2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
5-6-2010 : Gelsenkirchen/D - CAC DWRV-Düsseldorf
Keurmeester : Dhr. Gerritsen Frantz/NL
Resultaten : Dagmar Renelt, Peter Niewrzedowski - Foto's : Frits Hoorneman - René Gieler - André van den Broek
 
26 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 15 / Teven : 11 )
 
Reuen (15/15)
 
Puppyklas (2/2)
1 VB Puppy BIS
Stepun's Abakan
Geb.: 16-09-2009   VDH/DWZB B : 18022
(Kuskaya's Grischa x Stepun's Uljeschka)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Gieler N. & R.
B  Twinspot Brimstone Modnyabistru
Geb.: 15-11-2009   NHSB : 2772648
(Ch. Lupushuan Siberian Ash x Ch. Lovely Butterfly Modnyabistru)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
 
 
Jeugdklas (3/3)
1 U JgdCAC New DWZRV Junior Ch.
Ferchinoff Alexander
Geb.: 20-03-2009   VDH/DWZB B : 17958
(Egil Alexander x Ch. Dajanka Alexander)
Fokker : Renelt Dagmar - Eig.: Altner Gerda / Renelt Dagmar
 
2 U JgdResCAC
Fjodor Alexander
Geb.: 20-03-2009   VDH/DWZB B : 17957
(Egil Alexander x Ch. Dajanka Alexander)
Fokker : Renelt Dagmar - Eig.: Rosbroich I.
 
3 ZG  Ischyma Primus
Geb.: 16-08-2009   VDH/DWZB B : 18013
(Triskel Celtic Krylov x Cher z Bilmy)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Plante Walter
 
 
Intermediaire Klas (4/4)
1 U CAC
Bilans Happy Go Lucky
Geb.: 20-10-2008   PKR.X : 6963
(Solovyev Lichny Podarok Dla Contra Lege x Bilans Eight Dreams of the Sunrise)
Fokker : Kuszyk Thomas - Eig.: Fischer S.
 
2 U  Legolas vom Tollhaus
Geb.: 28-01-2009   VDH/DWZB B : 17924
(Jason vom Tollhaus x Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : Döring Brigitte - Eig.: Koschwitz Nadja
 
3 U  Mikolai aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17913
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Niemann Rolf & Heidelinde
 
4 ZG  Stepun's Zarankow
Geb.: 16-09-2008   VDH/DWZB B : 17888
(Ardagan's Firecracker x Stepun's Tupij)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Göting R. / Siebert-Göting D.
 
 
Open Klas (5/5)
1 U RCAC
Ch. Red Eagle Lelant Modnyabistru
Geb.: 11-10-2004   NHSB : 2528363
(Jelistaz Just Like Pistachio x Vronsky Angel in Disguise)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
 
2 U  Diego von Zarskoje Selo
Geb.: 03-07-2007   VDH/DWZB B : 17792
(Ch. El Ghitan von Zarskoje Selo x Ch. Bilans Black Obsession)
Fokker : Stifter E. - Eig.: van Essen Henk
 
3 U  Barzaya Ewan
Geb.: 19-04-2008   SHSB/LOS : 673808
(Kuskaya's Ayak x Barzaya Iskra)
Fokker : Gobbo-Müller Doris - Eig.: Obermann C.
 
4 ZG  Dolgoi de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 13-05-2008   VDH/DWZB B : 17872
(Anaieff de l'Hermitage d'Eole x Vendlynga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Weiser Gabriele
 
ZG  Endreij Alexander
Geb.: 26-04-2007   VDH/DWZB B : 17726
(Babuschka's Hubal-Alexander x Chaika Alexander)
F.&Eig.: Renelt Dagmar
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U Beste Reu - BOB
Ch. Enrico van Pazjino
Geb.: 07-03-2006   NHSB : 2598740
(Grischka aus dem Zarenreich x Dober-Kopp Pannon Eszter)
F.&Eig.: Hoorneman Frits
Teven (11/11)
 
Puppyklas (1/1)
VB  Riband Wave Modnyabistru
Geb.: 15-11-2009   NHSB : 2772631
(Ch. Lupushuan Siberian Ash x Ch. Lovely Butterfly Modnyabistru)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JgdCAC JBOB
Fürstin Feodorowna Alexander
Geb.: 20-03-2009   VDH/DWZB B : 17962
(Egil Alexander x Ch. Dajanka Alexander)
F.&Eig.: Renelt Dagmar
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U  Ischyma Natascha
Geb.: 22-07-2008   VDH/DWZB B : 17866
(Zarathustra Nijinski Ballet x Jamarqui Angora)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Paffrath Gerlinde
 
 
Open Klas (7/7)
1 U CAC Beste Teef - BOS
Baruschka's Kira
Geb.: 16-05-2005   VDH/DWZB B : 17462
(Ch. Katz Rhythm of the Night x Ch. Baruschka's Halatka)
Fokker : Schönfeld Sabine - Eig.: Paffrath G. & R.
 
2 U RCAC
Bilans Dark Side of the Moon
Geb.: 05-03-2006   PKR.X : 5931
(Agmar z Kruszelnickiego Dvory x Bilans Avantgarda)
Fokker : Kuszyk Thomas - Eig.: Fischer S.
 
3 U  Diva Slatina de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 13-05-2008   VDH/DWZB B : 17875
(Anaieff de l'Hermitage d'Eole x Vendlynga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Kühlmann Martina
 
4 U  Ch. Enjoy van Pazjino
Geb.: 07-03-2006   NHSB : 2598747
(Grischka aus dem Zarenreich x Dober-Kopp Pannon Eszter)
F.&Eig.: Hoorneman Frits
 
U  Birjuschka von der Windhundranch
Geb.: 26-04-2004   VDH/DWZB B : 17287
(Ch. Ailica's Chamberlain x Ch. Pamina von der Windhundranch)
Fokker : Schwarz Brigitte & Heike - Eig.: Krafzig-Schwarz
 
ZG  Ischyma Minerva
Geb.: 04-03-2008   VDH/DWZB B : 17824
(Ch. Blisshound Pinnochio x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Plante Walter
 
ZG  Jelistaz Rjaviy Blieska
Geb.: 08-12-2006   NHSB Imp. : S 2655897
(Gold Plated Zolotoy Modnyabistru x Jelistaz Kiara)
Fokker : Holmberg S. / Söderberg S. - Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
 
 
Veteranenklas (1/1)
1 U VetCAC Beste Veteraan
Ch. Chaika Alexander
Geb.: 01-05-2002   VDH/DWZB B : 17031
(Mishenka's Leonow x Zaruschka Alexander)
F.&Eig.: Renelt Dagmar
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
B : Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven