2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
16-5-2010 : Wieze/B - CAC
Keurmeester : Dhr. Renard Pierre/F
10 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 6 / Teven : 4 )
 
Reuen (5/6)
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U  Dober-Kopp Maistro
Geb.: 25-10-2008   NHSB : 2730718
(Dober-Kopp Pannon Zoltan x Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppany Agnes - Eig.: de Groot Wim
 
Open Klas (3/4)
1 U CAC BOB
Brassok Karel Appel
Geb.: 15-06-2007   S : 49103/2007
(Lynx St Elmos Fire x Brassok Sophie Kuppers)
Fokker : Dirksen R. - Eig.: Pomportes R. & A.
2 U  Feyo des Perles Tsariennes
Geb.: 06-01-2006   LOSH : 0991091
(R'Ordovoï Alexeïvitch des Balalaïkas x Zvesda du Pré du Château)
F.&Eig.: Dekeyzer Jean / Vogel Babette
3 U  Troykaia Polozovich Geicho
Geb.: 31-10-2007   LOSH : 1031703
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Ch. Basha Wolfskaïa)
F.&Eig.: Jans Veronique
afw  Valdai of Scotch-Dream
Geb.: 14-08-2004   LOF : 014411/2684
(Ch. Silver Shannon de Nikolaïev x Snegourstchka of Scotch-Dream)
Fokker : Vitel H. - Eig.: Pomportes R. & A.
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U RCAC
MCh. Ischyma Hitan Rayen
Geb.: 20-03-2005   VDH/DWZB B : 17426
(Ch. Darbaschan's Super Strike x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Rogiers Annie
Teven (4/4)
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U RCAC
Delia de Xanishka
Geb.: 17-05-2008   LOF : 15267/3206
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Viuga-Alexia d'Ymauville)
Fokker : Bacquet Annick / Pataud Xavier - Eig.: Bacquet Annick
 
Open Klas (3/3)
1 U CAC BOS
Troykaia Polozovich Gatchina
Geb.: 31-10-2007   LOSH : 1031706
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Ch. Basha Wolfskaïa)
F.&Eig.: Jans Veronique
2 U  Cymabresjeva Katyuska
Geb.: 11-05-2007   NHSB : 2655331
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Cymabresjeva Gasha)
F.&Eig.: de Groot Wim
3 U  Rainmaker Kylli Chyerdak
Geb.: 23-03-2008   SF/FIN : 27544/08
(Zevs iz Razdolia x Rainmaker Irene)
Fokker : Lind / Vilpponen  - Eig.: Soete Deborah
   
 
U : Uitmuntend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven