2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
23-5-2010 : Saarbrücken/D - CAC-CACIB
Keurmeester : Dhr. Dehaes Louis/B
Resultaten : Annick Bacquet
 
13 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 6 / Teven : 7 )
 
Reuen (6/6)
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JgdVDH JgdCAC
Eckerman du Grand Fresnoy
Geb.: 07-07-2009   LOF : 015518
(Djinseeker French Dream du Grand Fresnoy x Ch. Andora du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Jung D.
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U VDH
Turgai's Keoma
Geb.: 19-02-2009   VDH/DWZB B : 17972
(Turgai's Eristo x Turgai's Galka)
F.&Eig.: Franz Marina & Gerhard
 
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 ZG  Turgai's Haziz
Geb.: 05-10-2004   VDH/DWZB B : 17381
(Turgai's Feniks x Ch. Turgai's Chernika)
Fokker : Franz Marina & Gerhard - Eig.: Neu Daniel
 
 
Open Klas (3/3)
1 U VDH CAC-CACIB BOB
Le Sphinx Killing Me Softly
Geb.: 05-09-2007   SHSB/LOS : 677013
(Zimistraija Sarek x Le Sphinx Filippia)
Fokker : Folgerö Marit - Eig.: Thurnheer Erhart & Regina
 
2 U RVDH RCAC-RCACIB
Dusseldorf du Grand Fresnoy
Geb.: 09-05-2008   LOF : 015215/2733
(Ch. Staraja Russa Darkov Fresnoy x Vinchka des Crocs de la Molière)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Bolognesi Fabienne & Laurent
 
ZG  Goyan von der Windhundranch
Geb.: 27-03-2008   VDH/DWZB B : 17824
(Wjugow von der Windhundranch x Ch. Veruschka du Grand Fresnoy)
Fokker : Schwarz Brigitte & Heike - Eig.: Kunkel O. & S.
 
Teven (4/7)
 
Jeugdklas (1/2)
1 U JgdVDH JgdCAC
Seabury's Blazing Heart's Desire
Geb.: 02-03-2009   SHSB/LOS : 688103
(Seabury's Sylvan Nikolai x Seabury's Star Gazer)
Fokker : Sillers James - Eig.: Thurnheer Erhart & Regina
 
afw  Eruscha II von Ochotnikov
Geb.: 20-03-2009   VDH/DWZB B : 17989
(Baikal du Bois de la Verdage x Antonja des Crocs de la Molière)
Fokker : Ehrler F. - Eig.: Hassel Ch.
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH CACIB
Ch. Bojana de Nikolaiev
Geb.: 11-03-2006   LOF : 15025
(Ch. Silver Shannon de Nikolaïev x Ch. Silver Saga Spirit of the Tsar)
Fokker : Thalgott Michel & Danielle - Eig.: Alves J.
 
 
Gebruiskhondenklas (0/1)
afw  Zoiboys Chevelle
Geb.: 15-03-2006   VDH/DWZB B : 17631
(Chabibi's Korona-Kazan x Rosehill GL Mimeograph JC)
Fokker : Tabner S. / Golcher T. / Thompson C. - Eig.: Hassel Ch.
 
 
Open Klas (2/3)
1 U VDH CAC-RCACIB
Delia de Xanishka
Geb.: 17-05-2008   LOF : 15267/3206
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Viuga-Alexia d'Ymauville)
Fokker : Bacquet Annick / Pataud Xavier - Eig.: Bacquet Annick
 
2 U RVDH RCAC
Turgai's Jashma
Geb.: 03-11-2007   VDH/DWZB B : 17810
(Turgai's Elko x Turgai's Galka)
F.&Eig.: Franz Marina & Gerhard
 
afw  Ischyma Karona
Geb.: 08-01-2007   VDH/DWZB B : 17676
(Ischyma Fandango x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Saier Nina
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven