2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
8-5-2010 : Haan-Hochdahl/D - CAC
Keurmeester : Dhr. Richter Wolfgang/D
Resultaten en foto's : Greet Schalenbourg
 
 
 
VDH CAC BOB Her Majesty Stepowy Goniec - VDH CAC BOS Dober-Kopp Wizzard of Oz
 

20 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 13 / Teven : 7 )
 
Reuen (12/13)
 
Puppyklas (1/2)
1 VB  Velikij Nijinskij
Geb.: 24-08-2009   S : 59113/2009
(Ch. Velikij Kirgei x Ch. Archangelica Ivanova av Adelrose)
Fokker : Häggström Cecilia - Eig.: Matyssek Silke
afw  Stepun's Abakan
Geb.: 16-09-2009   VDH/DWZB B : 18022
(Kuskaya's Grischa x Stepun's Uljeschka)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Gieler N. & R.
 
 
Intermediaire Klas (4/4)
1 U VDH CAC BOS
Dober-Kopp Wizzard of Oz
Geb.: 20-09-2008   MET/OAG : 969/08
(Voursk de l'Hermitage d'Eole x Dober-Kopp Charmos Sacij)
F.&Eig.: Dr. Koppany Agnes
2 U RVDH
Dolgoi de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 13-05-2008   VDH/DWZB B : 17872
(Anaieff de l'Hermitage d'Eole x Vendlynga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Weiser Gabriele
3 U  Ischyma Nijinski Tulpar
Geb.: 22-07-2008   VDH/DWZB B : 17862
(Zarathustra Nijinski Ballet x Jamarqui Angora)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Ebel U.
4 ZG  Bilans Happy Go Lucky
Geb.: 20-10-2008   PKR.X : 6963
(Solovyev Lichny Podarok Dla Contra Lege x Bilans Eight Dreams of the Sunrise)
Fokker : Kuszyk Thomas - Eig.: Fischer S.
 
Open Klas (5/5)
1 U VDH RCAC
Scharkow's Biriuk
Geb.: 02-11-2007   VDH/DWZB B : 17782
(Volskyvoi d'El Collina Perruska x Scharkow's Akasha)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: van den Berg Evelyne
2 U RVDH
Ailica's Eglon
Geb.: 03-03-2006   VDH/DWZB B : 17574
(Noureev du Cot-Regnier x Ch. Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : Wolf Astrid - Eig.: Matyssek Silke
3 U  Diego von Zarskoje Selo
Geb.: 03-07-2007   VDH/DWZB B : 17792
(Ch. El Ghitan von Zarskoje Selo x Ch. Bilans Black Obsession)
Fokker : Stifter E. - Eig.: van Essen Henk
4 ZG  Sunburst Duke Califia at Dober-Kopp
Geb.: 14-03-2008   MET/OAG : 966/H/08
(Sunburst Huntsman at Mechta x Sunburst Curage)
Fokker : Thompson Garnett / Mcgraw Marilyn - Eig.: Dr. Koppany Agnes
ZG  Dworjanin I'Tolstoi
Geb.: 26-09-2005   VDH/DWZB B : 17815
(Mindal x Dober-Kopp Little Foukssia)
Fokker : Schickli I. - Eig.: Jerney U.
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH
MCh. Ischyma Harosjenkie
Geb.: 20-03-2005   VDH/DWZB B : 17430
(Ch. Darbaschan's Super Strike x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Schalenbourg Greta
2 U RVDH
Ch. Zloty Laur Stepowy Goniec
Geb.: 29-09-2004   VDH/DWZB B : 17698
(Russkiy Standart Arlekin x Via Alba Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K. - Eig.: Barwitzki Ludmilla
Teven (6/7)
 
Puppyklas (1/1)
1 VB  Dober-Kopp Ebony Africa
Geb.: 22-08-2009   
(Sunburst Duke Califa at Dober Kopp x Dober-Kopp Dobai Dobo Kata)
F.&Eig.: Dr. Koppany Agnes
 
Jeugdklas (1/2)
1 U JgdVDH JgdCAC New German Junior Ch. JBOB
Rasswet's Carmina
Geb.: 08-02-2009   VDH/DWZB B : 17937
(Rasswet's Burattino x Jelistaz One Little Sweetheart)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Schalenbourg Greta
afw  Nut Majove Bohemia
Geb.: 12-03-2009   VDH/DWZB B : 17998
(Ch. Daimon Majove Bohemia x Ajka z Murky)
Fokker : Vesela Marie - Eig.: Döring Rudolf
 
 
Open Klas (3/3)
1 U VDH CAC BOB
Her Majesty Stepowy Goniec
Geb.: 28-04-2008   VDH/DWZB B : 17922
(Ch. Wlad av Fjascho x Ch. Ursa Maior Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K. - Eig.: Barwitzki Ludmilla
2 U RVDH RCAC
Bilans Dark Side of the Moon
Geb.: 05-03-2006   PKR.X : 5931
(Agmar z Kruszelnickiego Dvory x Bilans Avantgarda)
Fokker : Kuszyk Thomas - Eig.: Fischer S.
3 ZG  Birjuschka von der Windhundranch
Geb.: 26-04-2004   VDH/DWZB B : 17287
(Ch. Ailica's Chamberlain x Ch. Pamina von der Windhundranch)
Fokker : Schwarz Brigitte & Heike - Eig.: Krafzig-Schwarz
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH
Ch. Lynx Endless Love
Geb.: 14-12-2006   S : 14517/2007
(Ch. Lynx Spirit of the Tiger x Ch. Lynx Dark Lady)
Fokker : Johnsson Elisabet - Eig.: Schalenbourg Greta
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven