2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
25-4-2010 : Lingen/D - CAC-CACIB
Keurmeester : Dhr. Spoljaric Boris/HR
Foto en resultaten : Ans, Inge Fakkert
 
17 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 9 / Teven : 8 )
 
Reuen (9/9)
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
Ambros of the Wicklow Hunters
Geb.: 01-06-2009   NHSB : 2751398
(Borzowski's Nice Man Jack x Uljanow Barsois Catjuschka)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Fakkert A.G. & I.
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH CAC-CACIB BOS
Mikolai aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17913
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Niemann Rolf & Heidelinde
 
2 U RVDH
Dober-Kopp Maistro
Geb.: 25-10-2008   NHSB : 2730718
(Dober-Kopp Pannon Zoltan x Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppany Agnes - Eig.: de Groot Wim
 
 
Open Klas (4/4)
1 U VDH RCAC
Scharkow's Balujew
Geb.: 02-11-2007   VDH/DWZB B : 17783
(Volskyvoi d'El Collina Perruska x Scharkow's Akasha)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: Schelke Angela
 
2 U RVDH
Joschij vom Sölring Hüs
Geb.: 13-01-2005   VDH/DWZB B : 17407
(Gorijn vom Sölring Hüs x Elmaya van Troybhiko)
Fokker : Neumann H. & I.C. - Eig.: Euskirchen R. & P.J.
 
3 U  Barzaya Ewan
Geb.: 19-04-2008   SHSB/LOS : 673808
(Kuskaya's Ayak x Barzaya Iskra)
Fokker : Gobbo-Müller Doris - Eig.: Obermann C.
 
4 U  Ailica's Eglon
Geb.: 03-03-2006   VDH/DWZB B : 17574
(Noureev du Cot-Regnier x Ch. Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : Wolf Astrid - Eig.: Matyssek Silke
 
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH RCACIB
Ch. Gold Plated Zolotoy Modnyabistru
Geb.: 11-10-2004   NHSB : 2528362
(Jelistaz Just Like Pistachio x Vronsky Angel in Disguise)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
 
2 U RVDH
Ch. Viking Gustaw Carskoe Zolotce
Geb.: 19-08-2004   PKR.X : 5741
(Ch. King Gustaw ze Sfory Caryey x Ch. D'Lazurj Carskoe Zolotce)
Fokker : Kudrjavcevi Larisa & Irina - Eig.: Woelk S.
 
Teven (8/8)
 
Jeugdklas (2/2)
1 U JgdVDH JgdCAC
Igrushka Aurora
Geb.: 25-05-2009   LOSH : 1064844
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Volna-Alexandra d'Ymauville)
Fokker : Strube Dieter & Gaby - Eig.: Euskirchen R. & P.J.
 
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Alesja vom Euskirchenhof
Geb.: 14-07-2009   VDH/DWZB B : 18008
(Joschij vom Sölring Hüs x Tovaritsch's Boltuska)
Fokker : Euskirchen R. & P.J. - Eig.: Schmidt Uwe & Cordelia
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U VDH
Ischyma Natascha
Geb.: 22-07-2008   VDH/DWZB B : 17866
(Zarathustra Nijinski Ballet x Jamarqui Angora)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Paffrath Gerlinde
 
 
Open Klas (3/3)
1 U VDH CAC
Scharkow's Bogisha
Geb.: 02-11-2007   VDH/DWZB B : 17786
(Volskyvoi d'El Collina Perruska x Scharkow's Akasha)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: Kühlmann Martina
 
2 U RVDH RCAC
Cymabresjeva Katyuska
Geb.: 11-05-2007   NHSB : 2655331
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Cymabresjeva Gasha)
F.&Eig.: de Groot Wim
 
3 U  Kaprice vom Tollhaus
Geb.: 10-06-2007   VDH/DWZB B : 17739
(Ch. Chor vom Tollhaus x Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : Döring Brigitte - Eig.: Wolf O.
 
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH CACIB BOB
Ch. Precious Jewel Modnyabistru
Geb.: 11-10-2004   NHSB : 2528366
(Jelistaz Just Like Pistachio x Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kluiters Jeanne / van den Broek André - Eig.: Termorshuizen R. & H. & Kluiters J.
 
2 U RVDH RCACIB
Ch. Yolity Dievatiy Modnyabistru
Geb.: 11-10-2004   NHSB : 2528370
(Jelistaz Just Like Pistachio x Vronsky Angel in Disguise)
F.&Eig.: Kluiters Jeanne / van den Broek André
 
   
 
U : Uitmuntend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven