2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
10-4-2010 : Limoges/F - CACS-CACIB
Keurmeester : Dhr. Faure Dominique/F
Resultaten en foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé
 
 
 


CACS-CACIB BOS Cljatva de l'Hermitage d'Eole - CACIB BOB Ch. Dober-Kopp T-Boy
 

18 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 8 / Teven : 10 )
 
Reuen (8/8)
 
Open Klas (2/2)
1 U CACS
Ch. Bayard Le Chevalier du Grand Fresnoy
Geb.: 10-09-2006   LOF : 014891/02678
(Ch. Staraja Russa Darkov Fresnoy x Une Marlene Dietrich du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
2 U RCACS
Guiryel du Pré du Château
Geb.: 30-10-2007   LOSH : 1031359
(Boran du Pré du Château x Czardas du Pré du Château)
Fokker : Sauveur Valérie - Eig.: Arena-Ecoffey C.
 
Kampioensklas (3/3)
1 U CACIB BOB
Ch. Dober-Kopp T-Boy
Geb.: 14-06-2007   MET/OAG : 922/7
(Dober-Kopp Pannon Zoltan x Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppany Agnes - Eig.: Guillon Sylvie
2 U RCACIB
Ch. Chef-d'oeuvre du Grand Fresnoy
Geb.: 16-09-2007   LOF : 015102/02712
(Ch. Staraja Russa Darkov Fresnoy x Vinchka des Crocs de la Molière)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
3 U  Ch. Volskyvoi d'El Collina of Perruska
Geb.: 11-02-2004   LOF : 14222/02564
(Nakhitchevan x Maroussia d'el Collina of Perruska)
Fokker : Lalemand Josette - Eig.: Mme Savarit Pascale
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JBOB 2 Junior BOG
Eltsine de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 24-01-2009   LOF : 015400/02760
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
 
Puppyklas (2/2)
VB  Emanurov de Prjevalski
Geb.: 05-09-2009   LOF : 015544
(Valdai des Crocs de la Molière x Vorestane de Tchesskaïa)
Fokker : Huvelle / Chevalier  - Eig.: M. Mlle Huvelle-Chevalier
VB  Ladies of the Lake's Eliushin Czarevitch
Geb.: 11-09-2009   LOF : 015572
(Caecilius-Cassender de Belouyeva x Sonia az Aftab Faizabad)
F.&Eig.: Horsfield Laurence
Teven (10/10)
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U  Isola Bianca Stepowy Goniec
Geb.: 29-10-2008   PKR.X : 6807
(Kumir iz Severnoy Ochoty x Xynia Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K. - Eig.: Arena-Ecoffey C.
2 U  Daliakine d'El Collina Of Perruska
Geb.: 12-10-2008   LOF : 015324/03203
(Urkhan-Danaieff des Crocs de la Molière x Valiska d'El Collina of Perruska)
F.&Eig.: Mme Lalemand Josette
 
Open Klas (4/4)
1 U CACS-CACIB BOS
Cljatva de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 05-05-2007   LOF : 014974/03134
(Vestnik des Crocs de la Molière x Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: M. Nevers Philippe / Mlle Riche Isabelle
2 U RCACS-RCACIB
Dober-Kopp Volga
Geb.: 14-06-2007   LOF : 15316/3148
(Dober-Kopp Pannon Zoltan x Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppany Agnes - Eig.: Guillon Sylvie
3 U  Ch. Une Reine de France du Grand Fresnoy
Geb.: 09-03-2003   LOF : 14007/02884
(Ch. Eugenian Lohengrin x Ch. Oriana az Aftab Faizabad)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
4 U  Ladies of the Lake's Bliss
Geb.: 24-07-2006   LOF : 014929/03183
(Ch. Elbur Kalinow x Sonia az Aftab Faizabad)
F.&Eig.: Horsfield Laurence
 
Kampioensklas (1/1)
1 U  Ch. Alienor d'Aquitaine du Grand Fresnoy
Geb.: 25-06-2005   LOF : 014636/3025
(Remrix du Grand Fresnoy x Hinschka's Uma)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
Puppyklas (3/3)
VB  Elvira de Prjevalski
Geb.: 05-09-2009   LOF : 015548/03252
(Valdai des Crocs de la Molière x Vorestane de Tchesskaïa)
Fokker : Huvelle / Chevalier  - Eig.: M. Mlle Huvelle-Chevalier
VB Beste Puppy
Eugenie-De-Montijo du Grand Fresnoy
Geb.: 06-08-2009   LOF : 015531/03244
(Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy x Alienor-d'Aquitaine du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
VB  Ladies of the Lake's Elitza Czarievna
Geb.: 11-09-2009   LOF : 015569
(Caecilius-Cassender de Belouyeva x Sonia az Aftab Faizabad)
F.&Eig.: Horsfield Laurence
   
 
U : Uitmuntend
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven