2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
20-3-2010 : Ostercappeln/D - CAC
Keurmeester : Mw. Schröter Gabriele/D
Foto en resultaten : Dagmar Renelt, Peter Niewrzedowski
 
 
 
CAC BOB Stepun's Xaranowa - CAC BOS Egil Alexander
 

20 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 10 / Teven : 10 )
 
Reuen (10/10)
 
Puppyklas (1/1)
1 VB  Velikij Nijinskij
Geb.: 24-08-2009   S : 59113/2009
(Ch. Velikij Kirgei x Ch. Archangelica Ivanova av Adelrose)
Fokker : Häggström Cecilia - Eig.: Matyssek Silke
 
 
Jeugdklas (2/2)
1 ZG  Ferchinoff Alexander
Geb.: 20-03-2009   VDH/DWZB B : 17958
(Egil Alexander x Ch. Dajanka Alexander)
Fokker : Renelt Dagmar - Eig.: Altner Gerda / Renelt Dagmar
 
2 ZG  Mikolai aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17913
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Niemann Rolf & Heidelinde
 
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U  Stepun's Zubatoi
Geb.: 16-09-2008   VDH/DWZB B : 17886
(Ardagan's Firecracker x Stepun's Tupij)
F.&Eig.: Wöhrle-Simon Dorothee
 
2 U  Lukim vom Sölring Hüs
Geb.: 25-09-2008   VDH/DWZB B : 17903
(Ch. Jakuschin vom Sölring Hüs x Tovaritsch's Boginya)
Fokker : Neumann H. & I.C. - Eig.: Wirbel Sabine
 
 
Open Klas (5/5)
1 U CAC BOS
Egil Alexander
Geb.: 26-04-2007   VDH/DWZB B : 17725
(Babuschka's Hubal-Alexander x Chaika Alexander)
F.&Eig.: Renelt Dagmar
 
2 U RCAC
Diego von Zarskoje Selo
Geb.: 03-07-2007   VDH/DWZB B : 17792
(Ch. El Ghitan von Zarskoje Selo x Ch. Bilans Black Obsession)
Fokker : Stifter E. - Eig.: van Essen Henk
 
3 U  Karpow vom Tollhaus
Geb.: 10-06-2007   VDH/DWZB B : 17735
(Ch. Chor vom Tollhaus x Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : Döring Brigitte - Eig.: Ultich Alexander
 
4 U  Cyparus Mierzalosc Borzoi
Geb.: 25-07-2007   VDH/DWZB B : 17761
(Djinseeker French Dream du Grand Fresnoy x Alba Rosa Mierzalosc Borzoi)
Fokker : Stinner Verena - Eig.: Metzdorf Claudia
 
ZG  Ailica's Eglon
Geb.: 03-03-2006   VDH/DWZB B : 17574
(Noureev du Cot-Regnier x Ch. Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : Wolf Astrid - Eig.: Matyssek Silke
 
Teven (10/10)
 
Puppyklas (1/1)
1 VB  Alesja vom Euskirchenhof
Geb.: 14-07-2009   VDH/DWZB B : 18008
(Joschij vom Sölring Hüs x Tovaritsch's Boltuska)
Fokker : Euskirchen R. & P.J. - Eig.: Schmidt Uwe & Cordelia
 
 
Jeugdklas (3/3)
1 U JgdCAC JBOB
Fürstin Feodorowna Alexander
Geb.: 20-03-2009   VDH/DWZB B : 17962
(Egil Alexander x Ch. Dajanka Alexander)
F.&Eig.: Renelt Dagmar
 
2 U JgdResCAC
Nadyeshda aus dem Zarenreich
Geb.: 31-03-2009   VDH/DWZB B : 17978
(Ladianov aus dem Zarenreich x Snejinka Homierovitch Boldareffchino)
F.&Eig.: Klug Margrit
 
3 ZG  Ninotchka aus dem Zarenreich
Geb.: 31-03-2009   VDH/DWZB B : 17979
(Ladianov aus dem Zarenreich x Snejinka Homierovitch Boldareffchino)
F.&Eig.: Klug Margrit
 
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U  Lavka von Sölring Hüs
Geb.: 25-09-2008   VDH/DWZB B : 17907
(Ch. Jakuschin vom Sölring Hüs x Tovaritsch's Boginya)
F.&Eig.: Neumann H. & I.C.
 
2 U  Ischyma Natascha
Geb.: 22-07-2008   VDH/DWZB B : 17866
(Zarathustra Nijinski Ballet x Jamarqui Angora)
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: Paffrath Gerlinde
 
 
Open Klas (3/3)
1 U CAC BOB
Stepun's Xaranowa
Geb.: 10-02-2007   VDH/DWZB B : 17687
(Stepun's Sewastopol x Stepun's Tupij)
F.&Eig.: Wöhrle-Simon Dorothee
 
2 U RCAC
Ekatarina Alexander
Geb.: 26-04-2007   VDH/DWZB B : 17732
(Babuschka's Hubal-Alexander x Chaika Alexander)
Fokker : Renelt Dagmar - Eig.: Tomczak Jutta & Axel
 
3 U  Baruschka's Kira
Geb.: 16-05-2005   VDH/DWZB B : 17462
(Ch. Katz Rhythm of the Night x Ch. Baruschka's Halatka)
Fokker : Schönfeld Sabine - Eig.: Paffrath G. & R.
 
 
Veteranenklas (1/1)
1 U  Ch. Aischa aus dem Zarenreich
Geb.: 21-02-1999   VDH/DWZB B : 16563
(Ch. Charmeur van Pazjino x Preletna aus dem Zarenreich)
F.&Eig.: Klug Margrit
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven