2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
24-4-2010 : Chateauroux/F - CACS-CACIB
Keurmeesters : Dhr. Hermel Maurice/F - Dhr. Thevenon Benoït/F
Resultaten en foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé
 
M. Benoit Thevenon (F) : Puppy & Jeugdklas - M. Hermel Maurice (F) : andere klassen
 
 
 
 

Reuen
CACIB BOB Ch. Chef-d'oeuvre du Grand Fresnoy - RCACIB Ch. Dober-Kopp T-Boy
 

14 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 6 / Teven : 8 )
 
Reuen (6/6)
 
Open Klas (3/3)
1 U CACS
Ch. Un Danseur du.Bolshoi du Grand Fresnoy
Geb.: 17-11-2003   LOF : 014204/02654
(Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy x Sarah Bernhard du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
2 U RCACS
Guiryel du Pré du Château
Geb.: 30-10-2007   LOSH : 1031359
(Boran du Pré du Château x Czardas du Pré du Château)
Fokker : Sauveur Valérie - Eig.: Arena-Ecoffey C.
3 U  Czar Chagall du Grand Vent des Steppes
Geb.: 03-02-2007   LOF : 014912/02685
(Valdai des Crocs de la Molière x Segovia du Grand Fresnoy)
Fokker : Woerther Pierre & Eliane - Eig.: Mlle Bouvot Marie-Thérèse
 
Kampioensklas (2/2)
1 U CACIB BOB
Ch. Chef-d'oeuvre du Grand Fresnoy
Geb.: 16-09-2007   LOF : 015102/02712
(Ch. Staraja Russa Darkov Fresnoy x Vinchka des Crocs de la Molière)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
2 U RCACIB
Ch. Dober-Kopp T-Boy
Geb.: 14-06-2007   MET/OAG : 922/7
(Dober-Kopp Pannon Zoltan x Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppany Agnes - Eig.: Guillon Sylvie
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JBOB 2 Junior BOG
Eltsine de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 24-01-2009   LOF : 015400/02760
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
Teven (8/8)
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U RCACS
Douchka de Prjevalski
Geb.: 02-08-2008   LOF : 015274/03211
(Valdai des Crocs de la Molière x Vorestane de Tchesskaïa)
Fokker : Huvelle / Chevalier  - Eig.: M. Buisson
2 U  Dame-Decoeur du Grand Fresnoy
Geb.: 15-10-2008   LOF : 015354/03260
(Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy x Ch. Titania du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: Mme Merieux Odette
 
Open Klas (2/2)
1 U CACS-CACIB BOS
Dober-Kopp Volga
Geb.: 14-06-2007   LOF : 15316/3148
(Dober-Kopp Pannon Zoltan x Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppany Agnes - Eig.: Guillon Sylvie
2 U  Ch. Alienor d'Aquitaine du Grand Fresnoy
Geb.: 25-06-2005   LOF : 014636/3025
(Remrix du Grand Fresnoy x Hinschka's Uma)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
Kampioensklas (2/2)
1 U RCACIB
Ch. Demoiselle d'Honneur du Grand Fresnoy
Geb.: 09-05-2008   LOF : 015218/03210
(Ch. Staraja Russa Darkov Fresnoy x Vinchka des Crocs de la Molière)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: M. Merieux M.
2 U  Ch. Charunija de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 05-05-2007   LOF : 014973/03135
(Vestnik des Crocs de la Molière x Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
 
Jeugdklas (1/1)
1 U  E'Tanais de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 24-01-2009   LOF : 015402/03219
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mme Pillot-Allard F.
 
Puppyklas (1/1)
1 VB  Eugenie-De-Montijo du Grand Fresnoy
Geb.: 06-08-2009   LOF : 015531/03244
(Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy x Alienor-d'Aquitaine du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
   
 
U : Uitmuntend
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven