2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
22-5-2010 : Gelsenkirchen/D - CAC
Keurmeester : Mw. Foss Bjorg/S
Resultaten : Dagmar Renelt, Peter Niewrzedowski
 
33 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 18 / Teven : 15 )
 
Reuen (16/18)
 
Puppyklas (2/2)
1 VB Puppy BIS
Velikij Nijinskij
Geb.: 24-08-2009   S : 59113/2009
(Ch. Velikij Kirgei x Ch. Archangelica Ivanova av Adelrose)
Fokker : Häggström Cecilia - Eig.: Matyssek Silke
 
2 VB  Stepun's Abakan
Geb.: 16-09-2009   VDH/DWZB B : 18022
(Kuskaya's Grischa x Stepun's Uljeschka)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Gieler N. & R.
 
 
Jeugdklas (2/2)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
Ischyma Primus
Geb.: 16-08-2009   VDH/DWZB B : 18013
(Triskel Celtic Krylov x Cher z Bilmy)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Plante Walter
 
2 ZG  Ferchinoff Alexander
Geb.: 20-03-2009   VDH/DWZB B : 17958
(Egil Alexander x Ch. Dajanka Alexander)
Fokker : Renelt Dagmar - Eig.: Altner Gerda / Renelt Dagmar
 
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 ZG  Ischyma Nijinski Tulpar
Geb.: 22-07-2008   VDH/DWZB B : 17862
(Zarathustra Nijinski Ballet x Jamarqui Angora)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Ebel U.
 
2 ZG  Bilans Happy Go Lucky
Geb.: 20-10-2008   PKR.X : 6963
(Solovyev Lichny Podarok Dla Contra Lege x Bilans Eight Dreams of the Sunrise)
Fokker : Kuszyk Thomas - Eig.: Fischer S.
 
 
Open Klas (8/10)
1 U VDH CAC
Scharkow's Biriuk
Geb.: 02-11-2007   VDH/DWZB B : 17782
(Volskyvoi d'El Collina Perruska x Scharkow's Akasha)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: van den Berg Evelyne
 
2 U RVDH RCAC
Arkadij Wicari
Geb.: 06-09-2006   VDH/DWZB B : 18063
(Cashmere Bistkupstwo x Claire Balsaja Achota)
Fokker : Vondrackova Zuzana - Eig.: Grüssing Hannelore
 
3 U  Ailica's Eglon
Geb.: 03-03-2006   VDH/DWZB B : 17574
(Noureev du Cot-Regnier x Ch. Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : Wolf Astrid - Eig.: Matyssek Silke
 
4 U  Dolgoi de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 13-05-2008   VDH/DWZB B : 17872
(Anaieff de l'Hermitage d'Eole x Vendlynga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Weiser Gabriele
 
ZG  Egil Alexander
Geb.: 26-04-2007   VDH/DWZB B : 17725
(Babuschka's Hubal-Alexander x Chaika Alexander)
F.&Eig.: Renelt Dagmar
 
ZG  Swarozyc Sokrushaj Martinville
Geb.: 26-09-2005   PKR.X : 5933
(Morris Freiherr von Stillwater x Ambicja Wladca Traw)
Fokker : Walker - Eig.: Otto Michaela
 
ZG  Diego von Zarskoje Selo
Geb.: 03-07-2007   VDH/DWZB B : 17792
(Ch. El Ghitan von Zarskoje Selo x Ch. Bilans Black Obsession)
Fokker : Stifter E. - Eig.: van Essen Henk
 
ZG  Enuk van Pazjino
Geb.: 07-03-2006   VDH/DWZB B : 17616
(Grischka aus dem Zarenreich x Dober-Kopp Pannon Eszter)
Fokker : Hoorneman Frits - Eig.: Braun A.
 
afw  Akim Mraja
Geb.: 30-12-2007   VDH/DWZB B : 17846
(Phaedra Camus x Amuri-Pajkos Bogi)
Fokker : Mrazova Jana - Eig.: Bunge Mariola & Rene
 
afw  Anton-Pitrovitch Baranowskij
Geb.: 10-09-2004   VDH/DWZB B : 17354
(Petja von der Windhundranch x Siurpriza Donskoy Ohoty)
Fokker : Spohr Barbara - Eig.: Bunge Mariola & Rene
 
 
Ere Klas (1/1)
1  MCh. Ischyma Hitan Rayen
Geb.: 20-03-2005   VDH/DWZB B : 17426
(Ch. Darbaschan's Super Strike x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Rogiers Annie
 
 
Veteranenklas (1/1)
1 ZG  Brassok Theo van Doesburg
Geb.: 17-01-2001   S : 56507/2001
(Argon von Chrima-Hyvandora x Yermoloff's Femida)
Fokker : Dirksen R. - Eig.: Ebel U.
 
Teven (12/15)
 
Puppyklas (0/1)
afw  Ondria aus dem Zarenreich
Geb.: 26-10-2009   VDH/DWZB B : 18040
(Ladianov aus dem Zarenreich x Iliana aus dem Zarenreich)
F.&Eig.: Klug Margrit
 
 
Jeugdklas (1/2)
1 U JgdVDH JgdCAC
Ninotchka aus dem Zarenreich
Geb.: 31-03-2009   VDH/DWZB B : 17979
(Ladianov aus dem Zarenreich x Snejinka Homierovitch Boldareffchino)
F.&Eig.: Klug Margrit
 
afw  Nut Majove Bohemia
Geb.: 12-03-2009   VDH/DWZB B : 17998
(Ch. Daimon Majove Bohemia x Ajka z Murky)
Fokker : Vesela Marie - Eig.: Döring Rudolf
 
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH RCAC
Mariza aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17917
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
F.&Eig.: Klug Margrit
 
2 U RVDH
Ischyma Natascha
Geb.: 22-07-2008   VDH/DWZB B : 17866
(Zarathustra Nijinski Ballet x Jamarqui Angora)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Paffrath Gerlinde
 
 
Open Klas (7/8)
1 U VDH CAC BOB
Artemesia Mierzalocs Borzoi
Geb.: 19-10-2004   VDH/DWZB B : 17375
(Orel des Princes de Kazan x Wonna Wiosna Stepowy Goniec)
Fokker : Stinner Verena - Eig.: Breitenbach A.
 
2 U RVDH
Baruschka's Kira
Geb.: 16-05-2005   VDH/DWZB B : 17462
(Ch. Katz Rhythm of the Night x Ch. Baruschka's Halatka)
Fokker : Schönfeld Sabine - Eig.: Paffrath G. & R.
 
4 U  Ekatarina Alexander
Geb.: 26-04-2007   VDH/DWZB B : 17732
(Babuschka's Hubal-Alexander x Chaika Alexander)
Fokker : Renelt Dagmar - Eig.: Tomczak Jutta & Axel
 
4 ZG  Bilans Dark Side of the Moon
Geb.: 05-03-2006   PKR.X : 5931
(Agmar z Kruszelnickiego Dvory x Bilans Avantgarda)
Fokker : Kuszyk Thomas - Eig.: Fischer S.
 
ZG  Krassotka Raschi-Pack-Buran
Geb.: 04-10-2005   VDH/DWZB B : 17521
(Ch. Klingsor's Ontario x Ermolka Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Bührmann Ludger - Eig.: Schmidt Petra
 
ZG  Rainmaker Kylli Chyerdak
Geb.: 23-03-2008   SF/FIN : 27544/08
(Zevs iz Razdolia x Rainmaker Irene)
Fokker : Lind / Vilpponen  - Eig.: Soete Deborah
 
ZG  Ischyma Minerva
Geb.: 04-03-2008   VDH/DWZB B : 17824
(Ch. Blisshound Pinnochio x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Plante Walter
 
afw  Karenina aus dem Zarenreich
Geb.: 15-04-2005   VDH/DWZB B : 17443
(Orel des Princes de Kazan x Russian Rapsody Krylov)
F.&Eig.: Klug Margrit
 
 
Ere Klas (1/1)
1  MCh. Dajanka Alexander
Geb.: 31-08-2003   VDH/DWZB B : 17193
(Ch. Piatoi Polozovich de Xanishka x Adjanka Alexander)
F.&Eig.: Renelt Dagmar
 
 
Veteranenklas (1/1)
1 U VetVDH VetCAC Beste Veteraan
Ch. Chaika Alexander
Geb.: 01-05-2002   VDH/DWZB B : 17031
(Mishenka's Leonow x Zaruschka Alexander)
F.&Eig.: Renelt Dagmar
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven