2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 Zoeken
 
 
 
31-1-2010 : Moeskroen/B - CAC-CACIB
Keurmeester : Dhr. Dupas Jean-Jacques/F
Resultaten en foto's : Sylvie Guillon, Gérard Mahé
 
 
 

Teven
CAC-CACIB BOB Dober-Kopp Volga - RCAC-RCACIB Ch. Zoloto Zoviet Katuushka
 

13 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 6 / Teven : 7 )
 
Reuen (5/6)
 
Intermediaire Klas (1/1)
1 ZG  Drasko de Xanishka
Geb.: 17-05-2008   LOSH : 9123638
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Viuga-Alexia d'Ymauville)
Fokker : Bacquet Annick / Pataud Xavier - Eig.: Zimmerman E.
 
Open Klas (2/3)
1 U RCAC-RCACIB
Brassok Karel Appel
Geb.: 15-06-2007   S : 49103/2007
(Lynx St Elmos Fire x Brassok Sophie Kuppers)
Fokker : Dirksen R. - Eig.: Pomportes R. & A.
2 ZG  Cazan Wolfskaia
Geb.: 08-07-2003   LOSH : 0935192
(Porosha de Xanishka x Ofedovna-Tarkana de Tchesskaïa)
Fokker : Vuylsteke Anne - Eig.: M. Sanchez-Miguelez Guillaume
afw  Urkofsky Houral
Geb.: 09-01-2008   LOSH : 1036579
(Serguei des Crocs de la Molière x Udatcha des Crocs de la Molière)
F.&Eig.: Van den Brûle Tony / Kolbasin Catherine
 
 
Kampioensklas (2/2)
1 U CAC-CACIB BOS
Ch. Dober-Kopp T-Boy
Geb.: 14-06-2007   MET/OAG : 922/7
(Dober-Kopp Pannon Zoltan x Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppany Agnes - Eig.: Guillon Sylvie
2 U  Ch. Leicro's Russian Zoloto Zima
Geb.: 21-01-2002   IKC : Y 36190
(Ch. V'indras Irek x Leicro's Russian Zolka Zatre)
Fokker : Croneryd Lillemor & Conny - Eig.: Frolley-Zuiderveld R. & S.
Teven (3/7)
 
Intermediaire Klas (0/1)
afw  Cora Artin Slowakia
Geb.: 14-08-2008   SPKP : 019352
(Amuri-Pajkos Etalon x Arwen Halstatberg)
Fokker : Miroslav Kutni - Eig.: Vuylsteke Anne
 
 
Open Klas (2/4)
1 U CAC-CACIB BOB
Dober-Kopp Volga
Geb.: 14-06-2007   LOF : 15316/3148
(Dober-Kopp Pannon Zoltan x Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppany Agnes - Eig.: Guillon Sylvie
2 U  Fjetra du Pré du Chateau
Geb.: 11-02-2006   LOSH : 0992366
(Ch. Xyvanoff du Pré du Château x Arusha du Pré du Château)
F.&Eig.: Sauveur Valérie
afw  Barychina des Crocs de la Molière
Geb.: 20-04-2006   LOF : 14717/3104
(Ch. Romanoff des Crocs de la Molière x Taïra Isbr)
Fokker : Descamps Marc - Eig.: Kolbasin Cathérine
 
afw  Calova des Crocs de la Molière
Geb.: 23-06-2007   LOF : 15089
(Ch. Romanoff des Crocs de la Molière x Billa Od Chlu Maecke Koruny)
Fokker : Descamps Marc - Eig.: Kolbasin Cathérine
 
 
Kampioensklas (1/2)
1 U RCAC-RCACIB
Ch. Zoloto Zoviet Katuushka
Geb.: 20-06-2003   IKC : Y 36189
(Ch. Leicro's Russian Zoloto Zima x Ch. Leicro's Russian Zcharmia)
Fokker : Frolley Ron / Zuiderveld Stephen - Eig.: Frolley-Zuiderveld R. & S.
afw  Ch. Charunija de l'Hermitage d'Eole
Geb.: 05-05-2007   LOF : 014973/03135
(Vestnik des Crocs de la Molière x Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
 
 
 
 
 
 
terug naar boven