2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
14-2-2010 : Niort/F - CACS-CACIB
Keurmeester : Dhr. Coppel Christophe/F
Resultaten en foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé
 
14 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 6 / Teven : 8 )
 
Reuen (6/6)
 
Open Klas (2/2)
1 U CACS
Ckirill du Clos de Mickaloïc
Geb.: 20-07-2007   LOF : 015076/02705
(Ural des Crocs de la Molière x Szvletana du Clos de Mickaloïc)
Fokker : Sauret Mickaële - Eig.: Mme Sauret Mickaële / Mme Gannat Christine
2 U RCACS
Ch. Bayard Le Chevalier du Grand Fresnoy
Geb.: 10-09-2006   LOF : 014891/02678
(Ch. Staraja Russa Darkov Fresnoy x Une Marlene Dietrich du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
Kampioensklas (3/3)
1 U CACIB BOB
Ch. Chef-d'oeuvre du Grand Fresnoy
Geb.: 16-09-2007   LOF : 015102/02712
(Ch. Staraja Russa Darkov Fresnoy x Vinchka des Crocs de la Molière)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
2 U RCACIB
Ch. Dober-Kopp T-Boy
Geb.: 14-06-2007   MET/OAG : 922/7
(Dober-Kopp Pannon Zoltan x Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppany Agnes - Eig.: Guillon Sylvie
3 U  Ch. Volskyvoi d'El Collina of Perruska
Geb.: 11-02-2004   LOF : 14222/02564
(Nakhitchevan x Maroussia d'el Collina of Perruska)
Fokker : Lalemand Josette - Eig.: Mme Savarit Pascale
 
Jeugdklas (1/1)
1 U  Eltsine de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 24-01-2009   LOF : 015400/02760
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
Teven (6/8)
 
Open Klas (3/4)
1 U CAC-RCACIB
Ch. Une Reine de France du Grand Fresnoy
Geb.: 09-03-2003   LOF : 14007/02884
(Ch. Eugenian Lohengrin x Ch. Oriana az Aftab Faizabad)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
2 U RCACS
Dober-Kopp Volga
Geb.: 14-06-2007   LOF : 15316/3148
(Dober-Kopp Pannon Zoltan x Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppany Agnes - Eig.: Guillon Sylvie
3 U  Cashaka du Clos de Mickaloïc
Geb.: 20-07-2007   LOF : 015080/03160
(Ural des Crocs de la Molière x Szvletana du Clos de Mickaloïc)
Fokker : Sauret Mickaële - Eig.: Mme Sauret Mickaële / Mme Gannat Christine
afw  Anais Anais de Pinedo
Geb.: 11-09-2005   LOF : 014675/03039
(Shalimar de Nikolaïev x Paloma de Pinedo)
Fokker : Fernandez de Pinedo Cecilio - Eig.: M. Issa Abasse
 
 
Kampioensklas (1/2)
1 U CACIB BOS
Ch. Charunija de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 05-05-2007   LOF : 014973/03135
(Vestnik des Crocs de la Molière x Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
afw  Ch. Alienor d'Aquitaine du Grand Fresnoy
Geb.: 25-06-2005   LOF : 014636/3025
(Remrix du Grand Fresnoy x Hinschka's Uma)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
 
Jeugdklas (2/2)
1 U JBOB
E'Tanais de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 24-01-2009   LOF : 015402/03219
(Ch. Dober-Kopp T-Boy x Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
Fokker : Guillon Sylvie - Eig.: Mme Pillot-Allard F.
2 U  Daliakine d'El Collina Of Perruska
Geb.: 12-10-2008   LOF : 015324/03203
(Urkhan-Danaieff des Crocs de la Molière x Valiska d'El Collina of Perruska)
F.&Eig.: Mme Lalemand Josette
   
 
U : Uitmuntend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven