2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
1-5-2010 : Münster/D - CAC
Keurmeester : Mw. Raufelder Edith/D
Resultaten : Dagmar Renelt, Peter Niewrzedowski - Foto's : Frits Hoorneman
 
 
 


VDH CAC BOB Ischyma Maxim - VDH CAC BOS Ch. Enjoy van Pazjino
 

35 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 18 / Teven : 17 )
 
Reuen (17/18)
 
Veteranenklas (1/1)
1 U VetVDH VetCAC
Fenris Raschi-Pack-Buran
Geb.: 13-08-2001   VDH/DWZB B : 16891
(Iwan Grotius x Baschika Raschi-Pack-Buran)
Fokker : Bührmann Ludger - Eig.: Grüssing Hannelore
 
 
Puppyklas (1/1)
1 VB  Ischyma Primus
Geb.: 16-08-2009   VDH/DWZB B : 18013
(Triskel Celtic Krylov x Cher z Bilmy)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Plante Walter
 
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JgdVDH JgdCAC
Ferchinoff Alexander
Geb.: 20-03-2009   VDH/DWZB B : 17958
(Egil Alexander x Ch. Dajanka Alexander)
Fokker : Renelt Dagmar - Eig.: Altner Gerda / Renelt Dagmar
 
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 ZG  Mikolai aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17913
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Niemann Rolf & Heidelinde
 
2 ZG  Dolgoi de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 13-05-2008   VDH/DWZB B : 17872
(Anaieff de l'Hermitage d'Eole x Vendlynga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Weiser Gabriele
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH
Ch. Enrico van Pazjino
Geb.: 07-03-2006   NHSB : 2598740
(Grischka aus dem Zarenreich x Dober-Kopp Pannon Eszter)
F.&Eig.: Hoorneman Frits
 
Open Klas (11/12)
1 U VDH CAC BOB
Ischyma Maxim
Geb.: 04-03-2008   VDH/DWZB B : 17821
(Ch. Blisshound Pinnochio x Ch. Ischyma Comtess)
F.&Eig.: Kirsch Evelyn
 
2 U RVDH RCAC
Arkadij Wicari
Geb.: 06-09-2006   VDH/DWZB B : 18063
(Cashmere Bistkupstwo x Claire Balsaja Achota)
Fokker : Vondrackova Zuzana - Eig.: Grüssing Hannelore
 
3 U  Endreij Alexander
Geb.: 26-04-2007   VDH/DWZB B : 17726
(Babuschka's Hubal-Alexander x Chaika Alexander)
F.&Eig.: Renelt Dagmar
 
4 U  Enuk van Pazjino
Geb.: 07-03-2006   VDH/DWZB B : 17616
(Grischka aus dem Zarenreich x Dober-Kopp Pannon Eszter)
Fokker : Hoorneman Frits - Eig.: Braun A.
 
U  Akim Mraja
Geb.: 30-12-2007   VDH/DWZB B : 17846
(Phaedra Camus x Amuri-Pajkos Bogi)
Fokker : Mrazova Jana - Eig.: Bunge Mariola & Rene
 
U  Anton-Pitrovitch Baranowskij
Geb.: 10-09-2004   VDH/DWZB B : 17354
(Petja von der Windhundranch x Siurpriza Donskoy Ohoty)
Fokker : Spohr Barbara - Eig.: Bunge Mariola & Rene
 
ZG  Diego von Zarskoje Selo
Geb.: 03-07-2007   VDH/DWZB B : 17792
(Ch. El Ghitan von Zarskoje Selo x Ch. Bilans Black Obsession)
Fokker : Stifter E. - Eig.: van Essen Henk
 
ZG  Karpow vom Tollhaus
Geb.: 10-06-2007   VDH/DWZB B : 17735
(Ch. Chor vom Tollhaus x Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : Döring Brigitte - Eig.: Ultich Alexander
 
ZG  Eljanow Alexander
Geb.: 26-04-2007   VDH/DWZB B : 17727
(Babuschka's Hubal-Alexander x Chaika Alexander)
Fokker : Renelt Dagmar - Eig.: Augsten E. & E.
 
ZG  Swarozyc Sokrushaj Martinville
Geb.: 26-09-2005   PKR.X : 5933
(Morris Freiherr von Stillwater x Ambicja Wladca Traw)
Fokker : Walker - Eig.: Otto Michaela
 
ZG  Cyparus Mierzalosc Borzoi
Geb.: 25-07-2007   VDH/DWZB B : 17761
(Djinseeker French Dream du Grand Fresnoy x Alba Rosa Mierzalosc Borzoi)
Fokker : Stinner Verena - Eig.: Metzdorf Claudia
 
afw  Ladianov aus dem Zarenreich
Geb.: 20-05-2007   VDH/DWZB B : 17745
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Ch. Aischa aus dem Zarenreich)
F.&Eig.: Klug Margrit
 
Teven (17/17)
 
Veteranenklas (1/1)
1 U VetVDH VetCAC
Nibrass Queen Motemwiya
Geb.: 05-01-2002   KC : AH 0901154
(Maia Roger the Lodger x Sclaise Sugar Plumi)
F.&Eig.: Kanoo Hana
 
 
Puppyklas (2/2)
1 VB  Ipatyev Hazi Cezarina Carevna
Geb.: 21-08-2009   VDH/DWZB B : 18099
(Ch. Ischyma Carat x Ch. Ipatyev Hazi Bianka Baroness)
Fokker : Nagy T. - Eig.: Kirsch Evelyn
 
2 VB  Odessa aus dem Zarenreich
Geb.: 16-10-2009   VDH/DWZB B : 18039
(Ladianov aus dem Zarenreich x Iliana aus dem Zarenreich)
F.&Eig.: Klug Margrit
 
 
Jeugdklas (4/4)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB Junior BIS
Ninotchka aus dem Zarenreich
Geb.: 31-03-2009   VDH/DWZB B : 17979
(Ladianov aus dem Zarenreich x Snejinka Homierovitch Boldareffchino)
F.&Eig.: Klug Margrit
 
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Nadienka aus dem Zarenreich
Geb.: 31-03-2009   VDH/DWZB B : 17977
(Ladianov aus dem Zarenreich x Snejinka Homierovitch Boldareffchino)
F.&Eig.: Klug Margrit
 
3 U  Fürstin Feodorowna Alexander
Geb.: 20-03-2009   VDH/DWZB B : 17962
(Egil Alexander x Ch. Dajanka Alexander)
F.&Eig.: Renelt Dagmar
 
Disk.  Nut Majove Bohemia
Geb.: 12-03-2009   VDH/DWZB B : 17998
(Ch. Daimon Majove Bohemia x Ajka z Murky)
Fokker : Vesela Marie - Eig.: Döring Rudolf
 
 
Intermediaire Klas (3/3)
1 U VDH RCAC
Nibrass Empress Matilda
Geb.: 27-09-2008   KC : BN 2004/09
(Tayzalor Secret Quest x Nibrass Queen Motemwiya)
F.&Eig.: Kanoo Hana
 
2 U RVDH
Diva Slatina de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 13-05-2008   VDH/DWZB B : 17875
(Anaieff de l'Hermitage d'Eole x Vendlynga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Kühlmann Martina
 
3 U  Ischyma Natascha
Geb.: 22-07-2008   VDH/DWZB B : 17866
(Zarathustra Nijinski Ballet x Jamarqui Angora)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Paffrath Gerlinde
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH
Ch. Ischyma Fashion
Geb.: 28-09-2003   VDH/DWZB B : 17210
(Ch. Rajski Ptak Polot x Ch. Ischyma Alyne)
F.&Eig.: Kirsch Evelyn
 
 
Open Klas (6/6)
1 U VDH CAC BOS
Ch. Enjoy van Pazjino
Geb.: 07-03-2006   NHSB : 2598747
(Grischka aus dem Zarenreich x Dober-Kopp Pannon Eszter)
F.&Eig.: Hoorneman Frits
 
2 U RVDH
Ischyma Minerva
Geb.: 04-03-2008   VDH/DWZB B : 17824
(Ch. Blisshound Pinnochio x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Plante Walter
 
3 U  Ekatarina Alexander
Geb.: 26-04-2007   VDH/DWZB B : 17732
(Babuschka's Hubal-Alexander x Chaika Alexander)
Fokker : Renelt Dagmar - Eig.: Tomczak Jutta & Axel
 
4 U  Elianka Alexander
Geb.: 26-04-2007   VDH/DWZB B : 17728
(Babuschka's Hubal-Alexander x Chaika Alexander)
F.&Eig.: Renelt Dagmar
 
U  Scharkow's Bogisha
Geb.: 02-11-2007   VDH/DWZB B : 17786
(Volskyvoi d'El Collina Perruska x Scharkow's Akasha)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: Kühlmann Martina
 
U  Baruschka's Kira
Geb.: 16-05-2005   VDH/DWZB B : 17462
(Ch. Katz Rhythm of the Night x Ch. Baruschka's Halatka)
Fokker : Schönfeld Sabine - Eig.: Paffrath G. & R.
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
Disk. : Diskwalificatie
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven