2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
21-3-2010 : Montluçon/F - CACS-CACIB
Keurmeester : Dhr. Brassat-Lapeyriere Jean-Louis/F
Resultaten en foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé
 
 
 


CACIB BOB Ch. Chef-d'oeuvre du Grand Fresnoy - CACS-CACIB BOS Cljatva de l'Hermitage d'Eole
 

24 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 12 / Teven : 12 )
 
Reuen (10/12)
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U  Dzarinolai des Crocs de la Molière
Geb.: 08-06-2008   LOF : 015291
(Vestnik des Crocs de la Molière x Vezda des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps Marc - Eig.: Mlle Pierrot M.
 
Open Klas (4/5)
1 U CACS-RCACIB
Ch. Un Danseur du.Bolshoi du Grand Fresnoy
Geb.: 17-11-2003   LOF : 014204/02654
(Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy x Sarah Bernhard du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
2 U RCACS
Blistaj du Cot-Regnier
Geb.: 31-08-2006   LOF : 014847
(Noureev du Cot-Regnier x Priska du Cot-Regnier)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: M. Place Didier
3 U  Cherenoff du Clos de Mickaloïc
Geb.: 20-07-2007   LOF : 015077/02739
(Ural des Crocs de la Molière x Szvletana du Clos de Mickaloïc)
Fokker : Sauret Mickaële - Eig.: Mme Sauret Mickaële / Mme Gannat Christine
4 U  Dimitrov des Crocs de la Molière
Geb.: 29-02-2008   LOF : 015208/02731
(Ustinov des Crocs de la Molière x Billa Od Chlu Maecke Koruny)
Fokker : Descamps Marc - Eig.: Mme Sauret Mickaële / Mme Gannat Christine
afw  Caecilius Cassender de Belouyeva
Geb.: 11-10-2007   LOF : 015161/02725
(Uljanow du Comte de Gruyère x Ch. Sainte Nitouche de Belouyeva)
Fokker : Magré Christian - Eig.: Horsfield Laurence
 
 
Gebruiskhondenklas (1/1)
1 U  Vedorovitch des Crocs de la Molière
Geb.: 26-05-2004   LOF : 014308/02596
(Alexandroff du Pré du Château x Olga de Pinedo)
Fokker : Descamps Marc - Eig.: Mme Sauret Mickaële / Mme Gannat Christine
 
Kampioensklas (3/3)
1 U CACIB BOB
Ch. Chef-d'oeuvre du Grand Fresnoy
Geb.: 16-09-2007   LOF : 015102/02712
(Ch. Staraja Russa Darkov Fresnoy x Vinchka des Crocs de la Molière)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
2 U  Ch. Dober-Kopp T-Boy
Geb.: 14-06-2007   MET/OAG : 922/7
(Dober-Kopp Pannon Zoltan x Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppany Agnes - Eig.: Guillon Sylvie
3 U  Ch. Vestnik des Crocs de la Molière
Geb.: 25-05-2004   LOF : 014312/02588
(Ch. Romanoff des Crocs de la Molière x Rezeda du Domaine d'Iasnaia Poliana)
F.&Eig.: M. Descamps Marc
 
Jeugdklas (1/1)
1 U  Eltsine de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 24-01-2009   LOF : 015400/02760
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
 
Puppyklas (0/1)
afw  Ladies of the Lake's Eliushin Czarevitch
Geb.: 11-09-2009   LOF : 015572
(Caecilius-Cassender de Belouyeva x Sonia az Aftab Faizabad)
F.&Eig.: Horsfield Laurence
 
Teven (8/12)
 
Intermediaire Klas (4/4)
1 U  Deesse-Antique du Grand Fresnoy
Geb.: 18-09-2008   LOF : 015369
(Ch. Birik Carnjin von der Windhundranch x Ch. The Sparkling Star Girl du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis Marie-Hélène - Eig.: M. Clement Christian
2 U  Dikarka des Crocs de la Molière
Geb.: 31-03-2008   LOF : 015203
(Vestnik des Crocs de la Molière x Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps Marc - Eig.: M. Plantier R.
3 U  Douchka de Prjevalski
Geb.: 02-08-2008   LOF : 015274/03211
(Valdai des Crocs de la Molière x Vorestane de Tchesskaïa)
Fokker : Huvelle / Chevalier  - Eig.: M. Buisson
4 U  Dzarnytza de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 04-08-2008   LOF : 015260/03202
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Ch. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mlle Fouque Sandrine
 
Open Klas (2/3)
1 U CACS-CACIB BOS
Cljatva de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 05-05-2007   LOF : 014974/03134
(Vestnik des Crocs de la Molière x Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: M. Nevers Philippe / Mlle Riche Isabelle
2 U RCACS
Cashaka du Clos de Mickaloïc
Geb.: 20-07-2007   LOF : 015080/03160
(Ural des Crocs de la Molière x Szvletana du Clos de Mickaloïc)
Fokker : Sauret Mickaële - Eig.: Mme Sauret Mickaële / Mme Gannat Christine
afw  Ladies of the Lake's Bliss
Geb.: 24-07-2006   LOF : 014929/03183
(Ch. Elbur Kalinow x Sonia az Aftab Faizabad)
F.&Eig.: Horsfield Laurence
 
 
Kampioensklas (1/1)
1 U RCACIB
Ch. Alienor d'Aquitaine du Grand Fresnoy
Geb.: 25-06-2005   LOF : 014636/3025
(Remrix du Grand Fresnoy x Hinschka's Uma)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
Jeugdklas (1/1)
1 U JBOB
Darinia du Clos Vremontois
Geb.: 25-11-2008   LOF : 015377
(Boran du Cot-Regnier x Ischyma Genoveva)
F.&Eig.: Bourrasset Françoise
 
Puppyklas (0/3)
afw  Eugenie-De-Montijo du Grand Fresnoy
Geb.: 06-08-2009   LOF : 015531/03244
(Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy x Alienor-d'Aquitaine du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
afw  Ladies of the Lake's Ekaterina Czarievna
Geb.: 11-09-2009   LOF : 015568
(Caecilius-Cassender de Belouyeva x Sonia az Aftab Faizabad)
F.&Eig.: Horsfield Laurence
 
afw  Ladies of the Lake's Emma Czakievna
Geb.: 11-09-2009   LOF : 015567
(Caecilius-Cassender de Belouyeva x Sonia az Aftab Faizabad)
F.&Eig.: Horsfield Laurence
 
   
 
U : Uitmuntend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven