2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
30-5-2010 : Romorantin/F - CACS E.N.E. Club du Barzoï de France
Keurmeesters : Dhr. Da Silva Zeferino Jose/PT - Dhr. Renard Pierre/F
Resultaten en foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé
 
Keurmeester reuen : Dhr. Da Silva Zeferino Jose (PT) - teven : Dhr. Renard Pierre (F)
 
 
 
 


BOB - 'Challenge Teissonière' Ch. Vestnik des Crocs de la Molière
 

85 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 40 / Teven : 45 )
 
Reuen (35/40)
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U  Dober-Kopp Maistro
Geb.: 25-10-2008   NHSB : 2730718
(Dober-Kopp Pannon Zoltan x Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppany Agnes - Eig.: de Groot Wim
2 U  Ch. Dieu de L'Olympe du Grand Fresnoy
Geb.: 18-09-2008   LOF : 015366
(Ch. Birik Carnjin von der Windhundranch x Ch. The Sparkling Star Girl du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: M. Mme Gaussail C.
 
Open Klas (16/18)
1 U CACS
Borenoff des Crocs de la Molière
Geb.: 26-11-2006   LOF : 014922/02676
(Ustinov des Crocs de la Molière x Polka des Crocs de la Molière)
F.&Eig.: M. Descamps Marc
2 U RCACS
Ch. Dober-Kopp T-Boy
Geb.: 14-06-2007   MET/OAG : 922/7
(Dober-Kopp Pannon Zoltan x Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppany Agnes - Eig.: Guillon Sylvie
3 U  Blistaj du Cot-Regnier
Geb.: 31-08-2006   LOF : 014847
(Noureev du Cot-Regnier x Priska du Cot-Regnier)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: M. Place Didier
4 U  Bojan de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 01-07-2006   LOF : 014754/02666
(Patchkov de Tchesskaïa x Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: M. Chevallier Jean-Marie
5 U  Ch. Boran du Cot-Regnier
Geb.: 31-08-2006   LOF : 014843/2665
(Noureev du Cot-Regnier x Priska du Cot-Regnier)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: Bourrasset Françoise
6 U  Cherenoff du Clos de Mickaloïc
Geb.: 20-07-2007   LOF : 015077/02739
(Ural des Crocs de la Molière x Szvletana du Clos de Mickaloïc)
Fokker : Sauret Mickaële - Eig.: Mme Sauret Mickaële / M. Jeannin Patrice
U  Czirsé du Clos des Sabines
Geb.: 21-02-2007   LOF : 14950
(Fausto de Silvergrey x Viktoria az Aftab Faizabad)
Fokker : Boillon Pascal & Claudine - Eig.: Mme Le Cleguerrec Nadia
U  C-Boï du Comté de Gruyère
Geb.: 05-06-2006   LOF : 14905
(Psovoï des Princes de Kazan x Uliachka du Comte de Gruyere)
Fokker : Genin-Lebret N. - Eig.: M. Mme Hervault Claude
U  Ckirill du Clos de Mickaloïc
Geb.: 20-07-2007   LOF : 015076/02705
(Ural des Crocs de la Molière x Szvletana du Clos de Mickaloïc)
Fokker : Sauret Mickaële - Eig.: Mme Sauret Mickaële / M. Jeannin Patrice
 
U  Ch. Bayard Le Chevalier du Grand Fresnoy
Geb.: 10-09-2006   LOF : 014891/02678
(Ch. Staraja Russa Darkov Fresnoy x Une Marlene Dietrich du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
U  Ch. Chef-d'oeuvre du Grand Fresnoy
Geb.: 16-09-2007   LOF : 015102/02712
(Ch. Staraja Russa Darkov Fresnoy x Vinchka des Crocs de la Molière)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
U  Guiryel du Pré du Château
Geb.: 30-10-2007   LOSH : 1031359
(Boran du Pré du Château x Czardas du Pré du Château)
Fokker : Sauveur Valérie - Eig.: Arena-Ecoffey C.
U  Jelistaz Solovei
Geb.: 23-01-2008   LOF : 015413/02714
(Ch. Jelistaz Legendary x Ch. Jelistaz Optimistic Angel)
Fokker : Holmberg S. / Söderberg S. - Eig.: Mme M. Hascoët Annie & Alain
U  Black Devilish Nightmare from Fart Stable
Geb.: 02-05-2006   LOF : 014900
(Ch. Daimon Majove Bohemia x U'Amarok Aideen from Fart Stable)
F.&Eig.: Van Rijn Lidia
ZG  Degas-Lepeintre du Grand Fresnoy
Geb.: 15-10-2008   LOF : 015351
(Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy x Ch. Titania du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: M. Mme Gaussail C.
ZG  C-Bolshoi Ordoievitch des Balalaïkas
Geb.: 12-02-2006   LOF : 14918
(R'Ordovoï Alexeïvitch des Balalaïkas x S'Pavlova Yvanovna des Balalaïkas)
Fokker : Renard Pierre - Eig.: Mme Lebret-Genin Nicole
afw  Brassok Karel Appel
Geb.: 15-06-2007   S : 49103/2007
(Lynx St Elmos Fire x Brassok Sophie Kuppers)
Fokker : Dirksen R. - Eig.: Pomportes R. & A.
 
afw  Valdai of Scotch-Dream
Geb.: 14-08-2004   LOF : 014411/2684
(Ch. Silver Shannon de Nikolaïev x Snegourstchka of Scotch-Dream)
Fokker : Vitel H. - Eig.: Pomportes R. & A.
 
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U  Ural des Crocs de la Molière
Geb.: 10-03-2003   LOF : 013975/02512
(Rimsky des Crocs de la Molière x Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps Marc - Eig.: Mme Sauret Mickaële / M. Jeannin Patrice
 
Kampioensklas (4/4)
1 U Challenge Teissonnière 2010 BOB
Ch. Vestnik des Crocs de la Molière
Geb.: 25-05-2004   LOF : 014312/02588
(Ch. Romanoff des Crocs de la Molière x Rezeda du Domaine d'Iasnaia Poliana)
F.&Eig.: M. Descamps Marc
2 U  Ch. Urkhan Danaieff des Crocs de la Molière
Geb.: 04-09-2003   LOF : 014161/02550
(Ch. Romanoff des Crocs de la Molière x Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps Marc - Eig.: M. Mondragon M.
3 U  Brindle Devilish Voodoo from Fart Stable
Geb.: 02-05-2006   PKR.X : 6396
(Ch. Daimon Majove Bohemia x U'Amarok Aideen from Fart Stable)
Fokker : Van Rijn Lidia - Eig.: Szydlowska A.
4 U  Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy
Geb.: 06-06-2001   LOF : 013799/02425
(Ch. Seabury's Jay Egoiste x Ch. Majenkir Tzarina le Sphinx)
Fokker : Folgerö Marit - Eig.: Combis Marie-Hélène
 
Jeugdklas (7/9)
1 U Challenge Espoir 2010 JBOB
Eltsine de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 24-01-2009   LOF : 015400/02760
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
2 U  Emminence Grise du Grand Fresnoy
Geb.: 08-03-2009   LOF : 015437
(Borscana Thunderstruck x Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: M. Mme Gaussail C.
3 U  Edouard VII du Grand Fresnoy
Geb.: 07-07-2009   LOF : 015519
(Djinseeker French Dream du Grand Fresnoy x Ch. Andora du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: M. Mme Gaussail C.
4 U  Edgard Poe du Grand Fresnoy
Geb.: 08-03-2009   LOF : 15441
(Borscana Thunderstruck x Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: M. Mme Gaussail C.
5 U  Enchanteur Merlin du Grand Fresnoy
Geb.: 08-03-2009   LOF : 015440
(Borscana Thunderstruck x Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Mme Brou Christine
6 U  Ladies of the Lake's Euguenij Czarevitch
Geb.: 17-08-2009   
(Caecilius-Cassender de Belouyeva x Ladies of the Lake's Bliss)
F.&Eig.: Horsfield Laurence
U  Excalibur du Joyau des Bois dite Eliot
Geb.: 04-05-2009   LOF : 15445
(Vestnik des Crocs de la Molière x Dober-Kopp Napvirag dite Babouchka)
Fokker : Harani Fabrice - Eig.: Mme Coquéau Martine
afw  Ladies of the Lake's Everest Czarevitch
Geb.: 17-08-2009   
(Caecilius-Cassender de Belouyeva x Ladies of the Lake's Bliss)
Fokker : Horsfield Laurence - Eig.: Mme Duchesne Marie-Eve
 
afw  Basmach Iz Razdolia
Geb.: 28-05-2009   RKF : 1564784
(Zagar Iz Razdolia x Pagranitsjniki Bodana)
Fokker : Uvarov S. - Eig.: Van Rijn Lidia
 
 
Puppyklas (3/4)
1 VB  Eugeny du Clos de Mickaloïc
Geb.: 30-11-2009   LOF : 15592
(Dimitrov des Crocs de la Molière x Slavia du Clos de Mickaloïc)
Fokker : Sauret Mickaële - Eig.: Mme Brou Christine
2 VB  Ladies of the Lake's Eliushin Czarevitch
Geb.: 11-09-2009   LOF : 015572
(Caecilius-Cassender de Belouyeva x Sonia az Aftab Faizabad)
F.&Eig.: Horsfield Laurence
 
3 VB  Erevan du Grand Fresnoy
Geb.: 26-11-2009   
(Ischyma Fandango x Diane de Poitiers du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Mme Gaussail Lydia
 
afw  Embleme Royal du Grand Fresnoy
Geb.: 26-11-2009   LOF : 015652
(Ischyma Fandango x Diane de Poitiers du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: M. Gaillard Christophe
 
 
Babyklas (1/1)
1 VB  Erevan du Clos Vrémontois
Geb.: 29-12-2009   LOF : 15617/02822
(Boran du Cot-Regnier x Calinka du Clos Vrémontois)
Fokker : Bourrasset Françoise - Eig.: Mme Debricon Sophie
 
Veteranenklas (1/1)
1 U  Tchaikov de Tchesskaïa
Geb.: 14-04-2002   LOF : 013692/02478
(Liakhov de Tchesskaïa x Lariska de Tchesskaïa)
Fokker : Clesse Françine - Eig.: Le-Cleguerec Ph.
 
Teven (42/45)
 
Intermediaire Klas (6/6)
1 U Beste Intermediaire Klas
Darinia du Clos Vremontois
Geb.: 25-11-2008   LOF : 015377
(Boran du Cot-Regnier x Ischyma Genoveva)
F.&Eig.: Bourrasset Françoise
2 U  Daliakine d'El Collina Of Perruska
Geb.: 12-10-2008   LOF : 015324/03203
(Urkhan-Danaieff des Crocs de la Molière x Valiska d'El Collina of Perruska)
F.&Eig.: Mme Lalemand Josette
3 U  Isola Bianca Stepowy Goniec
Geb.: 29-10-2008   PKR.X : 6807
(Kumir iz Severnoy Ochoty x Xynia Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K. - Eig.: Arena-Ecoffey C.
4 U  Dame-Decoeur du Grand Fresnoy
Geb.: 15-10-2008   LOF : 015354/03260
(Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy x Ch. Titania du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Mme Merieux Odette
5 U  Dimitriova de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 04-08-2008   LOF : 015258/3199
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Ch. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: M. Harani Fabrice / Mlle Eschasseriaux P.-L.
6 U  Dzarnytza de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 04-08-2008   LOF : 015260/03202
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Ch. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mlle Fouque Sandrine
 
Open Klas (14/14)
1 U CACS Beste Open Klas
Dober-Kopp Volga
Geb.: 14-06-2007   LOF : 15316/3148
(Dober-Kopp Pannon Zoltan x Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppany Agnes - Eig.: Guillon Sylvie
2 U RCACS
Anasthasia des Cros de la Molière
Geb.: 28-01-2005   LOF : 14540/03030
(Ch. Romanoff des Crocs de la Molière x Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps Marc - Eig.: Mme Ramerini / Mme Lombard
3 U  Ladies of the Lake's Bliss
Geb.: 24-07-2006   LOF : 014929/03183
(Ch. Elbur Kalinow x Sonia az Aftab Faizabad)
F.&Eig.: Horsfield Laurence
 
4 U  Cashaka du Clos de Mickaloïc
Geb.: 20-07-2007   LOF : 015080/03160
(Ural des Crocs de la Molière x Szvletana du Clos de Mickaloïc)
Fokker : Sauret Mickaële - Eig.: Mme Sauret Mickaële / M. Jeannin Patrice
5 U  Ch. Diane Depoitiers du Grand Fresnoy
Geb.: 15-03-2008   LOF : 015181
(Ah Si J'Etais Riche du Grand Fresnoy x Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
6 U  Cymabresjeva Katyuska
Geb.: 11-05-2007   NHSB : 2655331
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Cymabresjeva Gasha)
F.&Eig.: de Groot Wim
U  Crystal du Clos Vremontois
Geb.: 29-11-2007   LOF : 15115/03163
(Ch. Ischyma Hitan Ryan x Uschka du Clos Vrémontois)
F.&Eig.: Bourrasset Françoise
U  Bojinka de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 15-10-2006   LOF : 014868/03099
(Gamajun Aurora x Sibelle Az Aftab Faizabad)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: M. Nevers Philippe / Mlle Riche Isabelle
U  Ch. Demoiselle d'Honneur du Grand Fresnoy
Geb.: 09-05-2008   LOF : 015218/03210
(Ch. Staraja Russa Darkov Fresnoy x Vinchka des Crocs de la Molière)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: M. Merieux M.
U  Ch. Valse Viennoise du Grand Fresnoy
Geb.: 08-02-2004   LOF : 014177/03050
(Orlov du Grand Fresnoy x Turquoise du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
U  Valkyrie du Ranch de Michka
Geb.: 08-01-2004   LOF : 014172/02950
(Ch. Petja du Cot-Regnier x Michka)
Fokker : Chorier Sandrine - Eig.: Mlle Chorier S.
U  Black Devilish Angel from Fart Stable
Geb.: 02-05-2006   LOF : 014901
(Ch. Daimon Majove Bohemia x U'Amarok Aideen from Fart Stable)
F.&Eig.: Van Rijn Lidia
 
U  Bright Devilish Witch from Fart Stable
Geb.: 02-05-2006   LOF : 14904
(Ch. Daimon Majove Bohemia x U'Amarok Aideen from Fart Stable)
F.&Eig.: Van Rijn Lidia
 
U  Persei's Asha Chrishna
Geb.: 21-05-2005   LOF : 14663
(Barzaya Jarnac x Persei's Phen'Algieba)
Fokker : Sauton Alain - Eig.: M. Prunier Eric
 
Gebruiskhondenklas (5/5)
1 U Beste Gebruikshondenklas
Cljatva de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 05-05-2007   LOF : 014974/03134
(Vestnik des Crocs de la Molière x Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: M. Nevers Philippe / Mlle Riche Isabelle
2 U  Belaïa de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 01-07-2006   LOF : 014755/03087
(Patchkov de Tchesskaïa x Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: M. Nevers Philippe / Mlle Riche Isabelle
3 U  Tatiana Triskell d'Al Kerby
Geb.: 16-02-2002   LOF : 013727/02855
(Ch. Metel d'Al Kerby x Peggy Lee d'Al Kerby)
Fokker : Maras Edith & Ludovic - Eig.: Pechart D. / Maras C.
4 U  Valiska D'El Collina of Perruska
Geb.: 11-02-2004   LOF : 14223/02953
(Nakhitchevan x Maroussia d'el Collina of Perruska)
F.&Eig.: Mme Lalemand Josette
5 U  Dober-Kopp Napvirag (dite Babouchka)
Geb.: 30-08-2006   LOF : 15142/3098
(Dober Kopp Red Taifun x Dober-Kopp Pannon Virag)
Fokker : Koppany Agnes - Eig.: M. Harani Fabrice / Mlle Eschasseriaux P.-L.
 
Kampioensklas (1/1)
1 U  Ch. Charunija de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 05-05-2007   LOF : 014973/03135
(Vestnik des Crocs de la Molière x Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
 
Jeugdklas (5/8)
1 U  E'Tanais de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 24-01-2009   LOF : 015402/03219
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mme Pillot-Allard F.
2 U  Eugenie-De-Montijo du Grand Fresnoy
Geb.: 06-08-2009   LOF : 015531/03244
(Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy x Alienor-d'Aquitaine du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
3 U  Eden du Joyau des Bois
Geb.: 04-05-2009   LOF : 15460
(Vestnik des Crocs de la Molière x Dober-Kopp Napvirag dite Babouchka)
Fokker : Harani Fabrice - Eig.: M. Harani Fabrice / Mlle Eschasseriaux P.-L.
4 U  Edelweiss du Joyau des Bois
Geb.: 04-05-2009   LOF : 015459/03247
(Vestnik des Crocs de la Molière x Dober-Kopp Napvirag dite Babouchka)
Fokker : Harani Fabrice - Eig.: Mme Moreau Valérie
5 U  Egoza de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 24-01-2009   LOF : 015401
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mme Langlois
afw  Ladies of the Lake's Ermeline Czarievna
Geb.: 17-08-2009   
(Caecilius-Cassender de Belouyeva x Ladies of the Lake's Bliss)
Fokker : Horsfield Laurence - Eig.: Mme Moreau Valérie
 
afw  Bagira Iz Razdolia
Geb.: 28-05-2009   RKF : 1922756
(Zagar Iz Razdolia x Pagranitsjniki Bodana)
Fokker : Uvarov S. - Eig.: Van Rijn Lidia
 
afw  Egorova du Joyau des Bois
Geb.: 04-05-2009   LOF : 15457
(Vestnik des Crocs de la Molière x Dober-Kopp Napvirag dite Babouchka)
Fokker : Harani Fabrice - Eig.: Mme Duchesne Marie-Eve
 
 
Puppyklas (6/6)
1 VB Beste Puppy
Eylena du Clos de Mickaloïc
Geb.: 30-11-2009   LOF : 015593/03254
(Dimitrov des Crocs de la Molière x Slavia du Clos de Mickaloïc)
Fokker : Sauret Mickaële - Eig.: Mme Sauret Mickaële / M. Jeannin Patrice
2 VB  Ex-Yougouslavie du Grand Fresnoy
Geb.: 26-11-2009   LOF : 015655/03266
(Ischyma Fandango x Diane de Poitiers du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
3 VB  Ladies of the Lake's Elitza Czarievna
Geb.: 11-09-2009   LOF : 015569
(Caecilius-Cassender de Belouyeva x Sonia az Aftab Faizabad)
F.&Eig.: Horsfield Laurence
4 VB  Egerie du Grand Fresnoy
Geb.: 26-11-2009   LOF : 015654
(Ischyma Fandango x Diane de Poitiers du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Mme Merieux Odette
B  Elza de Mur'Etnaya
Geb.: 06-10-2009   LOF : 15580
(Ch. Russkiy Azart Dagon x Velka de Mur'Etnaya)
Fokker : Musso M. Mme - Eig.: M. Mme Tarnowski Raphaël
WB  Ermina des Crocs de la Molière
Geb.: 29-10-2009   LOF : 015613
(Vestnik des Crocs de la Molière x Borlowska des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps Marc - Eig.: Mme Gillot Béatrice
 
 
Babyklas (2/2)
1 VB Beste Baby
Eliana du Clos Vrémontois
Geb.: 29-12-2009   LOF : 15622/03263
(Boran du Cot-Regnier x Calinka du Clos Vrémontois)
F.&Eig.: Bourrasset Françoise
 
2 VB  Lynx Morning Star
Geb.: 09-12-2009   S : 13149/2010
(Ch. Baruschka's Kungur x Hinschka's Unique at Lynx)
Fokker : Johnsson Elisabet - Eig.: Mme Debricon Sophie
 
 
Veteranenklas (2/2)
1 U exaequo
Ch. Tzarya Mirska d'El Collina of Perruska
Geb.: 23-01-2002   LOF : 13681/02806
(Nakhitchevan x Maroussia d'el Collina of Perruska)
F.&Eig.: Mme Lalemand Josette
1 U exaequo
Sonia Az Aftab Faizabad
Geb.: 10-09-2001   LOF : 013573/02847
(Rostov des Princes de Kazan x Cymabresjeva Dailaika)
Fokker : Vannier Jean-René / Dry Igor - Eig.: Horsfield Laurence
 
Eerbiedwaardigheidsklas (+10 jaar) (1/1)
1 U  Oulibka Polia Volkov
Geb.: 05-09-1998   LOF : 12790/02579
(Jegoroff des Princes de Kazan x Oumetcha de la Polianka)
Fokker : Bourge Frédérique - Eig.: M. Audouard d'Avirez Bernard
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
B : Belovend
WB : Weinig Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven