2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
9-5-2010 : Dortmund/D - CAC-CACIB VDH-Europasieger 2010
Keurmeester : Mw. Piesik Birgit/D
Resultaten : Dagmar Renelt, Peter Niewrzedowski
 
39 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 16 / Teven : 23 )
 
Reuen (16/16)
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JgdCAC VDH-EJS 2010
Ambros of the Wicklow Hunters
Geb.: 01-06-2009   NHSB : 2751398
(Borzowski's Nice Man Jack x Uljanow Barsois Catjuschka)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Fakkert A.G. & I.
 
 
Intermediaire Klas (4/4)
1 U  Teine Chester Kalinow
Geb.: 08-07-2008   AKC : HP 32139203
(Chabibi's Korona-Kazan x Ch. Teine Devil May Care SC)
Fokker : Midgarden A. - Eig.: Roos A.
 
2 U  Altai vom Tännichtgrund
Geb.: 26-08-2008   VDH/DWZB B : 17878
(Ch. Turgai's Hajatin x Ch. Victory Misty Blue River)
Fokker : Dr. Med. Hille Rolf - Eig.: Siegel Dörte
 
3 U  Dober-Kopp Wizzard of Oz
Geb.: 20-09-2008   MET/OAG : 969/08
(Voursk de l'Hermitage d'Eole x Dober-Kopp Charmos Sacij)
F.&Eig.: Dr. Koppany Agnes
 
4 ZG  Stepun's Zubatoi
Geb.: 16-09-2008   VDH/DWZB B : 17886
(Ardagan's Firecracker x Stepun's Tupij)
F.&Eig.: Wöhrle-Simon Dorothee
 
 
Kampioensklas (3/3)
1 U RCACIB
Ch. Joschij vom Sölring Hüs
Geb.: 13-01-2005   VDH/DWZB B : 17407
(Gorijn vom Sölring Hüs x Elmaya van Troybhiko)
Fokker : Neumann H. & I.C. - Eig.: Euskirchen R. & P.J.
 
2 U  Ch. Red Eagle Lelant Modnyabistru
Geb.: 11-10-2004   NHSB : 2528363
(Jelistaz Just Like Pistachio x Vronsky Angel in Disguise)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
 
3 ZG  Ch. Zloty Laur Stepowy Goniec
Geb.: 29-09-2004   VDH/DWZB B : 17698
(Russkiy Standart Arlekin x Via Alba Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K. - Eig.: Barwitzki Ludmilla
 
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U  Empire von Prisca
Geb.: 23-02-2005   VDH/DWZB B : 17417
(Russkiy Standart Arlekin x Tonja von der Windhundranch)
Fokker : Uetz Prisca - Eig.: Geib Dagmar
 
 
Open Klas (7/7)
1 U CAC-CACIB VDH-ES 2010 BOB
Ch. Kirov Ljoebov Krylataja Ljoebov
Geb.: 30-08-2006   NHSB : 2623030
(Ch. Ljoebov Kirov Krylataja Ljoebov x Ch. Seabury's Celtic Dance)
Fokker : Gielisse A. M. Th. - Eig.: Gielisse A.M.Th. / Rijff-Rademaker N.
 
2 U RCAC
Hunter Stepowy Goniec
Geb.: 28-04-2008   VDH/DWZB B : 17995
(Ch. Wlad av Fjascho x Ch. Ursa Maior Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K. - Eig.: Arndt Yvonne
 
3 U  Dworjanin I'Tolstoi
Geb.: 26-09-2005   VDH/DWZB B : 17815
(Mindal x Dober-Kopp Little Foukssia)
Fokker : Schickli I. - Eig.: Jerney U.
 
4 ZG  Barzaya Ewan
Geb.: 19-04-2008   SHSB/LOS : 673808
(Kuskaya's Ayak x Barzaya Iskra)
Fokker : Gobbo-Müller Doris - Eig.: Obermann C.
 
ZG  B'Novgorod du Bois de la Verdage
Geb.: 11-05-2006   VDH/DWZB B : 17806
(Turgai's Elko x Slivotchka Hianovna of Shiofan's Borzoi)
Fokker : Petit Frank - Eig.: Scholz Kirsten
 
ZG  Sunburst Duke Califia at Dober-Kopp
Geb.: 14-03-2008   MET/OAG : 966/H/08
(Sunburst Huntsman at Mechta x Sunburst Curage)
Fokker : Thompson Garnett / Mcgraw Marilyn - Eig.: Dr. Koppany Agnes
 
G  Dark von der Nebelhöhle
Geb.: 31-10-2007   VDH/DWZB B : 17796
(Ch. Boris von der Nebelhöhle x Ischyma Euphorie)
Fokker : Döring Christina - Eig.: Schleusener / Richter
 
Teven (16/23)
 
Jeugdklas (2/3)
1 U JgdCAC VDH-EJS 2010
Anjewska vom Euskirchenhof
Geb.: 14-07-2009   VDH/DWZB B : 18006
(Joschij vom Sölring Hüs x Tovaritsch's Boltuska)
F.&Eig.: Euskirchen R. & P.J.
 
2 U JgdResCAC
Fürstin Feodorowna Alexander
Geb.: 20-03-2009   VDH/DWZB B : 17962
(Egil Alexander x Ch. Dajanka Alexander)
F.&Eig.: Renelt Dagmar
 
afw  Igrushka Aurora
Geb.: 25-05-2009   LOSH : 1064844
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Volna-Alexandra d'Ymauville)
Fokker : Strube Dieter & Gaby - Eig.: Euskirchen R. & P.J.
 
 
Intermediaire Klas (4/7)
1 U  Teine Vienna Kalinow
Geb.: 08-07-2008   VDH/DWZB B : 18042
(Chabibi's Korona-Kazan x Ch. Teine Devil May Care SC)
Fokker : Midgarden A. - Eig.: Kalinowski Robert & Silvia
 
2 U  Maraya aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17915
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Maus C.
 
3 U  Diva Slatina de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 13-05-2008   VDH/DWZB B : 17875
(Anaieff de l'Hermitage d'Eole x Vendlynga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Kühlmann Martina
 
4 U  Marischka aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17916
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Franz Kathrin
 
afw  Bilans Hold Me Thrill Me Kiss Me
Geb.: 20-10-2008   VDH/DWZB B : 18000
(Solovyev Lichny Podarok Dla Contra Lege x Bilans Eight Dreams of the Sunrise)
Fokker : Kuszyk Thomas - Eig.: Geiger R.
 
afw  Lia vom Tollhaus
Geb.: 28-01-2009   VDH/DWZB B : 17928
(Jason vom Tollhaus x Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : Döring Brigitte - Eig.: Wille Michael
 
afw  Mariza aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17917
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
F.&Eig.: Klug Margrit
 
 
Kampioensklas (2/3)
1 U  Ch. Veruschka du Grand Fresnoy
Geb.: 25-06-2004   VDH/DWZB B : 17367
(Souverain Russe du Grand Fresnoy x Roumanie du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Schwarz Brigitte
 
2 U  Ch. Yolity Dievatiy Modnyabistru
Geb.: 11-10-2004   NHSB : 2528370
(Jelistaz Just Like Pistachio x Vronsky Angel in Disguise)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
 
afw  Velikij Ljudmilla
Geb.: 12-11-2006   VDH/DWZB B : 17919
(Japejukan Kommando x Velikij Jirina)
Fokker : Häggström Cecilia - Eig.: Wille Michael
 
 
Open Klas (8/10)
1 U CAC-CACIB VDH-ES 2010
Ginger von der Windhundranch
Geb.: 27-03-2008   VDH/DWZB B : 17844
(Wjugow von der Windhundranch x Ch. Veruschka du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Schwarz Brigitte & Heike
 
2 U RCAC-RCACIB
Ljudmilla aus dem Zarenreich
Geb.: 20-05-2007   VDH/DWZB B : 17748
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Ch. Aischa aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Maus C.
 
3 U  Artemesia Mierzalocs Borzoi
Geb.: 19-10-2004   VDH/DWZB B : 17375
(Orel des Princes de Kazan x Wonna Wiosna Stepowy Goniec)
Fokker : Stinner Verena - Eig.: Breitenbach A.
 
4 U  High Society Stepowy Goniec
Geb.: 28-04-2008   PKR.X : 6718
(Ch. Wlad av Fjascho x Ch. Ursa Maior Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K. - Eig.: Schleusener / Richter
 
U  Her Majesty Stepowy Goniec
Geb.: 28-04-2008   VDH/DWZB B : 17922
(Ch. Wlad av Fjascho x Ch. Ursa Maior Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K. - Eig.: Barwitzki Ludmilla
 
U  Stepun's Xaranowa
Geb.: 10-02-2007   VDH/DWZB B : 17687
(Stepun's Sewastopol x Stepun's Tupij)
F.&Eig.: Wöhrle-Simon Dorothee
 
U  Scharkow's Bogisha
Geb.: 02-11-2007   VDH/DWZB B : 17786
(Volskyvoi d'El Collina Perruska x Scharkow's Akasha)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: Kühlmann Martina
 
U  Paskova Believe in Me
Geb.: 04-07-2007   MET/OAG : 949
(Dober-Kopp Pannon Baro x Ch. Ischyma First Lady)
Fokker : Paskova Antoaneta - Eig.: Dr. Beres-Golian Agnes
 
afw  Tzarina Raisa Krylataja Ljoebov
Geb.: 30-08-2006   NHSB : 2623035
(Ch. Ljoebov Kirov Krylataja Ljoebov x Ch. Seabury's Celtic Dance)
Fokker : Gielisse A. M. Th. - Eig.: Gielisse A.M.Th. / Rijff-Rademaker N.
 
afw  Chaijka
Geb.: 30-06-2007   VDH/DWZB B : 17920
(Ch. Ailica's Chamberlain x Stepnykh Almazov Aleksandra)
Fokker : Bertolini Elena - Eig.: Wille Michael
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
G : Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven