index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
13-12-2009  Brussel CAC-CACIB Brussels Dog Show  (B)
Keurmeester : Mr. Jacques Le Magnan (F)

Resultaten : Sylvie Guillon, Gérard Mahé & Rosalind Priest - Fotos : Sylvie Guillon, Gérard Mahé


  18 ingeschreven barsoi's (10 Reuen / 8 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Eltsine de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 24012009  LOF  015400
(Dober-Kopp T-Boy  x  Steppe Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Sylvie Guillon



Reuen Tussenklas


1  U/EX   
Captain Cook z Visnoveho Kvetu

Geb.: 18072008  CMKU/B  2716/2008
(Charley Balsaja Achota  x  Audrey Hepburn z Visnoveho Kvetu)
Fokker : M. Vorackova  Eig. : Rosalind Priest


2  U/EX   
Drasko de Xanishka

Geb.: 17052008  LOSH  9123638
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Viuga-Alexia d'Ymauville)
Fokker : A. Bacquet/X. Pataud  Eig. : E. Zimmerman



Reuen Open klas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Brassok Karel Appel

Geb.: 15062007  SKKS  49103/2007
(Lynx St Elmos Fire  x  Brassok Sophie Kuppers)
Fokker : M. Dirksen  Eig. : Pomportes R. A.


2  U/EX   
Cazan Wolfskaia

Geb.: 08072003  LOSH  0935192
(Porosha de Xanishka  x  Ofedovna Tarkana de Tchesskaïa)
Fokker : A. Vuylsteke  Eig. : M. Sanchez-Miguelez


abs     
Valdai of Scotch-Dream

Geb.: 14082004  LOF  014411/2684
(Ch. Silver Shannon de Nikolaiev  x  Snegourstchka of Scotch Dream)
Fokker : M. Vitel  Eig. : Pomportes R. A.


abs     
Black Devilish Nightmare from Fart Stable

Geb.: 02052006  LOF  014900
(Daimon Majove Bohemia  x  Amarok Aideen from Fart Stable)
Fokker : Van Rijn Lidia/Bulyma Kinga  Eig. : Mme Van Rijn Lidia



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB BOB
Ch.Dober-Kopp T-Boy

Geb.: 14062007  MET  922/7
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
MCh.Ischyma Harosjenkie

Geb.: 20032005  DWZB B  17430
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : G. Schalenbourg


abs     
MCh.Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers



Teven Jeugdklas


1  U/EX   
Rasswet's Carmina

Geb.: 08022009  DWZB B  17937
(Rasswet's Burattino  x  Jelistaz One Little Sweetheart)
Fokker : Marion Wille  Eig. : G. Schalenbourg



Teven Tussenklas


1  U/EX   
Rainmaker Kylli Chyerdak

Geb.: 23032008  FIN  27544/08
(Zevs iz Razdolia  x  Rainmaker Irene)
Fokker : Lind-Vilpponen  Eig. : D. Soete



Teven Open klas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Dober-Kopp Volga

Geb.: 14062007  LOF  15316/3148
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
Ch.Belka de Xanishka

Geb.: 09062006  LOF  014798/03095
(Bojar-Buran Alexander  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : A. Bacquet


abs     
Black Devilish Angel from Fart Stable

Geb.: 02052006  LOF  014901
(Daimon Majove Bohemia  x  U'Amarok Aideen from Fart Stable)
Fokker : Van Rijn Lidia/Bulyma Kinga  Eig. : Mme Van Rijn Lidia



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB BOS
Ch.Charunija de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  014973/03135
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
Ch.Lynx Endless Love

Geb.: 14122006  S  14517/2007
(MCh. Lynx Spirit of the Tiger  x  MCh. Lynx Dark Lady)
Fokker : E. Johnsson  Eig. : Greta Schalenbourg


abs     
Ch.Bojana de Nikolaiev

Geb.: 11032006  LOF  15025
(Silver Shannon de Nikolaiev  x  Silver Saga Spirit of the Tsar)
Fokker : M. Mme Thalgott  Eig. : Alves J.



top


© 2005-2019 web.barsoi.be