index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
5-12-2009  Nitra CAC-CACIB  (SK)
Keurmeester : Vlastislav Vojtek (SK)

Resultaten en foto's ingestuurd door Annie Rogiers



CAC CACIB BOB BIG MCh. Ischyma Hitan Rayen   CAC CACIB BOS  Bohemia Barzaja Nijinski Ballet


BIG MCh. Ischyma Hitan Rayen    

  18 ingeschreven barsoi's (8 Reuen / 10 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   
Henkow Av Fjascho

Geb.: 19102008  SPKP  208
(Umnik Av Fjascho  x  Qira Av Fjascho)
Fokker : Bjarte Lien  Eig. : Galova Alena



Reuen Tussenklas


1  ZG/VG/TB   
Amir Mraja

Geb.: 30122007  SPKP  166
(Phaedra Camus  x  Amuri-Pajkos Bogi)
Fokker : Jana Mrazova  Eig. : Slobotnik Igor


2  ZG/VG/TB   
Diamant Nijinski Ballet

Geb.: 09032008  SPKP  190
(Zarathustra Nijinski Ballet  x  Xanischka Nijinski Ballet)
Fokker : Lenka Burianova  Eig. : Loidl Katarina



Reuen Open klas


1  U/EX  CAC-RCACIB 
Nyulasz Ligetti Szasa

Geb.: 17062007  SPKP  176
(Fledlaw Macheath  x  Dober-Kopp Pannon Szegfu)
Fokker : Zoltan Orban  Eig. : Svohorik Milan



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB BOB BIG
MCh.Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers


2  U/EX  RCAC 
Ch.Framus Five Bistkupstwo

Geb.: 09082007  CMKU/B  2564/07
(Velikij Bonapart Iz Razdolia  x  Apurva Bistkupstwo)
Fokker : Zapletal Vojtech  Eig. : Rezacovi M.&S.


3  U/EX   
Ch.Harmon Majove Bohemia

Geb.: 30072006  CMKU/B  2426/06/08
(Daimon Majove Bohemia  x  Andromeda Majove Bohemia)
Fokker : Vesela Maria  Eig. : Pilecek Karel


abs     
Ch.Cupressus Biskupstwo

Geb.: 21022004  SPKP  119
(Amur Nevskyj Virage Gold  x  Polly z Palatinu Moravia)
Fokker : Zapletal Vojtech  Eig. : Schmiedt Vojtech



Teven Tussenklas


1  U/EX  CAC 
Corky Artin Slovakia

Geb.: 14082008  SPKP  203
(Amuri-Pajkos Etalon  x  Arwen Halstatberg)
Fokker : Kutni Miroslav  Eig. : Lacinivci Daniela


2  U/EX  RCAC 
Rainmaker Kylli Chyerdak

Geb.: 23032008  FIN  27544/08
(Zevs iz Razdolia  x  Rainmaker Irene)
Fokker : Lind-Vilpponen  Eig. : D. Soete


3  ZG/VG/TB   
Avrilia Z Palatinu Moravia

Geb.: 30052005  SPKP  206
(Darwin Majove Bohemia  x  Ciacona Bistkupstwo)
Fokker : Ruzikova Marta  Eig. : Zemankova Hana


4  ZG/VG/TB   
Steppe Farm Aida

Geb.: 29042008  SPKP  183
(Hakim Balsaja Achota  x  Alexandra Ilimon)
Fokker : Havelka Tibor  Eig. : Havelkova Lujza



Teven Open klas


1  U/EX  CAC-CACIB BOS
Bohemia Barzaja Nijinski Ballet

Geb.: 13052007  CMKU/B  2550/07
(Azeem Variage Gold  x  Tanecnice Nijinski Ballet)
Fokker : Lenka Burianova  Eig. : Horakova J+Toht+Ljevar M.


2  U/EX  RCAC-RCACIB 
Barathea Nijinski Ballet

Geb.: 13052007  CMKU/B  2549/07
(Azeem Variage Gold  x  Tanecnice Nijinski Ballet)
Fokker : Lenka Burianova  Eig. : Sedlakova Vera


3  U/EX   
Fina Majove Bohemia

Geb.: 04022005  CMKU/B  2221/05/06
(Daimon Majove Bohemia  x  Yaschima Majove CS)
Fokker : Vesela Maria  Eig. : Pilecek Karel


4  ZG/VG/TB   
Almera Nova Fanfara

Geb.: 04102007  SPKP  175
(Avar Bistupstwo  x  Almera du Grand Fresnoy)
Fokker : Foit Jan Judr.  Eig. : Galova Alena


  ZG/VG/TB   
Dark Desiree Nijinski Ballet

Geb.: 09032008  SPKP  205
(Zarathustra Nijinski Ballet  x  Xanischka Nijinski Ballet)
Fokker : Lenka Burianova  Eig. : Zemankova Hana



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CAC 
Ch.Anna Karenina Nijinski Ballet

Geb.: 03062006  CMKU/B  2409/06
(Azeem Variage Gold  x  Raspberry Nijinski Ballet)
Fokker : Lenka Burianova  Eig. : Horakova J+Toht+Ljevar M.



top


© 2005-2019 web.barsoi.be