index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
15-11-2009  Kortrijk Eurodogshow CAC-CACIB  (B)
Keurmeester : M. Chapiro Boris (F)

Resultaten & Fotos ingestuurd door Sylvie Guillon, Gérard Mahé



CAC-CACIB BOB Ch. Charunija de l'Hermitage d'Eole    


Reuen/Mâles/Males
CAC-CACIB Ch. Dober-Kopp T-Boy   RCAC-RCACIB  Dworjanin Jablochkov


Teven/Femelles/Females
CAC-CACIB BOB Ch. Charunija de l'Hermitage d'Eole   RCAC-RCACIB  Dober-Kopp Volga

  10 ingeschreven barsoi's (6 Reuen / 4 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX   
Eltsine de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 24012009  LOF  015400
(Dober-Kopp T-Boy  x  Steppe Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Sylvie Guillon



Reuen Tussenklas


1  U/EX   
Hereban Wolfskaïa

Geb.: 29032008  LOF  15423/02721
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Troykaia Polozovich Chernitsa)
Fokker : A. Vuylsteke  Eig. : Pezet Jean-Paul


abs     
Danyslav du Clos des Sabines

Geb.: 04052008  LOF  015228
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Belianka Wolfskaïa)
Fokker : M. Mme Boillon  Eig. : Pezet Jean-Paul



Reuen Open klas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Dworjanin Jablochkov

Geb.: 05052007  NHSB  2662423
(Pervy Sneg iz Volnogo Vetra  x  Hochotuschka Raschi-Pack Buran)
Fokker : Schickli I.  Eig. : Smid E.A.


2  U/EX   
Cazan Wolfskaia

Geb.: 08072003  LOSH  0935192
(Porosha de Xanishka  x  Ofedovna Tarkana de Tchesskaïa)
Fokker : A. Vuylsteke  Eig. : M. Sanchez-Miguelez



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB 
Ch.Dober-Kopp T-Boy

Geb.: 14062007  MET  922/7
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie



Teven Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Blagorodnja Krasota Igrushka

Geb.: 08062008  NHSB  2708510
(Izum  x  Blagorodnja Krasota Zhadkaya)
F./Eig. : Smid E.A.



Teven Open klas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Dober-Kopp Volga

Geb.: 14062007  LOF  15316/3148
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
Belka de Xanishka

Geb.: 09062006  LOF  014798/03095
(Bojar-Buran Alexander  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : A. Bacquet



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB BOB
Ch.Charunija de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  014973/03135
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie



top


© 2005-2019 web.barsoi.be