index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
29-11-2009  Martigues (Marseille) CACS Spéciale Barzoï  (F)
Keurmeester : Pierre Renard (F)

Foto's : Martine de Gastines, Barzoi.be



BOB MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka
Reuen/Mâles/Males CACS Troykaia Polozovich Ghelios   RCACS  Duc Dourakine du Château de la Taurie


Teven/Femelles/Females CACS Duchesse Diementieva du Château de la Taurie   RCACS  Troykaia Polozovich Gatchina


Beste Jeugd/Meilleure Jeune/Best Junior Dimitriova de l'Hermitage d'Eole    


Beste/Meilleur/Best Puppy Enya Kalina du Chateau de la Taurie     Ecrin d'Or Du Château de la Taurie


3 Beste Paar/Meilleure Paire/Best Pair Boudionny Homiérovitch Boldareffchino   &  Boyar Homierovitch Boldareffchino

  24 ingeschreven barsoi's (12 Reuen / 12 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Ecrin d'Or Du Château de la Taurie

Geb.: 04052009  LOF  15431
(Tsavo du Chateau de la Taurie  x  Vanina des Crocs de la Molière)
F./Eig. : Mme De Gastines Martine



Reuen Tussenklas


1  U/EX  RCACS 
Duc Dourakine du Château de la Taurie

Geb.: 01032008  LOF  15164
(Tsavo du Chateau de la Taurie  x  Vanina des Crocs de la Molière)
F./Eig. : Mme De Gastines Martine


2  U/EX   
Danko du Joyau des Bois

Geb.: 07052008  LOF  15236
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Vanouchka Az Aftab Faizabad)
Fokker : Fabrice Harani  Eig. : Christian Imbert



Reuen Open klas


1  U/EX  CACS 
Troykaia Polozovich Ghelios

Geb.: 31102007  LOSH  1031704
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  MCh. Basha Wolfskaïa)
Fokker : Veronique Jans  Eig. : Danielle Devarennes


2  U/EX   
Apocalyps Homierovitch Boldareffchino

Geb.: 10042005  LOF  014581/2713
(Cymabresjeva Elkai  x  Tanketka Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Kojine V.  Eig. : Mme Guignard De Thy


3  ZG/VG/TB   
Ziemia

Geb.: 21122005  LOF 
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Tzarine Odoriane)
Fokker : Mme Trainel  Eig. : Mme Pomero-Bouscary


4  ZG/VG/TB   
Cheick Rouge du Chateau de la Taurie (dite Scoubidou)

Geb.: 09052007  LOF  14983
(Vestnik des Crocs de la Molière  x  Talibane du Chateau de la Taurie)
Fokker : Mme De Gastines Martine  Eig. : M. Dove


abs     
Blistaj du Cot-Regnier

Geb.: 31082006  LOF  014847
(Noureev du Cot-Regnier  x  Priska du Cot Regnier)
Fokker : Mme Laurent-Faure D.  Eig. : M. Place Didier


abs     
Boris-Beltchonok d'Aleksandrovsh

Geb.: 06062006  LOF  14823/02670
(Vezountchik Homierovitch Boldareffchino  x  Valerie de la Plaine de Luzas)
Fokker : Mme Laurent  Eig. : Mme Buira



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Boudionny Homiérovitch Boldareffchino

Geb.: 28022006  LOF  14813/02642
(Vargas de la Plaine du Luzais  x  Toutchka Homiérovitch Boldareffchino)
Fokker : V Kojine  Eig. : M. Lechifflart


2  ZG/VG/TB   
Boyar Homierovitch Boldareffchino

Geb.: 28022006  LOF  14815/2650
(Vargas de la Plaine du Luzais  x  Toutchka Homiérovitch Boldareffchino)
Fokker : V. Koijne  Eig. : M. Lechifflart



Reuen Kampioensklas


1  U/EX   BOB
MCh.Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014138
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Veronique Jans



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Enya Kalina du Chateau de la Taurie

Geb.: 04052009  LOF  15433
(Tsavo du Chateau de la Taurie  x  Vanina des Crocs de la Molière)
Fokker : Mme De Gastines Martine  Eig. : Mme Verrecchia


2  VB/VP/TP   
Eden du Joyau des Bois

Geb.: 04052009  LOF  15460
(Vestnik des Crocs de la Molière  x  Dober-Kopp Napvirag dite Babouchka)
F./Eig. : Fabrice Harani


3  VB/VP/TP   
Eclipse du Château de la Taurie

Geb.: 04052009  LOF  15435
(Tsavo du Chateau de la Taurie  x  Vanina des Crocs de la Molière)
F./Eig. : Mme De Gastines Martine



Teven Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Dimitriova de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 04082008  LOF  015258
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  MCh. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : Mme Eschasseriaux P.-L.



Teven Tussenklas


1  U/EX  CACS 
Duchesse Diementieva du Château de la Taurie

Geb.: 01032008  LOF  15168
(Tsavo du Chateau de la Taurie  x  Vanina des Crocs de la Molière)
F./Eig. : Mme De Gastines Martine


2  U/EX   
Diasnaia Poliana dite Diana du Château de la Taurie

Geb.: 01032008  LOF  15167
(Tsavo du Chateau de la Taurie  x  Vanina des Crocs de la Molière)
Fokker : Mme De Gastines Martine  Eig. : Mme Catherine Cano



Teven Open klas


1  U/EX  RCACS 
Troykaia Polozovich Gatchina

Geb.: 31102007  LOSH  1031706
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  MCh. Basha Wolfskaïa)
F./Eig. : Veronique Jans


2  U/EX   
Velka de Mur'Etnaya

Geb.: 29082004  LOF  14355/3002
(Radoga's Tersai  x  Polongain Heleneja)
Fokker : M. Mme Musso  Eig. : Mme Verrecchia


3  U/EX   
Anaconda Homierovitch Boldareffchino (dite Alinka)

Geb.: 10042005  LOF  014585/03066
(Cymabresjeva Elkai  x  Tanketka Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Kojine V.  Eig. : Mme Izopet A.


4  U/EX   
Comtesse-d'Or du Chateau de la Taurie

Geb.: 09052007  LOF  014984
(Vestnik des Crocs de la Molière  x  Talibane du Chateau de la Taurie)
F./Eig. : Mme De Gastines Martine



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Dober-Kopp Napvirag (dite Babouchka)

Geb.: 30082006  LOF  15142/3098
(Dober Kopp Red Taifun  x  Dober-Kopp Virag)
Fokker : Koppany Agnes  Eig. : Fabrice Harani


2  U/EX   
Vanouchka az Aftab Faizabad

Geb.: 09092004  LOF  014374/03004
(Oural des Princes de Kazan  x  Sonia az Aftab Faizabad)
Fokker : Vannier & Dry  Eig. : Fabrice Harani



top


© 2005-2019 web.barsoi.be