index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
14-11-2009  Kortrijk KBWC-CRBL Belgian Top Sighthound Show 2009 CAC  (B)
Keurmeester : M. Christian Stefanescu (RO)

Resultaten & Fotos ingestuurd door Sylvie Guillon, Gérard Mahé



Best in Show Ch. Charunija de l'Hermitage d'Eole    

  24 ingeschreven barsoi's (9 Reuen / 15 Teven)


Reuen Puppyklas


abs     
Ikouratkin des Steppes Glacées

Geb.: 14042009  LOSH  1058401
(Gjulien des Steppes Glacées  x  Fharmonie des Steppes Glacées)
F./Eig. : M. M. Landrain



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   JBOB - 3 Bis Junior
Dober-Kopp Maistro

Geb.: 25102008  NHSB  2730718
(Dober-Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppany Agnes  Eig. : De Groot Wim


2  ZG/VG/TB   
Eltsine de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 24012009  LOF  015400
(Dober-Kopp T-Boy  x  Steppe Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Sylvie Guillon


3  ZG/VG/TB   
Diaguilev du Clos des Sabines

Geb.: 09072008  LOF  15247
(Fausto de Silvergrey  x  Viktoria az Aftab Faizabad)
Fokker : M. Mme Boillon  Eig. : Judith Praxel



Reuen Tussenklas


1  ZG/VG/TB   
Captain Cook z Visnoveho Kvetu

Geb.: 18072008  CMKU/B  2716/2008
(Charley Balsaja Achota  x  Audrey Hepburn z Visnoveho Kvetu)
Fokker : M. Vorackova  Eig. : Rosalind Priest



Reuen Open klas


1  U/EX  RCAC 
Dworjanin Jablochkov

Geb.: 05052007  NHSB  2662423
(Pervy Sneg iz Volnogo Vetra  x  Hochotuschka Raschi-Pack Buran)
Fokker : Schickli I.  Eig. : Smid E.A.


abs     
Elyafjodor Wolfskaïa

Geb.: 26022005  LOSH  0971445
(Pouchkine J'Aroslav Impérial de Perchinosskaïa  x  Perchotin's Czarina Ptitschka)
Fokker : Vuylsteke A  Eig. : Michiels-Domen



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CAC BOS
Ch.Dober-Kopp T-Boy

Geb.: 14062007  MET  922/7
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie


abs     
Ch.U'Alexeï de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014140
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Michiels-Domen C.-J.



Teven Jeugdklas


1  U/EX   
Blagorodnja Krasota Igrushka

Geb.: 08062008  NHSB  2708510
(Izum  x  Blagorodnja Krasota Zhadkaya)
F./Eig. : Smid E.A.


2  ZG/VG/TB   
Dyana de Xanishka

Geb.: 17052008  LOF  0479593717
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Viuga-Alexia d'Ymauville)
Fokker : A. Bacquet/X. Pataud  Eig. : Judith Praxel



Teven Tussenklas


1  U/EX   
Da Chouchana de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 04082008  LOF  15261
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  MCh. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
F./Eig. : Sylvie Guillon



Teven Open klas


1  U/EX   
Dober-Kopp Volga

Geb.: 14062007  LOF  15316/3148
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
Cymabresjeva Katyuska

Geb.: 11052007  NHSB  2655331
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Cymabresjeva Gasha)
F./Eig. : W. de Groot


3  U/EX   
Viuga Alexia d'Ymauville

Geb.: 27022004  LOF  014228/02976
(Gamajun Aurora  x  Russie Impériale d'Ymauville)
Fokker : Mme F. Stacul  Eig. : A.Bacquet


4  ZG/VG/TB   
Garsova Wolfskaïa

Geb.: 07052007  LOSH  1021413
(Attila Wolfskaïa  x  Elizaveta Wolfskaïa)
F./Eig. : Vuylsteke A


abs     
Czar Kashemeer du Grand Vent des Steppes

Geb.: 03022007  LOF  14913/03128
(Valdai des Crocs de la Molière  x  Segovia du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Woerther P.&E.



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Ch.Dunjaschka van Quazouraskaya

Geb.: 01062004  LOSH  957064
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Tara van Tuchkala)
F./Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Teven Fokkersklas


1  U/EX  RCAC 
Belka de Xanishka

Geb.: 09062006  LOF  014798/03095
(Bojar-Buran Alexander  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : A. Bacquet


abs     
Gjezabel des Steppes Glacées

Geb.: 01052007  LOSH  1020544
(Ydonskoï des Steppes Glacées  x  Bohémienne Wolfskaïa)
F./Eig. : M. M. Landrain



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CAC BOB BIS
Ch.Charunija de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  014973/03135
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
Ch.Udessa de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014141
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer


3  U/EX   
Ch.Cymabresjeva Irvania

Geb.: 20122004  NHSB  2538718
(Udav Homierovitch Boldareffchino  x  Cymabresjeva Dolia)
F./Eig. : W. de Groot



Teven Veteranenklas


1  U/EX   B.I.S. Veteran
Ch.Pritschka de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012937/02613
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A. Baquet/X. Pataud  Eig. : A. Bacquet



top


© 2005-2019 web.barsoi.be