2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
17-4-2010 : Volkmarsen/D - CAC
Keurmeester : Dhr. Richter Wolfgang/D
Resultaten : Dagmar Renelt, Peter Niewrzedowski - Foto : Manfred Stephan
 
 
 
JVDH JCAC JBOB BOB Nadyeshda aus dem Zarenreich - VDH BOS Ch. Ischyma Junior Triskel
 

28 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 10 / Teven : 18 )
 
Reuen (9/10)
 
Puppyklas (2/2)
1 VB  Pobedim
Geb.: 06-08-2009   RKF : 2546487
(Aleksandrit x Petra Letnia Briza)
Fokker : Rozanova E.V. - Eig.: Marksteder Andreas
 
2 VB  Ischyma Polonius
Geb.: 16-08-2009   VDH/DWZB B : 18014
(Triskel Celtic Krylov x Cher z Bilmy)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Powilleit Renate
 
 
Jeugdklas (2/3)
1 U JgdVDH JgdCAC
Ferchinoff Alexander
Geb.: 20-03-2009   VDH/DWZB B : 17958
(Egil Alexander x Ch. Dajanka Alexander)
Fokker : Renelt Dagmar - Eig.: Altner Gerda / Renelt Dagmar
 
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Russkiy Azart President
Geb.: 12-03-2009   LOI : 10/12446
(Ch. Russkiy Azart Dagon x Russkiy Azart Elita)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Köhler H. & R.
 
afw  Russkiy Azart Prestige
Geb.: 12-03-2009   LOI : 12461
(Ch. Russkiy Azart Dagon x Russkiy Azart Elita)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Köhler H. & R.
 
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH RCAC
Stepun's Zubatoi
Geb.: 16-09-2008   VDH/DWZB B : 17886
(Ardagan's Firecracker x Stepun's Tupij)
F.&Eig.: Wöhrle-Simon Dorothee
 
2 U RVDH
Stepun's Zarankow
Geb.: 16-09-2008   VDH/DWZB B : 17888
(Ardagan's Firecracker x Stepun's Tupij)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Göting R. / Siebert-Göting D.
 
 
Open Klas (1/1)
1 ZG  Egil Alexander
Geb.: 26-04-2007   VDH/DWZB B : 17725
(Babuschka's Hubal-Alexander x Chaika Alexander)
F.&Eig.: Renelt Dagmar
 
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U VDH CAC
Ch. Ischyma Jaden Triskel
Geb.: 06-11-2006   VDH/DWZB B : 17652
(Triskel Celtic Krylov x Ischyma Fashion)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Stephan Karin & Manfred
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH BOS
Ch. Ischyma Junior Triskel
Geb.: 06-11-2006   VDH/DWZB B : 17654
(Triskel Celtic Krylov x Ischyma Fashion)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Stephan Karin & Manfred
 
Teven (18/18)
 
Jeugdklas (6/6)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB - BOB
Nadyeshda aus dem Zarenreich
Geb.: 31-03-2009   VDH/DWZB B : 17978
(Ladianov aus dem Zarenreich x Snejinka Homierovitch Boldareffchino)
F.&Eig.: Klug Margrit
 
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Fürstin Feodorowna Alexander
Geb.: 20-03-2009   VDH/DWZB B : 17962
(Egil Alexander x Ch. Dajanka Alexander)
F.&Eig.: Renelt Dagmar
 
3 U  Lia vom Tollhaus
Geb.: 28-01-2009   VDH/DWZB B : 17928
(Jason vom Tollhaus x Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : Döring Brigitte - Eig.: Wille Michael
 
4 U  Rasswet's Camee
Geb.: 08-02-2009   VDH/DWZB B : 17934
(Rasswet's Burattino x Vasilisa Prekrasnaya iz Podnebesija)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Winter Anke
 
U  Rasswet's Chernila
Geb.: 08-02-2009   VDH/DWZB B : 17940
(Rasswet's Burattino x Jelistaz One Little Sweetheart)
F.&Eig.: Wille Marion
 
ZG  Rasswet's Chumani
Geb.: 08-02-2009   VDH/DWZB B : 17939
(Rasswet's Burattino x Jelistaz One Little Sweetheart)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Ueberfeld M.
 
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH
Ischyma Natascha
Geb.: 22-07-2008   VDH/DWZB B : 17866
(Zarathustra Nijinski Ballet x Jamarqui Angora)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Paffrath Gerlinde
 
2 ZG  Gospozha Udacha Sudaria Kupidonas
Geb.: 18-07-2008   VDH/DWZB B : 17999
(Demjan x Jamscik Grigorij Vjuga Metelica)
Fokker : Juknienne Alexandra - Eig.: Marksteder Andreas
 
 
Open Klas (8/8)
1 U VDH CAC
Stepun's Xaranowa
Geb.: 10-02-2007   VDH/DWZB B : 17687
(Stepun's Sewastopol x Stepun's Tupij)
F.&Eig.: Wöhrle-Simon Dorothee
 
2 U RVDH
Velikij Ljudmilla
Geb.: 12-11-2006   VDH/DWZB B : 17919
(Japejukan Kommando x Velikij Jirina)
Fokker : Häggström Cecilia - Eig.: Wille Michael
 
3 U  Chaijka
Geb.: 30-06-2007   VDH/DWZB B : 17920
(Ch. Ailica's Chamberlain x Stepnykh Almazov Aleksandra)
Fokker : Bertolini Elena - Eig.: Wille Michael
 
4 U  Elianka Alexander
Geb.: 26-04-2007   VDH/DWZB B : 17728
(Babuschka's Hubal-Alexander x Chaika Alexander)
F.&Eig.: Renelt Dagmar
 
U  Blanda Aiton Mierzalosc Borzoi
Geb.: 03-05-2006   VDH/DWZB B : 17599
(Yard Stepowy Goniec x Wonna Wiosna Stepowy Goniec)
Fokker : Stinner Verena - Eig.: Klug Margrit
 
U  Eyla Alexander
Geb.: 26-04-2007   VDH/DWZB B : 17731
(Babuschka's Hubal-Alexander x Chaika Alexander)
Fokker : Renelt Dagmar - Eig.: Mühlau U. & H.
 
U  Ailica's Flamme
Geb.: 09-06-2006   VDH/DWZB B : 17613
(Ch. Ailica's Chamberlain x Ch. Ailica's Dark Ruby)
F.&Eig.: Wolf Astrid
 
U  Baruschka's Kira
Geb.: 16-05-2005   VDH/DWZB B : 17462
(Ch. Katz Rhythm of the Night x Ch. Baruschka's Halatka)
Fokker : Schönfeld Sabine - Eig.: Paffrath G. & R.
 
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U VDH RCAC
Ch. Ailica's Georgia
Geb.: 06-03-2007   VDH/DWZB B : 17705
(Ch. Rosjanka's Andrasch x Ch. Ailica's Caja-Chadee)
F.&Eig.: Wolf Astrid
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U VDH
Ch. Rasswet's Belana
Geb.: 06-05-2006   VDH/DWZB B : 17604
(Jelistaz Just Like Pistachio x Stepun's Sirodka)
F.&Eig.: Wille Marion
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven