2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
10-4-2010 : Schwarzenfeld/D - CAC LS Nordbayern 2010
Keurmeester : Mw. Getzinger Doris/AT
Resultaten en foto's : Ute Dick
 
12 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 3 / Teven : 9 )
 
Reuen (3/3)
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U CAC
Barzaya E'Aragon
Geb.: 19-04-2008   SHSB/LOS : 673804
(Kuskaya's Ayak x Barzaya Iskra)
Fokker : Gobbo-Müller Doris - Eig.: Dick Ute
 
Open Klas (1/1)
1 U RCAC
Ailica's Gawan
Geb.: 06-03-2007   VDH/DWZB B : 17701
(Ch. Rosjanka's Andrasch x Ch. Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : Wolf Astrid - Eig.: Krauß Petra & Peter
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U LS Nordbayern 2010 BOB
Ch. Jantar aus dem Zarenreich
Geb.: 26-10-2004   VDH/DWZB B : 17393
(Ch. Ischyma Camargue x Ch. Aischa aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Dick Ute
Teven (9/9)
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JgdCAC LJS Nordbayern 2010 JBOB
Marischka aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17916
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Franz Kathrin
 
Open Klas (6/6)
1 U CAC LS Nordbayern 2010 BOS
Russkiy Azart Layma
Geb.: 09-04-2008   LOI : 09/5449
(Rassvet Svetlevshiy Mirage x Russkiy Azart Elita)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: Trevisan-Mahbuba Patrizia
2 U RCAC
Blanda Aiton Mierzalosc Borzoi
Geb.: 03-05-2006   VDH/DWZB B : 17599
(Yard Stepowy Goniec x Wonna Wiosna Stepowy Goniec)
Fokker : Stinner Verena - Eig.: Klug Margrit
 
3 U  Nenija Kalinow
Geb.: 26-06-2006   VDH/DWZB B : 17620
(Ch. Katz Rhythm of the Night x Inuschka Kalinow)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Stöhr U. & S.
 
4 U  Polongain Mairea
Geb.: 03-08-2007   VDH/DWZB B : 17812
(Polongain Kalashnikov x Charlotte’Russe Helga Notte)
Fokker : Tuominen Marita / Salo Leena - Eig.: Bleier Stefan
 
ZG  Ischyma Kamee
Geb.: 08-01-2007   VDH/DWZB B : 17674
(Ischyma Fandango x Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Lohner Gabriele
 
ZG  Tatiana Hortus
Geb.: 21-10-2003   
(Nikita Grotius x Igray Abigal)
Fokker : Michalak R. - Eig.: Bauer T.
 
 
Kampioensklas (2/2)
1 U  Ch. Kuskaya's Geisha
Geb.: 05-07-2006   VDH/DWZB B : 17670
(Kuskaya's Alik x Klingsor's Ochotna)
Fokker : Troxler Jeannette - Eig.: Stratmann Anita
2 U  Ailica's Galadriel
Geb.: 06-03-2007   VDH/DWZB B : 17704
(Ch. Rosjanka's Andrasch x Ch. Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : Wolf Astrid - Eig.: Krauß Petra & Peter
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven