index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
25-10-2009  Nantes CACS-CACIB Spéciale Barzoi  (F)
Keurmeester : L. Dehaes (B)

Resultaten & Fotos ingestuurd door Sylvie Guillon, Gérard Mahé



CACIB BOB Ch. Charunija de l'Hermitage d'Eole   CACIB BOS Ch.  Dober-Kopp T-Boy

  28 ingeschreven barsoi's (17 Reuen / 11 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Edgard Poe du Grand Fresnoy

Geb.: 01032009  LOF  15441
(Borscana Thunderstruck  x  Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mr. Mme C. Gaussail


2  VB/VP/TP   
Emminence Grise du Grand Fresnoy

Geb.: 01032009  LOF  15437
(Borscana Thunderstruck  x  Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mr. Mme C. Gaussail


3  B/P   
Notos Majove Bohemia

Geb.: 12032009  CMKU  2814/09
(Daimon Majove Bohemia  x  Ajka z Murky)
Fokker : Marie Vesela  Eig. : Mme Audrey Marro



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Demi-Dieu du Grand Fresnoy

Geb.: 18092008  LOF  015365
(Ch. Birik Carnjin von der Windhundranch  x  Ch. The Sparkling Star Girl du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Campagne-Doloris A.


2  U/EX   
Darkov Danaieff d'El Collina of Perruska

Geb.: 12102008  LOF  015323
(Urkhan-Danaieff des Crocs de la Molière  x  Valiska d'El Collina of Perruska)
Fokker : Mme Josette Lalemand  Eig. : M.M. Mondragon


3  U/EX   
Dzarinolai des Crocs de la Molière

Geb.: 08062008  LOF  015291
(Vestnik des Crocs de la Molière  x  Vezda des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps M.  Eig. : Mlle Pierrot M.


4  U/EX   
Eltsine de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 24012009  LOF  015400
(Dober-Kopp T-Boy  x  Steppe Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Sylvie Guillon


  ZG/VG/TB   
Degas-Lepeintre du Grand Fresnoy

Geb.: 15102008  LOF  015351
(Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Titania du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mr. Mme C. Gaussail


  ZG/VG/TB   
Dieu de L'Olympe du Grand Fresnoy

Geb.: 18092008  LOF  015366
(Birik Carnjin von der Windhundranch  x  Ch. The Sparkling Star Girl du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mr. Mme C. Gaussail



Reuen Tussenklas


1  U/EX  RCACS 
Jelistaz Solovei

Geb.: 23012008  LOF  015413/02714
(Ch. Jelistaz Legendary  x  Ch. Jelistaz Optimistic Angel)
Fokker : Holmberg-Söderberg  Eig. : Mme Annie et M. Alain Hascoët


2  ZG/VG/TB   
Delicious Fabulous Jet from Fart Stable

Geb.: 26032008  LOF  015235
(Ale Art Deco Polot  x  Welwetowa Wybranka Polot)
Fokker : Van Rijn & Bulyma  Eig. : Mme Denouai M-L



Reuen Open klas


1  U/EX  CACS-RCACIB 
Chef-d'oeuvre du Grand Fresnoy

Geb.: 16092007  LOF  015102/02712
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Vinchka des Crocs de la Molière)
F./Eig. : Combis M.H.


2  U/EX   
Bojan de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 01072006  LOF  014754/02666
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : M. Chevallier



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CACIB BOS
Ch.Dober-Kopp T-Boy

Geb.: 14062007  MET  922/7
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
Ch.Volskyvoi d'El Collina of Perruska

Geb.: 11022004  LOF  14222/02564
(Nakhitchevan  x  Maroussia d'El Collina of Perruska)
Fokker : Mme Josette Lalemend  Eig. : Mme Pascale Savarit


3  U/EX   
Ch.Un Danseur du.Bolshoi du Grand Fresnoy

Geb.: 17112003  LOF  014204/02654
(Ch Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Sarah Bernhard du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.


4  U/EX   
Ch.Urkhan Danaieff des Crocs de la Molière

Geb.: 04092003  LOF  014161/02550
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps Marc  Eig. : M.M. Mondragon



Teven Jeugdklas


1  U/EX   
Dame-Decoeur du Grand Fresnoy

Geb.: 15102008  LOF  015354
(Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Titania du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Merieux Odette



Teven Tussenklas


1  U/EX  RCACS 
Delicious First Love from Fart Stable

Geb.: 26032008  LOF  015233/03180
(Ale Art Deco Polot  x  Welwetowa Wybranka Polot)
Fokker : Van Rijn Lidia  Eig. : Mme Audrey Marro


2  U/EX   
Demoiselle d'Honneur du Grand Fresnoy

Geb.: 09052008  LOF  015218
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Vinchka des Crocs de la Molière)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : M. Merieux M.


3  U/EX   
Dame Blanche du Grand Fresnoy

Geb.: 13052008  LOF  015253
(Borscana Uragan  x  Ch. Andora du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.



Teven Open klas


1  U/EX  CACS 
Dober-Kopp Volga

Geb.: 14062007  MET  925/07
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
Ch.Paskova Attraction

Geb.: 19042006  PKR  06170/06
(Ch. Dobber Kopp Danon Buro  x  Ch. Ischyma First Lady)
Fokker : M. Paskova  Eig. : Combis M.H.


3  U/EX   
Ch.Catherine de Medicis du Grand Fresnoy

Geb.: 11092007  LOF  015097/03165
(Un Danseur Du Bolschoi du Grand Fresnoy  x  Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Doloris M.


4  U/EX   
Ch.Diane Depoitiers du Grand Fresnoy

Geb.: 15032008  LOF  015181
(Ah Si J'Etais Riche du Grand Fresnoy  x  Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.


  ZG/VG/TB   
Baika du Cot-Regnier

Geb.: 31082006  LOF  014851/03138
(Noureev du Cot-Regnier  x  Priska du Cot Regnier)
Fokker : Mme Laurent-Faure  Eig. : Mme Tiger Ch.



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CACIB BOB
Ch.Charunija de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  014973/03135
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX  RCACIB 
Ch.Une Reine de France du Grand Fresnoy

Geb.: 09032003  LOF  14007/02884
(Ch. Eugenian Lohengrin  x  Ch Oriana du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.



top


© 2005-2019 web.barsoi.be