2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
2-4-2010 : Hoope/D - CAC
Keurmeester : Mw. Wolf Astrid/D
Resultaten : Ans Fakkert - Foto : Manfred Stephan
 
 
 
Vet.CAC, BOS Ch. Coco Chanel vom Tollhaus - VDH BOB Ch. Ischyma Junior Triskel
 

24 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 14 / Teven : 10 )
 
Reuen (14/14)
 
Jeugdklas (3/3)
1 U JgdVDH JgdCAC
Mikolai aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17913
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Niemann Rolf & Heidelinde
 
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Rasswet's Cameo
Geb.: 08-02-2009   VDH/DWZB B : 17932
(Rasswet's Burattino x Jelistaz One Little Sweetheart)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Seelig Jürgen
 
3 U  Ambros of the Wicklow Hunters
Geb.: 01-06-2009   NHSB : 2751398
(Borzowski's Nice Man Jack x Uljanow Barsois Catjuschka)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Fakkert A.G. & I.
 
 
Intermediaire Klas (3/3)
1 U VDH
Stepun's Zubatoi
Geb.: 16-09-2008   VDH/DWZB B : 17886
(Ardagan's Firecracker x Stepun's Tupij)
F.&Eig.: Wöhrle-Simon Dorothee
 
2 U RVDH
Stepun's Zarankow
Geb.: 16-09-2008   VDH/DWZB B : 17888
(Ardagan's Firecracker x Stepun's Tupij)
Fokker : Wöhrle-Simon Dorothee - Eig.: Göting R. / Siebert-Göting D.
 
3 U  Lukim vom Sölring Hüs
Geb.: 25-09-2008   VDH/DWZB B : 17903
(Ch. Jakuschin vom Sölring Hüs x Tovaritsch's Boginya)
Fokker : Neumann H. & I.C. - Eig.: Wirbel Sabine
 
 
Open Klas (5/5)
1 U VDH RCAC
Akim Mraja
Geb.: 30-12-2007   VDH/DWZB B : 17846
(Phaedra Camus x Amuri-Pajkos Bogi)
Fokker : Mrazova Jana - Eig.: Bunge Mariola & Rene
 
2 U RVDH
Anton-Pitrovitch Baranowskij
Geb.: 10-09-2004   VDH/DWZB B : 17354
(Petja von der Windhundranch x Siurpriza Donskoy Ohoty)
Fokker : Spohr Barbara - Eig.: Bunge Mariola & Rene
 
3 ZG  Scharkow's Balujew
Geb.: 02-11-2007   VDH/DWZB B : 17783
(Volskyvoi d'El Collina Perruska x Scharkow's Akasha)
Fokker : Schelke Angela & Thomas - Eig.: Schelke Angela
 
4 ZG  Rassim's Esteban
Geb.: 09-04-2007   VDH/DWZB B : 17722
(Ch. Katz Rhythm of the Night x Rassim's Cassandra)
Fokker : Niekamp Volker & Marina - Eig.: Göting R. / Siebert-Göting D.
 
Disk.  Isildur vom Tollhaus
Geb.: 23-11-2004   VDH/DWZB B : 17386
(Gorijn vom Sölring Hüs x Coco Chanel vom Tollhaus)
Fokker : Döring Brigitte - Eig.: Wiemer Birgit
 
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U VDH CAC
Ch. Ischyma Jaden Triskel
Geb.: 06-11-2006   VDH/DWZB B : 17652
(Triskel Celtic Krylov x Ischyma Fashion)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Stephan Karin & Manfred
 
 
Kampioensklas (2/2)
1 U VDH BOB
Ch. Ischyma Junior Triskel
Geb.: 06-11-2006   VDH/DWZB B : 17654
(Triskel Celtic Krylov x Ischyma Fashion)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Stephan Karin & Manfred
 
zur.gez.  Jason vom Tollhaus
Geb.: 17-01-2006   VDH/DWZB B : 17553
(Cordova Tovarich x Coco Chanel vom Tollhaus)
F.&Eig.: Döring Brigitte
 
Teven (10/10)
 
Puppyklas (1/1)
1 VB Beste Puppy Puppy BIS
Alesja vom Euskirchenhof
Geb.: 14-07-2009   VDH/DWZB B : 18008
(Joschij vom Sölring Hüs x Tovaritsch's Boltuska)
Fokker : Euskirchen R. & P.J. - Eig.: Schmidt Uwe & Cordelia
 
 
Jeugdklas (2/2)
1 U JgdVDH JgdCAC JBOB
Nadienka aus dem Zarenreich
Geb.: 31-03-2009   VDH/DWZB B : 17977
(Ladianov aus dem Zarenreich x Snejinka Homierovitch Boldareffchino)
F.&Eig.: Klug Margrit
 
2 U JgdResVDH JgdResCAC
Lilly Marlen vom Tollhaus
Geb.: 28-01-2009   VDH/DWZB B : 17930
(Jason vom Tollhaus x Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : Döring Brigitte - Eig.: Brabnik Tina
 
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U VDH
Mariza aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17917
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
F.&Eig.: Klug Margrit
 
2 U RVDH
Lavka von Sölring Hüs
Geb.: 25-09-2008   VDH/DWZB B : 17907
(Ch. Jakuschin vom Sölring Hüs x Tovaritsch's Boginya)
F.&Eig.: Neumann H. & I.C.
 
 
Open Klas (3/3)
1 U VDH RCAC
Stepun's Xaranowa
Geb.: 10-02-2007   VDH/DWZB B : 17687
(Stepun's Sewastopol x Stepun's Tupij)
F.&Eig.: Wöhrle-Simon Dorothee
 
2 U RVDH
Moondance Milovna Sokolow
Geb.: 17-07-2007   SHSB/LOS : 654378
(Majenkir Timeless Arts x Ch. Odaliska du Grand Fresnoy)
Fokker : Schmid Gabriele - Eig.: Bodnar Erika
 
3 U  Rasswet's Blandis
Geb.: 06-05-2006   VDH/DWZB B : 17602
(Jelistaz Just Like Pistachio x Stepun's Sirodka)
Fokker : Wille Marion - Eig.: Seelig Jürgen
 
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U VDH CAC
Uljanow Barsois Calypso
Geb.: 05-06-2005   NHSB : 2596510
(Afelia's Doijan x Dober-Kopp Varjan Fable)
Fokker : Schulte Christina - Eig.: Fakkert A.
 
 
Veteranenklas (1/1)
1 U VetCAC BOS
Ch. Coco Chanel vom Tollhaus
Geb.: 16-04-1999   VDH/DWZB B : 16587
(Zarchan aus dem Zarenreich x Celeste van Pazjino)
Fokker : Döring Brigitte - Eig.: Wiemer Birgit
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
Disk. : Diskwalificatie
VB : Veel Belovend
zur.gez. : teruggetrokken
 
 
 
 
 
 
terug naar boven