb.: 03-07-2007   VDH/DWZB B : 17792
(Ch. El Ghitan von Zarskoje Selo x Ch. Bilans Black Obsession)
Fokker : Stifter E. - Eig.: van Essen Henk
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH LS Weser-Ems 2010 Beste Reu - BOB
Ch. Karamasov aus dem Zarenreich
Geb.: 15-04-2005   VDH/DWZB B : 17439
(Orel des Princes de Kazan x Russian Rapsody Krylov)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Niemann Rolf & Heidelinde
 
Veteranenklas (1/1)
1 U VetVDH VetCAC Beste Veteraan
Fenris Raschi-Pack-Buran
Geb.: 13-08-2001   VDH/DWZB B : 16891
(Iwan Grotius x Baschika Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Bührmann Ludger - Eig.: Grüssing Hannelore
Teven (14/14)
 
Puppyklas (1/1)
VB  Odessa aus dem Zarenreich
Geb.: 16-10-2009   VDH/DWZB B : 18039
(Ladianov aus dem Zarenreich x Iliana aus dem Zarenreich)
F.&Eig.: Klug Margrit
 
Jeugdklas (3/3)
1 U JgdVDH JgdCAC LJS Weser-Ems 2010 JBOB
Nadienka aus dem Zarenreich
Geb.: 31-03-2009   VDH/DWZB B : 17977
(Ladianov aus dem Zarenreich x Snejinka Homierovitch Boldareffchino)
F.&Eig.: Klug Margrit
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Fürstin Feodorowna Alexander
Geb.: 20-03-2009   VDH/DWZB B : 17962
(Egil Alexander x Ch. Dajanka Alexander)
F.&Eig.: Renelt Dagmar
3 U  Ischyma Princess
Geb.: 16-08-2009   VDH/DWZB B : 18019
(Triskel Celtic Krylov x Cher z Bilmy)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Hansen Stefanie
 
Intermediaire Klas (3/3)
1 U VDH RCAC
Mariza aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17917
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
F.&Eig.: Klug Margrit
2 U RVDH
Bilans Hold Me Thrill Me Kiss Me
Geb.: 20-10-2008   VDH/DWZB B : 18000
(Solovyev Lichny Podarok Dla Contra Lege x Bilans Eight Dreams of the Sunrise)
Fokker : Kuszyk Thomas - Eig.: Geiger R.
3 ZG  Ischyma Natascha
Geb.: 22-07-2008   VDH/DWZB B : 17866
(Zarathustra Nijinski Ballet x Jamarqui Angora)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Paffrath Gerlinde
 
 
Open Klas (6/6)
1 U VDH CAC LS Weser-Ems 2010 Beste Teef
Scharkow's Bogisha
Geb.: 02-11-2007   VDH/DWZB B : 17786
(Volskyvoi d'El Collina Perruska x Scharkow's Akasha)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: Kühlmann Martina
2 U RVDH
Baruschka's Kira
Geb.: 16-05-2005   VDH/DWZB B : 17462
(Ch. Katz Rhythm of the Night x Ch. Baruschka's Halatka)
Fokker : Schönfeld Sabine - Eig.: Paffrath G. & R.
3 U  Groza Stepowy Goniec
Geb.: 14-03-2008   PKR.X : 6675
(Ischyma Imperial x Ch. Zlota Sotnia Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K. - Eig.: Schleusener / Richter
4 U  Hrabrost Raschi-Pack-Buran
Geb.: 14-08-2002   VDH/DWZB B : 17075
(Sverkay x Dascha Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Bührmann Ludger - Eig.: Otto Michaela
U  High Society Stepowy Goniec
Geb.: 28-04-2008   PKR.X : 6718
(Ch. Wlad av Fjascho x Ch. Ursa Maior Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K. - Eig.: Schleusener / Richter
 
U  Ekatarina Alexander
Geb.: 26-04-2007   VDH/DWZB B : 17732
(Babuschka's Hubal-Alexander x Chaika Alexander)
Fokker : Renelt Dagmar - Eig.: Tomczak Jutta & Axel
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH
MCh. Dajanka Alexander
Geb.: 31-08-2003   VDH/DWZB B : 17193
(Ch. Piatoi Polozovich de Xanishka x Adjanka Alexander)
F.&Eig.: Renelt Dagmar
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven