index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
24-10-2009  Greppin CAC  (D)
Keurmeester : Wolfgang Richter (D)

Resultaten & Foto's : Gerd-Christian www.gerd-christian.de



VDH CAC BOS Ischyma Henrijette   VDH CAC BOB BIS Ch.  Ischyma Junior Triskel

  14 ingeschreven barsoi's (7 Reuen / 7 Teven)


Reuen Tussenklas


1  U/EX  VDH 
Klingsor's Aschan

Geb.: 10052008  DWZB B  17849
(Klingsor's Nonius  x  Baruschka's Imzadza)
Fokker : D. Siegel  Eig. : D. Siegel/B. Kroll



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH CAC BOB BIS
Ch.Ischyma Junior Triskel

Geb.: 06112006  DWZB B  17654
(Triskel Celtic Krylov  x  Ischyma Fashion)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : K.u.M.Stephan


2  U/EX  RVDH RCAC 
Ischyma Lentay

Geb.: 01082007  DWZB B  17765
(Ch. Aladin Variage Gold  x  Ch. Ischyma Baala)
Fokker : Evelyn Kirsch  Eig. : D. Jekel



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH 
Ch.Ischyma Jaden Triskel

Geb.: 06112006  DWZB B  17652
(Triskel Celtic Krylov  x  Ischyma Fashion)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : K.u.M.Stephan


2  U/EX  RVDH 
Ch.Eyk v. Brandenstein

Geb.: 23022006  DWZB B  17571
(Nabor Gatschina  x  Darina v. Brandenstein)
Fokker : E. Hartmann  Eig. : E. Wandzich



Reuen Veteranenklas


1  U/EX  Vet.VDH-Vet.CAC 
Ch.Klingsor's Ontario

Geb.: 16052000  DWZB B  16748
(Ch. Klingsor's Nonius  x  Ch. Klingsor's Galappagos)
Fokker : Herold/Siegel  Eig. : P.u.J. Raspe


2  U/EX  Vet.RVDH-Vet.RCAC 
Ch.Nabor Gatschina

Geb.: 16091999  DWZB B  16665
(Leonarde de Xanishka  x  Rashomon's Blue Bea)
Fokker : C. Zeifang  Eig. : E. Wandzich



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Halina v.d. Windhundranch

Geb.: 05032009  DWZB B  17955
(Turgai's Hajatin  x  Veruschka du Grand Fresnoy)
Fokker : B.u.H. Schwarz  Eig. : Carola & Peter Koch



Teven Jeugdklas


1  U/EX  JVDH JCAC 
Klingsor's Anjuta

Geb.: 10052008  DWZB B  17851
(Klingsor's Nonius  x  Baruschka's Imzadza)
F./Eig. : D. Siegel


2  U/EX  RJVDH RJCAC 
Klingsor's Adascha

Geb.: 10052008  DWZB B  17850
(Klingsor's Nonius  x  Baruschka's Imzadza)
Fokker : D. Siegel  Eig. : D. Siegel/J.u.P. Raspe


3  ZG/VG/TB   
Ambra v. Tännichtgrund

Geb.: 26082008  DWZB B  17881
(Ch. Turgai's Hajatin  x  Ch. Victory Misty Blue River)
F./Eig. : Dr. Hille



Teven Open klas


1  U/EX  VDH CAC BOS
Ischyma Henrijette

Geb.: 20032005  DWZB B  17433
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Heinemann


2  U/EX  RVDH RCAC 
Elena v. Brandenstein

Geb.: 23022006  DWZB B  17573
(Nabor Gatschina  x  Darina v. Brandenstein)
F./Eig. : E. Hartmann


3  U/EX   
Ekatarina v.d. Windhundranch

Geb.: 17102006  DWZB B  17649
(Klingsor's Titzian  x  Udala v.d. Windhundranch)
Fokker : B. u. H. Schwarz  Eig. : D. Reinsberger



top


© 2005-2019 web.barsoi.be