2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
31-1-2010 : Langerwisch/D - CAC LS Berlin-Brandenburg 2010
Keurmeester : Dhr. Richter Wolfgang/D
Resultaten : Ute Dick - Foto's : Gerd-Christian www.gerd-christian.de
 
 
LS Berlin-Brandenburg 2010
 
CAC BOB Altai vom Tännichtgrund - CAC BOS Ch. Eschowa von der Windhundranch
 

17 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 6 / Teven : 11 )
 
Reuen (6/6)
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U CAC LS BOB
Altai vom Tännichtgrund
Geb.: 26-08-2008   VDH/DWZB B : 17878
(Ch. Turgai's Hajatin x Ch. Victory Misty Blue River)
Fokker : Dr. Med. Hille Rolf - Eig.: Siegel Dörte
 
Open Klas (3/3)
1 U RCAC
Barzaya E'Aragon
Geb.: 19-04-2008   SHSB/LOS : 673804
(Kuskaya's Ayak x Barzaya Iskra)
Fokker : Gobbo-Müller Doris - Eig.: Dick Ute
2 U  Chopin z Bilmy
Geb.: 12-06-2005   VDH/DWZB B : 17697
(Ch. Ischyma Carat x Cordova Fabrege)
Fokker : Parizkova Marcela - Eig.: Sander Kirsi / Kirsch Evelyn
3 U  Ailica's Fotin
Geb.: 09-06-2006   VDH/DWZB B : 17610
(Ch. Ailica's Chamberlain x Ch. Ailica's Dark Ruby)
Fokker : Wolf Astrid - Eig.: Dr. Eigenbrod Karen
 
Kampioensklas (1/1)
1 U  Ch. Nurejew Kalinow
Geb.: 26-06-2006   VDH/DWZB B : 17619
(Ch. Katz Rhythm of the Night x Inuschka Kalinow)
Fokker : Kalinowski Robert & Silvia - Eig.: Otto Conny / Hüttner Stephan
 
Veteranenklas (1/1)
1 U VetCAC
Ch. Rosjanka's Andrash
Geb.: 14-09-2001   VDH/DWZB B : 16923
(Ch. Elbur Kalinow x Baruschka's Anjeschka)
Fokker : Ludewig H. H. - Eig.: Otto Conny / Hüttner Stephan
Teven (11/11)
 
Jeugdklas (6/6)
1 U JgdCAC LJS JBOB
Marischka aus dem Zarenreich
Geb.: 23-10-2008   VDH/DWZB B : 17916
(Karamasov aus dem Zarenreich x Jelena aus dem Zarenreich)
Fokker : Klug Margrit - Eig.: Franz Kathrin
2 U JgdResCAC
Ambra vom Tännichtgrund
Geb.: 26-08-2008   VDH/DWZB B : 17881
(Ch. Turgai's Hajatin x Ch. Victory Misty Blue River)
Fokker : Dr. Med. Hille Rolf - Eig.: Dr. Med. Hille Rolf
3 U  Rasswet's Chernila
Geb.: 08-02-2009   VDH/DWZB B : 17940
(Rasswet's Burattino x Jelistaz One Little Sweetheart)
F.&Eig.: Wille Marion
4 U  Fee Fialka Alexander
Geb.: 20-03-2009   VDH/DWZB B : 17963
(Egil Alexander x Ch. Dajanka Alexander)
Fokker : Renelt Dagmar - Eig.: Dr. Patzak
U  Rasswet's Charming Little Sweetheart
Geb.: 08-02-2009   VDH/DWZB B : 17936
(Rasswet's Burattino x Jelistaz One Little Sweetheart)
F.&Eig.: Wille Marion
Disk.  Kupava Iz Razdolia
Geb.: 19-01-2009   VDH/DWZB B : 18020
(Zagar Iz Razdolia x Leicro's Russian Zolka Zara)
Fokker : Uvarov S. - Eig.: Dr. Eigenbrod Karen
 
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 U CAC
Ginger von der Windhundranch
Geb.: 27-03-2008   VDH/DWZB B : 17844
(Wjugow von der Windhundranch x Ch. Veruschka du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Schwarz Brigitte & Heike
 
Open Klas (3/3)
1 U RCAC
Ailica's Glory Laika
Geb.: 06-03-2007   VDH/DWZB B : 17708
(Ch. Rosjanka's Andrasch x Ch. Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : Wolf Astrid - Eig.: Dr. Eigenbrod Karen
2 U  Baruschka's Katinka
Geb.: 16-05-2005   VDH/DWZB B : 17461
(Ch. Katz Rhythm of the Night x Ch. Baruschka's Halatka)
F.&Eig.: Schönfeld Sabine
3 ZG  Lynx Power of Love
Geb.: 14-12-2006   VDH/DWZB B : 17873
(Ch. Lynx Spirit of the Tiger x Ch. Lynx Dark Lady)
Fokker : Johnsson Elisabet - Eig.: Spengler Ljudmila
 
Kampioensklas (1/1)
1 U LS BOS
Ch. Eschowa von der Windhundranch
Geb.: 17-10-2006   VDH/DWZB B : 17650
(Klingsor's Titzian x Udala von der Windhundranch)
Fokker : Schwarz Brigitte & Heike - Eig.: Koch Carola
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
Disk. : Diskwalificatie
 
 
 
 
 
 
terug naar boven