2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
24-4-2010 : Oberhausen/D - CAC
Keurmeester : Dhr. Sistermann Elmar/D
Resultaten : Greet Schalenbourg - Foto's : Greet Schalenbourg - DWZRV www.dwzrv.com
 
 
 
VDH BOB MCh. Ischyma Harosjenkie
 

21 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 9 / Teven : 12 )
 
Reuen (7/9)
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JgdVDH JgdCAC
Babuschka's Isbatch
Geb.: 21-04-2009   VDH/DWZB B : 17981
(Czerkay von Dolinskaja x Babuschka's Hadjuschka)
F.&Eig.: Baumann-Roth Barbara
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U VDH CAC
Teine Chester Kalinow
Geb.: 08-07-2008   AKC : HP 32139203
(Chabibi's Korona-Kazan x Ch. Teine Devil May Care SC)
Fokker : Midgarden A. - Eig.: Roos A.
 
Open Klas (4/6)
1 U VDH RCAC
Barzaya Fürst Orzoweij
Geb.: 07-03-2007   SHSB/LOS : 660955
(Barzaya Jarnac x Svetlana-Jaruschkanovna d'Ymauville)
Fokker : Gobbo-Müller Doris - Eig.: Schütz H.
 
2 U RVDH
Turgai's Jaltai
Geb.: 03-11-2007   VDH/DWZB B : 17809
(Turgai's Elko x Turgai's Galka)
Fokker : Franz Marina & Gerhard - Eig.: Wittka Elke & Uwe
 
3 U  Stepun's Walerij
Geb.: 12-05-2005   VDH/DWZB B : 17455
(Russian Rebel Krylov x Ch. Stepun's Petrowa)
Fokker : Wöhrle D. / Behrbalk A. K. - Eig.: Klein / Hartel
 
4 ZG  Corleone de Pinedo
Geb.: 29-07-2007   VDH/DWZB B : 17874
(Ch. Silver Shannon de Nikolaïev x Skadie de Pinedo)
Fokker : Fernandez de Pinedo Cecilio - Eig.: Smitt Ulrich
 
afw  Anton-Pitrovitch Baranowskij
Geb.: 10-09-2004   VDH/DWZB B : 17354
(Petja von der Windhundranch x Siurpriza Donskoy Ohoty)
Fokker : Spohr Barbara - Eig.: Bunge Mariola & Rene
 
afw  Akim Mraja
Geb.: 30-12-2007   VDH/DWZB B : 17846
(Phaedra Camus x Amuri-Pajkos Bogi)
Fokker : Mrazova Jana - Eig.: Bunge Mariola & Rene
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH BOB
MCh. Ischyma Harosjenkie
Geb.: 20-03-2005   VDH/DWZB B : 17430
(Ch. Darbaschan's Super Strike x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Schalenbourg Greta
Teven (12/12)
 
Jeugdklas (4/4)
1 U JgdVDH JgdCAC New German Junior VDH & DWZRV Ch. JBOB Junior BIS
Nadyeshda aus dem Zarenreich
Geb.: 31-03-2009   VDH/DWZB B : 17978
(Ladianov aus dem Zarenreich x Snejinka Homierovitch Boldareffchino)
F.&Eig.: Klug Margrit
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Rasswet's Carmina
Geb.: 08-02-2009   VDH/DWZB B : 17937
(Rasswet's Burattino x Jelistaz One Little Sweetheart)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Schalenbourg Greta
 
3 ZG  Babuschka's Isyuminka
Geb.: 21-04-2009   VDH/DWZB B : 17986
(Czerkay von Dolinskaja x Babuschka's Hadjuschka)
F.&Eig.: Baumann-Roth Barbara
 
4 ZG  Babuschka's Igooschka
Geb.: 21-04-2009   
(Czerkay von Dolinskaja x Babuschka's Hadjuschka)
F.&Eig.: Baumann-Roth Barbara
 
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH
Maraya aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17915
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Maus C.
 
2 G  Nibrass Empress Matilda
Geb.: 27-09-2008   KC : BN 2004/09
(Tayzalor Secret Quest x Nibrass Queen Motemwiya)
F.&Eig.: Kanoo H.
 
 
Open Klas (2/2)
1 U VDH CAC BOS
Ljudmilla aus dem Zarenreich
Geb.: 20-05-2007   VDH/DWZB B : 17748
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Ch. Aischa aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Maus C.
2 U RVDH RCAC
Babuschka's Holovieschka
Geb.: 08-05-2004   VDH/DWZB B : 17293
(Bojar-Buran Alexander x Babuschka's Fanaberia)
Fokker : Baumann-Roth Barbara - Eig.: Straub H.
 
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U VDH
Babuschka's Hadjuschka
Geb.: 08-05-2004   VDH/DWZB B : 17295
(Bojar-Buran Alexander x Babuschka's Fanaberia)
F.&Eig.: Baumann-Roth Barbara
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH
Borenka od Podhorniho Vrchu
Geb.: 22-11-2006   VDH/DWZB B : 17837
(Stepun's Towarisch x Stepanida de Nikolaïev)
Fokker : Vodicka Petr - Eig.: Sieber Andrea
 
 
Veteranenklas (2/2)
1 U VetVDH VetCAC
Ch. Sibiria de Xanishka
Geb.: 15-05-2001   VDH/DWZB B : 17032
(Tsjerkaj du Bois St Lambert x Lasnaja de Xanishka)
Fokker : Bacquet Annick / Pataud Xavier - Eig.: Sieber Andrea & B.
 
2 U VetResVDH VetResCAC
Nibrass Queen Motemwiya
Geb.: 05-01-2002   KC : AH 0901154
(Maia Roger the Lodger x Sclaise Sugar Plumi)
F.&Eig.: Kanoo H.
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
G : Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven