index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
9-10-2009  Bratislava Worlddogshow CAC-CACIB  (SK)
Keurmeester : Jean Brixhe (B) Reuen-Mâles-Males / Valentina Ivanhischeva (RUS) Teven-Femelles-Females 

Resultaten & Fotos ingestuurd door Sylvie Guillon, Gérard Mahé
Zie ook www.skj.sk



CAC-CACIB Worldwinner 2009 Ch. Dober-Kopp T-Boy    

  169 ingeschreven barsoi's (86 Reuen / 83 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Eltsine de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 24012009  LOF  015400
(Dober-Kopp T-Boy  x  Steppe Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Sylvie Guillon


2  VB/VP/TP   
Arab Petra Veli Empire Excellent

Geb.: 23012009  CMKU  2774
(Excellent Silent Enigma  x  Terzaika Homierovitch Boldareffchino)
F./Eig. : Ovchinkova Ludmila


3  VB/VP/TP   
Kumir Iz Razdolia

Geb.: 19012009  RKF  2405617
(Zagar Iz Razdolia  x  Leicro's Russian Zolka Zara)
Fokker : Uvarov S.B.  Eig. : Litvinova N.A.


4  VB/VP/TP   
Amur Tiger Ussuri Empire Excellent

Geb.: 23012009  CMKU  2772
(Excellent Silent Enigma  x  Terzaika Homierovitch Boldareffchino)
F./Eig. : Ovchinkova Ludmila


  B/P   
Jewel Stepowy Goniec

Geb.: 23032009  PKR  6964
(Ischyma Imperial  x  Alliance de Mur'Etnaya)
Fokker : Rychlik K  Eig. : Pelankova Magdalena


  Ins.   
Kornet Iz Razdolia

Geb.: 19012009  RKF  2405620
(Zagar Iz Razdolia  x  Leicro's Russian Zolka Zara)
Fokker : Uvarov S.B.  Eig. : Spengler Ljudmila


  B/P   
Mistral Sirfenix

Geb.: 28032009  LOI 
(Russkiy Azart Dagon  x  Ruskaya Volnitsa Mazaika)
F./Eig. : Bourdeleva Lioudmila


  B/P   
Nikolaj Nikajewicz Magnus Borzoi

Geb.: 21032009  PKR  6973
(Solovyev Lichny Podarok Dla Contra Lege  x  Bijana-Amfisa Horodyszcze)
Fokker : Jaczynska Monika  Eig. : Piotrowska Elsbieta


  B/P   
Shamal Yabn El Halal Fenix

Geb.: 28032009  LOI 
(Russkiy Azart Dagon  x  Ruskaya Volnitsa Mazaika)
Fokker : Bourdeleva Lioudmila  Eig. : Michele Beltrami



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  CAJC JWW'09 
Dober-Kopp Maistro

Geb.: 25102008  NHSB  2730718
(Dober-Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppany Agnes  Eig. : De Groot Wim


2  U/EX   
Rusich Zhemchug 11

Geb.: 02012009  RKF  2417818
(Berkut Rusich de l'Hermitage d'Eole  x  Rusich Finiftj)
F./Eig. : Korshunova Irina


3  U/EX   
Russkiy Azart Olimp Imperium Civiltas

Geb.: 10112008   
(Borscana Hardcore Superstar  x  Eleghiya Prekrasnaya Mecta)
F./Eig. : Lazareva Maria


4  U/EX   
Dober-Kopp Wizzard of Oz

Geb.: 20092008  MET OAG  969/08
(Voursk de l'Hermitage d'Eole  x  Dober-Kopp Chamos Sacij)
F./Eig. : Dr. Agnes Koppany


abs     
Ryazan Darius

Geb.: 30102008  AJ  05033002
(Rassim's Diaghilev at Ryazan  x  Ryazan Heather)
Fokker : Clare J.M.  Eig. : Viks Inna


  ZG/VG/TB   
Barzaya E'Aragon

Geb.: 19042008  SHSB/LOS  673804
(Kuskaya's Ayak  x  Barzaya Iskra)
Fokker : D. Gobbo-Müller  Eig. : Ute Dick


  ZG/VG/TB   
Beau Monde Royal Lilly

Geb.: 12082008  CMKU  2702
(Orlow Kalinow  x  Tangentiala Nijinski Ballet)
Fokker : Portesova Alena  Eig. : Kment Miroslav


  U/EX   
Dober-Kopp Jim Beam

Geb.: 25102008  MET  976/08
(Dober-Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Dr. Agnes Koppany  Eig. : Proksa Judit


  U/EX   
Dober-Kopp Red Hearted

Geb.: 20092009  PK  11086
(Voursk de l'Hermitage d'Eole  x  Dober-Kopp Chamos Sacij)
Fokker : Koppany Agnes  Eig. : Paskova Antoaneta


  U/EX   
Gamelan Bistkupstwo

Geb.: 18112008  CMKU  2757
(Velikij Bonapart Iz Razdolia  x  Borscana Wolverine)
Fokker : Zapletal Vojtech  Eig. : Zapletalovi Vojtech/Ludmi


  Ins.   
Hammond Bistkupstwo

Geb.: 30112008  SPKP  209
(Solovyev Lichny Podarok Dla Contra Lege  x  Apurva Bistkupstwo)
Fokker : Zapletal Vojtech  Eig. : Meszaros Peter


  U/EX   
Henkow Av Fjascho

Geb.: 19102008  SPKP  208
(Umnik Av Fjascho  x  Qira Av Fjascho)
Fokker : Bjarte Lien  Eig. : Galova Alena


  U/EX   
Rabarbar Z Jurajskych Biskupic

Geb.: 17122008  PKR  6984
(Rusich Baskar  x  Astryda Zlocista Wilma)
F./Eig. : Jusczyk Agata


  ZG/VG/TB   
Randall Sofena

Geb.: 17052008  CMKU  2682
(Patriot Sofena  x  Elizabet Majove Bohemia)
F./Eig. : Mudra Antonin


  ZG/VG/TB   
Ringo Sofena

Geb.: 17052008  CMKU  2683
(Patriot Sofena  x  Elizabet Majove Bohemia)
F./Eig. : Mudra Antonin


  Ins.   
Rus Extreme Avangard At Sokol

Geb.: 27092008  RKF  2380009
(Iskushay  x  Vaskes Wstrecha)
Fokker : Shitikova M.V.  Eig. : Sokolova E.


  U/EX   
Sasma Fi-It

Geb.: 06112008  CLP  2747
(Wlad av Fjascho  x  Rajalinjan Davinovna)
F./Eig. : Sirova Jitka



Reuen Tussenklas


1  U/EX  CAC 
Erofey Iz Razdolia

Geb.: 13012008  RKF  2183526
(Staraja Russa Babitzin  x  Chernaya Polnoch Iz Razdolia)
F./Eig. : Uvarov S.B.


2  U/EX  RCAC 
Alyosha Sagan Mraja

Geb.: 30122007  SPKP  165
(Phaedra Camus  x  Amuri-Pajkos Bogi)
F./Eig. : Jana Mrazova


3  U/EX   
Russkiy Azart Nektar

Geb.: 15062008  LOI  44402
(Solovyev Landish for Russkiy Azart  x  Russkiy Azart Derza)
F./Eig. : Maria Lazareva


4  U/EX   
Amir Mraja

Geb.: 30122007  SPKP  166
(Phaedra Camus  x  Amuri-Pajkos Bogi)
F./Eig. : Jana Mrazova


  U/EX   
Allperi Highlands Heart

Geb.: 16032008  CMKU/B  2619/08
(Czar Cara Polot  x  Feria Fieszy Polot)
Fokker : Rezackova Sarka  Eig. : Chocholousek Petr


  ZG/VG/TB   
Yaakov Krylov

Geb.: 20112007  CMKU  2590
(Silver Saturn Krylov  x  Russian Revenge Krylov)
Fokker : Krylova Hana  Eig. : Valesova Pavla Mudr.



Reuen Open klas


1  U/EX  CAC-CACIB WW'09 
Ch.Dober-Kopp T-Boy

Geb.: 14062007  MET  922/7
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX  RCAC 
Cymabresjeva Jarkov

Geb.: 29072005  NHSB  2570304
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Afelia's Divania)
Fokker : W. de Groot  Eig. : S. Schroeder & H. Pans


3  U/EX   
Rusich Vasnetsov

Geb.: 27052007  RKF  2077674
(Rodnitchikov Homiérovitch Boldareffchino  x  Rusich Opromiet)
F./Eig. : Korshunova Irina


4  U/EX   
Coburn Meyta Samhain On Fire

Geb.: 04012008  CMKU  2785
(Meyta March'e du Monde  x  Fusilier Fan Danzer At Coburn)
Fokker : Shaw Pat/Hyatt Laura  Eig. : Krylova Hana


abs     
Borzowski's Glamour Boy

Geb.: 31072007  Est  02800
(Borzowski's Oskar Orlow  x  Borzowski's Hanna Havanna)
Fokker : Annica Nilsson  Eig. : Viks Inna


abs     
Dober-Kopp Indian

Geb.: 14062007  MET OAG  919/07
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
F./Eig. : Koppany Agnes


abs     
Germes Z Knyazhego Dvora

Geb.: 11052007  UKU  0018928
(Irod  x  Zatrava-Gaidna Z Knyazhego Dvora)
Fokker : Ischenko N.F.  Eig. : Fedorova Ya.V.


abs     
Yanychar Iz Razdolia

Geb.: 14022007  RKF  2006503
(Zagar Iz Razdolia  x  Hepi Hepri Seraphina)
Fokker : Uvarov S.B.  Eig. : Gordeeva N.T.


  ZG/VG/TB   
Ailica's Fotin

Geb.: 09062006  DWZB B  17610
(Ailica's Chamberlain  x  Ailica's Dark Ruby)
Fokker : Astrid Wolf  Eig. : K. Eigenbrod


  U/EX   
Amuri-Pajkos Ferike

Geb.: 15022006  MET  872
(Phaedra Camus  x  Amuri-Pajkos Bogi)
Fokker : Solymosi Annamaria  Eig. : Mrazova Jana


  U/EX   
Angel of Mine Royal Lily

Geb.: 23032007  CMKU  2501
(Hassini Rus Duchess  x  Charyzma Chwili Polot)
F./Eig. : Portesova Alena


  U/EX   
Athan Castus Royal Lily

Geb.: 23032007  CMKU  2502
(Hassini Rus Duchess  x  Charyzma Chwili Polot)
Fokker : Portesova Alena  Eig. : Pokorna Miroslava


  ZG/VG/TB   
Brilliant Nijinski Ballet

Geb.: 13052007  SPKP  163
(Azeem Variage Gold  x  Tanecnice Nijinski Ballet)
Fokker : Ing. L. Burianova  Eig. : Loidl Katarina


  U/EX   
Dober-Kopp Foti Vodka

Geb.: 17092005  MET  823/05
(Dober-Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Juhasz Mercedes)
Fokker : Koppany Agnes  Eig. : Elisabetta Colombo


  U/EX   
Donskoi Borietz

Geb.: 09102007  PKR  6637
(Datcha Payatz at Menigma  x  Serenefol Boann)
Fokker : Foran D.  Eig. : Misterka Wieslawa


  U/EX   
Eremey Iz Razdolia

Geb.: 13012008  RKF  2183528
(Staraja Russa Babitzin  x  Chernaya Polnoch Iz Razdolia)
Fokker : Uvarov S.B.  Eig. : Litvinova N.A.


  U/EX   
Eugenian Vigor

Geb.: 23052006  FIN  39869
(Eugenian Markofame  x  Tanagra du Grand Fresnoy)
Fokker : Hartojoki E./Turunen K.  Eig. : Kauppila Marjatta


  ZG/VG/TB   
Excelent Silent Enigma

Geb.: 03032006  CMKU  2357
(Rajalinjan Baranovitch  x  Authoress Silent Enigma)
Fokker : Krapova Marta  Eig. : Ovchinkova Ludmila


  ZG/VG/TB   
Fragment Bistkupstwo

Geb.: 09082007  CMKU  2563
(Velikij Bonapart Iz Razdolia  x  Apurva Bistkupstwo)
Fokker : Zapletovi Vojtech / Ludmi  Eig. : Rabkova Katerina


  U/EX   
Le Sphinx Killing Me Softly

Geb.: 05092007  SHSB/LOS  677013
(Zimistraija Sarek  x  Le Sphinx Filippia)
Fokker : Folgero Marit  Eig. : Erhart Thurnheer Regina


  U/EX   
Lucesarniy Zolotoe Sozvesdie

Geb.: 15062004  LOI  04/126996
(Maljuta Iz Zolotoi Svory  x  Razguljai Ty Tsaritsa)
Fokker : Lazareva Maria  Eig. : Straistar Iaroslavna


  U/EX   
Lynx Winds From Russia

Geb.: 09022006  CMKU/B  2810/09/06/09
(Moryjak Wild is the Wind  x  Lynx Classis Musis)
Fokker : E. Johnsson  Eig. : Svobodova Vendula


  U/EX   
Nyulasz Ligeti Kolja

Geb.: 09072007  MET  929
(Fledlaw Macheath  x  Dober Kopp Pannon Szegfu)
Fokker : Zoltan Orban  Eig. : Zsofia Urban


  U/EX   
Orlov Korgal

Geb.: 24062006  PKR-X  6455
(Lut Szczescia Wladca Traw  x  Jekatierina Korgal)
Fokker : Malecki Jaroslaw  Eig. : Poznowicz Magdalena


  U/EX   
Phaedra Joaquin Escobar

Geb.: 05022008  HP  29107007
(Phaedra Ederlezi  x  Phaedra Damita)
F./Eig. : Shimel Kevin


  U/EX   
Smirnov Lexowicz Contra Lege

Geb.: 11092007  PKR-X  6710
(Solovyev Lichny Podarok Dla Contra Lege  x  Tula Bulatowna Contra Lege)
F./Eig. : Andrzej Zembowicz


  U/EX   
Solovyev Karay

Geb.: 07072007  RKF  2077851
(Solovyev Liven  x  Solovyev Krasa Devitsa)
Fokker : Marina Ostrovskaya  Eig. : Klishas A.


  U/EX   
Solovyev Kovyl

Geb.: 07072007  RKF  2077853
(Solovyev Liven  x  Solovyev Krasa Devitsa)
Fokker : Marina Ostrovskaya  Eig. : Uspenskiy D. Ya.


  U/EX   
X-Larsnikow Av Fjascho

Geb.: 24102007  NO  3367/08
(Pop-Wov's Leo Zukow  x  Madjevatjjudo Av. Fjascho)
Fokker : Lien Bjarte  Eig. : Halvorsen-Lien Britt Mari


  U/EX   
Zalesos Rytas

Geb.: 18062006  LSVK  146
(Russkiy Standart Atlet  x  Borzoi Romanovs Vzeslava)
Fokker : Jurgaitis Arunas  Eig. : Daskevicius Darius



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  CAC 
Solovyev Ulan Udaloy

Geb.: 01062003  RKF  1396480
(Snegovik Homierovitch Boldareffchino  x  Zoraskoje Asmadeika)
F./Eig. : Marina Ostrovskaya


2  U/EX  RCAC 
Ch.Amuri-Pajkos Etalon

Geb.: 05122005  SPKP  140
(Ataman Grisa  x  Amuri-Pajkos Bella)
Fokker : Annamaria Solymosi  Eig. : Jana Mrazova



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CAC-RCACIB 
Ch.Vladimir z Palatinu Moravia

Geb.: 29102005  CMKU  2312
(Daimon Majove Bohemia  x  Palomia z Palatinu Moravia)
Fokker : M. Ruzickova  Eig. : D. Juranova


2  U/EX  RCAC 
Ch.Voursk de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  MET/OAG  851/H/06
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : Dr. Agnes Koppany/Adrienn Brezovai


3  U/EX   
Ch.Zagar Iz Razdolia

Geb.: 25052004  RKF  1564784
(Staraja Russa Babitzin  x  Chernaya Polnoch Iz Razdolia)
F./Eig. : Uvarov S.B.


4  U/EX   
Ch.Russkiy Azart Dagon

Geb.: 08032005  LOI  05/88345
(Rassvet Svetlevshiy Mirage  x  Razguljai Ty Tsaritsa)
F./Eig. : Mme Lazareva Maria


abs     
Ch.Yastreb Iz Razdolia

Geb.: 14022007  RKF  2006505
(Zagar Iz Razdolia  x  Hepi Hepri Seraphina)
Fokker : Uvarov S.B.  Eig. : Gordeeva N.T.


  U/EX   
Ch.Heweliusz z Pogramicza

Geb.: 07042005  CMKU  2324
(Azeem Variage Gold  x  Ofelia ze Sfory Caryzy)
Fokker : Tekieli Michalina  Eig. : Pokorna Zaneta


  U/EX   
Ch.Patriot Sofena

Geb.: 06022005  CMKU  2214
(Ingo Sofena  x  Dober-Kopp Pannon Rozsa)
F./Eig. : Mudra Antonin


  U/EX   
Philadelphian Sabanna Agross

Geb.: 20072004  Est  02577
(Russkiy Standart Atlet  x  Exlibris Canes Baca Berjozka)
F./Eig. : Teek Rita


  U/EX   
Ch.Solovyev Favorit

Geb.: 23062007  RKF  2077611
(Zimoglyad  x  Oaklara Marina by Starlight)
Fokker : Marina Ostrovskaya  Eig. : Klishas A.


  U/EX   
Ch.Victory Black Magic from Fart Stable

Geb.: 06032004  LOF  014317
(Stillwater Tennessee Traveler  x  Alternatywa Bilans)
Fokker : Van Rijn & Bulyma  Eig. : Szydlowscy/Ksiazek


  U/EX   
Ch.Zarathustra Nijinski Ballet

Geb.: 19012006  CMKU  B/2329/06
(Azeem Variage Gold  x  Tanecnice Nijinski Ballet)
F./Eig. : Ing. L. Burianova


  U/EX   
Ch.Dober-Kopp Matthias Rex

Geb.: 03032003  OHZB/BA  1241
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Oriana az Aftab Faizabad)
Fokker : Dr. Agnes Koppany  Eig. : Titze Edith


  U/EX   
Ch.Elessar vom Schloss Perchino

Geb.: 17092007  BCU  193-000247
(Vaskes Victor  x  Cars Ivans Feja)
Fokker : Gruber Alexandra  Eig. : Shpakovskaja Irina


  U/EX   
Ch.Eugenian Victor

Geb.: 23052006  FIN  39870
(Eugenian Markofame  x  Tanagra du Grand Fresnoy)
Fokker : Hartojoki E./Turunen K.  Eig. : Kauppila Marjatta


  U/EX   
Ch.Framus Five Bistkupstwo

Geb.: 09082007  CMKU  2564
(Velikij Bonapart Iz Razdolia  x  Apurva Bistkupstwo)
Fokker : Zapletal Vojtech  Eig. : Rezacovi M.&S.


  U/EX   
Ch.Zloty Laur Stepowy Goniec

Geb.: 29092004  DWZB B  17698
(Russkiy Standart Arlekin  x  Via Alba Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K  Eig. : Ludmilla Barwitzki


  U/EX   
Ch.Phaedra Camus

Geb.: 15112004  MET  820
(Phaedra Rafiki  x  Rajalinjan Venuschka)
Fokker : Kubiak-Zamora/Schimel  Eig. : Jana Mrazova


  U/EX   
Ch.Rus Extreme Fartovy

Geb.: 29032006  RKF  1877902
(Dorsdorf Record  x  Vaskes Wstrecha)
Fokker : Shitikova M.V.  Eig. : Kuprieva V.


  U/EX   
Ch.Russkiy Azart Ideal

Geb.: 24052006  LOI  131546
(Rassvet Svetlevshiy Mirage  x  Razgulgai Ty Tsaritsa)
Fokker : Lazareva Maria  Eig. : Dulin Marie Christine


  U/EX   
Ch.Solovyev Lichny Podarok Dla Contra Lege

Geb.: 11062005  PKR-X  5995
(Snegovik Homierovitch Boldareffchino  x  Atamanka v. Wisinskaja)
Fokker : Marina Ostrovskaya  Eig. : Andrzej Zembowicz



Reuen Veteranenklas


1  U/EX  Veteran WW'09 
Ch.Dober-Kopp Pannon Zoltan

Geb.: 08062001  MET OAG  706/01
(Ch Javidov az Aftab Faizabad  x  Ch Anischka aus dem Zahrenreich)
F./Eig. : Dr. Agnes Koppany


2  U/EX   
Ch.Rosjanka's Andrash

Geb.: 14092001  DWZB B  16923
(Elbur Kalinow  x  Baruschka's Anjeschka)
Fokker : H.H. Ludewig  Eig. : Ott/Hüttner



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP  j 
Solovyev Gvardia Belaya

Geb.: 03042009  RKF  2491295
(Solovyev Ulan Udaloy  x  Atamanka v. Wisinskaja)
Fokker : Marina Ostrovskaya  Eig. : Marina Ostrovskaya/Uspenskiy


2  VB/VP/TP   
Sumatra Ladyfenix

Geb.: 28032009  LOI 
(Russkiy Azart Dagon  x  Russkaya Volnitsa Mazaika)
F./Eig. : Bourdeleva Lioudmila


3  VB/VP/TP   
Sokol&K Skazochnaya Pyatnitsa

Geb.: 13022009  RKF  2439322
(Charodey Iz Doma Karpovody  x  Sokol&K Elena Prekrasnaya)
F./Eig. : Sokolova E.


4  VB/VP/TP   
Kupava Iz Razdolia

Geb.: 19012009  RKF  2405622
(Zagar Iz Razdolia  x  Leicro's Russian Zolka Zara)
Fokker : Uvarov S.B.  Eig. : Eigenbrod Karen


  VB/VP/TP   
Aurora Borealis Empire Excellent

Geb.: 23012009  CMKU  2782
(Excellent Silent Enigma  x  Terzaika Homierovitch Boldareffchino)
F./Eig. : Ovchinkova Ludmila


  VB/VP/TP   
Boreasfenix Feisty Lady

Geb.: 28032009  LOI 
(Russkiy Azart Dagon  x  Russkaya Volnitsa Mazaika Lo)
Fokker : Lioudmila Bourdeleva  Eig. : Annacarla Mazzi


  VB/VP/TP   
Fenix Lady Zephyra

Geb.: 28032009  LOI 
(Russkiy Azart Dagon  x  Russkaya Volnitsa Mazaika)
F./Eig. : Bourdeleva Lioudmila



Teven Jeugdklas


1  U/EX  CAJC JWW'09 JBOB
Estet Classic Baronessa

Geb.: 13062008  Est  02999/08
(Sanhawke Velimir  x  Estet Classic Sonata in Moon L)
F./Eig. : Gorbatchova Olga


2  U/EX   
Lynx Scarlet Pimpernel

Geb.: 09052008  CMKU/B  2697/08/08
(Brassok Vilmos Huszar  x  Lynx Dark Lady)
Fokker : E. Johnsson  Eig. : Svobodova Vendula


3  U/EX   
Rozprawa Lexowna Contra Lege

Geb.: 03112008  PKR-X  80990/I/08
(Solovyev Lichny Podarok Dla Contra Lege  x  Paprika du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Andrzej Zembowicz


4  U/EX   
Dober-Kopp Bagheera

Geb.: 25102008  RKF  2417277
(Dober-Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppany Agnes  Eig. : Korshunova Irina


abs     
Beauty Forever Royal Lily

Geb.: 12082008  CMKU  2706
(Orlow Kalinow  x  Tangentiala Nijinski Ballet)
Fokker : Portesova Alena  Eig. : Kment Miroslav


abs     
Borscana Iselin

Geb.: 24072008   
(Borzowski's Golden Jubilee  x  Borscana With Craft)
Fokker : Edland/Sellin  Eig. : Maria Lazareva


abs     
Dober-Kopp Venus

Geb.: 25102008  MET OAG  961/08
(Dober-Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
F./Eig. : Dr. Agnes Koppany


  U/EX   
Born To Fly Royal Lily

Geb.: 12082008  CMKU  2709
(Orlow Kalinow  x  Tangentiala Nijinski Ballet)
F./Eig. : Portesova Alena


  ZG/VG/TB   
Aparta Z Palatinu Moravia

Geb.: 30052008  CMKU  2677
(Darwin Majove Bohemia  x  Ciacona Bistkupstwo)
F./Eig. : Ruzickova Marta


  U/EX   
Calli Artin Slovakia

Geb.: 14082008  SPKP  197
(Amuri-Pajkos Etalon  x  Arwen Halstatberg)
Fokker : Kutni Miroslav  Eig. : Jana Mrazova


  U/EX   
Estet Classic Basurmanka

Geb.: 13062008  Est  03001
(Sanhawke Velimir  x  Estet Classic Sonata in Moon L)
Fokker : Gorbatchova Olga  Eig. : Pokorna Zaneta


  ZG/VG/TB   
Phaedra Mala

Geb.: 27112008  HP  32867205
(Majenkir Krasivi Volschebni  x  Leicro's Russian Ztarshine)
Fokker : Shimel Kevin  Eig. : Djurovic Natasa


  G/B   
Philadelphian Sabanna Chaika

Geb.: 28082008  Est  3692
(Donskoi Dimitrii  x  Philadelphian Sabanna Almazka)
Fokker : Teek Rita  Eig. : Daskevicius Darius


  ZG/VG/TB   
Philadelphian Sabanna Charownitza

Geb.: 28082008  Est  03689
(Donskoi Dimitrii  x  Philadelphian Sabanna Almazka)
F./Eig. : Teek Rita


  U/EX   
Philadelphian Sabanna Charunija

Geb.: 28082008  Est  3690
(Donskoi Dimitrii  x  Philadelphian Sabanna Almazka)
F./Eig. : Teek Rita


  U/EX   
Sonja Fi-It

Geb.: 06112008  CLP  2748
(Wlad av Fjascho  x  Rajalinjan Davinovna)
F./Eig. : Sirova Jitka



Teven Tussenklas


1  U/EX  CAC-RCACIB 
Solovyev Charodeyka

Geb.: 25112007  RKF  2176796
(Zagar Iz Razdolia  x  Atamanka v. Wisinskaja)
Fokker : Marina Ostrovskaya  Eig. : Klishas A.


2  U/EX  RCAC 
Amuri-Pajkos Ganja

Geb.: 26012008  SPKP  192
(Phaedra Camus  x  Amuri-Pajkos Bella)
Fokker : Solymosi Annamaria  Eig. : Jana Mrazova


3  U/EX   
Asha Batyah Mraja

Geb.: 30122007  SPKP  172
(Phaedra Camus  x  Amuri-Pajkos Bogi)
F./Eig. : Jana Mrazova


4  U/EX   
Russkiy Azart Milleniya

Geb.: 20022008  LOI  147493
(Solovyev Landish for Russkiy Azart  x  Razgulgai Ty Tsaritsa)
F./Eig. : Maria Lazareva


abs     
Solovyev Cheslava

Geb.: 25112007  RKF  2176797
(Zagar Iz Razdolia  x  Atamanka v. Wisinskaja)
Fokker : Marina Ostrovskaya  Eig. : marina Ostrovskaya/Musinko


  U/EX   
Amuri-Pajkos Galka

Geb.: 14082008  SPKP  189
(Phaedra Camus  x  Amuri-Pajkos Bella)
F./Eig. : Jana Mrazova


  U/EX   
Alexandra Jaroslawna

Geb.: 10052008  CLP  2670
(Radogas Wild One  x  Evelin Balsaja Achota)
F./Eig. : Prokopec Ondrej


  U/EX   
Asya Adira Mraja

Geb.: 30122007  SPKP  173
(Phaedra Camus  x  Amuri-Pajkos Bogi)
F./Eig. : Jana Mrazova


  U/EX   
Cinderella Ad Absurdum

Geb.: 05032008  MET OAG  964/08
(Solovyev Viking Grandson of Pushkin  x  Avdotija ad Absurdum)
Fokker : Attila Schlosser/Laszlo Gaal  Eig. : Lehmann Aniko


  U/EX   
Dark Desiree Nijinski Ballet

Geb.: 09032008  SPKP  205
(Zarathustra Nijinski Ballet  x  Xanischka Nijinski Ballet)
Fokker : Ing. L. Burianova  Eig. : Zemankova Hana


  U/EX   
Her Majesty Stepowy Goniec

Geb.: 28042008  DWZB B  17922
(Wlad av Fjascho  x  Ursa Maior Stepowy Goniec)
Fokker : K. Rychlik  Eig. : Ludmilla Barwitzki


  U/EX   
Ninochka's Zoya Byh.R.I.B.

Geb.: 05042008  SLR  00192
(Javor Od Krnica Iz Dzakova  x  Tarasov's Eleganza at Ninochka)
F./Eig. : Novak Andreja



Teven Open klas


1  U/EX  CAC-CACIB WW'09 
Ch.Dober-Kopp Black Sirocco

Geb.: 24102004  MET OAG  806/04
(Hassini aus Duchess  x  Ch Oriana Az Aftab Faizabad)
F./Eig. : Koppany Agnes


2  U/EX  RCAC 
Russkiy Azart Idilla

Geb.: 24052006  LOI  06/131533
(Rassvet Svetlevshiy Mirage  x  Razgulgai Ty Tsaritsa)
Fokker : Maria Lazareva  Eig. : Pecora Angelo


3  U/EX   
Paskova Believe in Me

Geb.: 04072007  MET  949
(Dober-Kopp Pannon Baro  x  Ischyma First Lady)
Fokker : Paskova Antoaneta  Eig. : Jana Mrazova


4  U/EX   
Lunnasa Raduga Legenda Rossii

Geb.: 17042007  RKS  83806
(Lunnasa Raduga Benefis Best In  x  Vasilia Prekrasnaja Iz Podneb)
F./Eig. : Balakireva Elena


abs     
Justyna Balsaja Achota

Geb.: 26092005  CLP  2297
(Stillwater Tennessee Traveler  x  Aurora Russkiy Standart)
Fokker : Sir Dusan  Eig. : Prokopec Ondrej


abs     
Kamilla

Geb.: 22052005  Est  02004
(Russkiy Standart Atlet  x  Haldjas Elbereth)
Fokker : Mossov Dmitri  Eig. : Kasmann Ella


abs     
Rusich Arbaletka

Geb.: 03022007  RKF  2063372
(Rodnitchikov Homiérovitch Boldareffchino  x  Naomi)
Fokker : Korshunova Irina  Eig. : Mamaeva N.


abs     
Solovyev Povest

Geb.: 22012006  RKF  1825555
(Snegovik Homierovitch Boldareffchino  x  Oaklara Marina by Starlight)
Fokker : Marina Ostrovskaya  Eig. : Sobyanina A.


abs     
Vaskes Kassiopeya

Geb.: 25042007  RKF  2063250
(Sokol&K Evgeni Onegin  x  Vaskes Utekha)
Fokker : Victor Shiverskih  Eig. : Sokolova E.


  ZG/VG/TB   
Ailica's Glory Laika

Geb.: 06032007  DWZB B  17708
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : A. Wolf  Eig. : Zehmke Dietrich + Gerdi


  ZG/VG/TB   
Aloja Nova Fanfara

Geb.: 04102007  SPKP  211
(Avar Bistupstwo  x  Almera du Grand Fresnoy)
Fokker : Foit Jan Judr.  Eig. : Psenek Petr. Ing.


  ZG/VG/TB   
Akvatinta Z Knyazhego Dvora

Geb.: 21032006  UKU  0025255
(Irod  x  Barina Z Knyazhego Dvora)
Fokker : Ischenko N.F.  Eig. : Fedorova Ya.V.


  ZG/VG/TB   
Andrejka Pribramsky Permonik

Geb.: 22122006  CMKU  2469
(Gradivo z Bilmy  x  Cagryschka Majove Bohemia)
Fokker : Senkyr Roman  Eig. : Tetourova Klara


  U/EX   
Cibiriatchka Tchernavorowska

Geb.: 16022007  LOF  014931/03129
(Vladimir du Domaine d'Iasnaia-Poliana  x  Tchernava Sergueievn Du Domaine d'Iasnaia-Poliana)
Fokker : Rondier A.  Eig. : Gillot C.


  U/EX   
Cracovie du Grand Fresnoy

Geb.: 16092007  PK  09641
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Vinchka des Crocs de la Molière)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Paskova A./Stolinova J.


  U/EX   
Cymabresjeva Katyuska

Geb.: 11052007  NHSB  2655331
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Cymabresjeva Gasha)
F./Eig. : W. de Groot


  U/EX   
Every Love Silent Enigma

Geb.: 03032006  CMKU  2360
(Rajalinjan Baranovitch  x  Authoress Silent Enigma)
Fokker : Krapava Marta  Eig. : Polivkova Hana


  U/EX   
Exlibris Canes Krasnaja Strela

Geb.: 01092007  Est  03809
(Russkiy Standart Atlet  x  Exlibris Canes Taina Vesna)
Fokker : Kruus J./Kasmann E.  Eig. : Kasmann Ella


  U/EX   
Leicro's Zchangtil

Geb.: 14092007  CMKU  2636
(Leicro's Russian Zwartkopf  x  Leicro's Russian Zuntrip)
Fokker : Lillemor + Conny Croneryd  Eig. : Simova Lenka


  ZG/VG/TB   
Lynx Power of Love

Geb.: 14122006  DWZB B  17873
(MCh. Lynx Spirit of the Tiger  x  MCh. Lynx Dark Lady)
Fokker : E. Johnsson  Eig. : Spengler L.


  U/EX   
Tzarina Az Fjascho

Geb.: 29112004  N-  06385/05
(Milyi Iz Doma Karpovoy  x  Jinka Av Fjascho)
Fokker : Lien Bjarte  Eig. : Halvorsen-Lien Britt Mari


  U/EX   
Yeugenia Av Fjascho

Geb.: 14112007  N-  08785/08
(Vronskij Karenin Av Fjascho  x  Nathasha Av Fjascho)
Fokker : Lien Bjarte  Eig. : Halvorsen-Lien Britt Mari



Teven Gebruikshondenklas


abs     
Solovyev Yashma

Geb.: 26122003  RKF  1537834
(Manitias Krasnyi Oriel  x  Oaklara Marina by Starlight)
Fokker : Marina Ostrovskaya  Eig. : Uspenskiy D. Ya.


  U/EX   
Ch.Ninochka's Uvertura

Geb.: 28042003  SLR  00157
(Javor Od Krnica Iz Dzakova  x  Tarasov's Eleganza at Ninochka)
F./Eig. : Novak Andreja



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CAC 
Ch.Solovyev Lavra Dla Contra Lege

Geb.: 11062005  PKR-X  5993
(Snegovik Homierovitch Boldareffchino  x  Atamanka v. Wisinskaja)
Fokker : Marina Ostrovskaya  Eig. : Andrzej Zembowicz


2  U/EX  RCAC 
Ch.Eleghiya Prekrasnaya Mecta

Geb.: 27042003  LOI  103978
(Malguta Iz Zolotoi Svory  x  Razgulijai Ty Tsaritsa)
F./Eig. : Maria Lazareva


3  U/EX   
Ch.Charunija de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  014973/03135
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie


4  U/EX   
Ch.Divna Voljniy Veter

Geb.: 30112004  LV  11450/05
(Velikij Bonapart Iz Razdolia  x  Balt-Akoti Gordostj)
F./Eig. : Terentjeva M.


abs     
Ch.Faworyta Francuza Polot

Geb.: 13032005  PKRX  5776
(Metel d'Al Kerby  x  Besputaja Bolva Wolkowo)
Fokker : Misterka W.  Eig. : Kazimierz Lis


abs     
Ch.Apassionata Nijinski Ballet

Geb.: 03062006  OHZB/BA  1245
(Azeem Variage Gold  x  Raspberry Nijinski Ballet)
Fokker : Ing. L. Burianova  Eig. : Titze Edith


abs     
Ch.Dahlia Bistkupstwo

Geb.: 06062005  SPKP  139
(Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Polly z Palatinu Moravia)
Fokker : Zapletovi Vojtech / Ludmi  Eig. : Rizman P.-Zajac V.


abs     
Ch.Dober-Kopp Dobai Dobo Kata

Geb.: 22022003  MET  749
(Dober-Kopp Pannon Grof  x  Dober-Kopp Francoise Sagan)
Fokker : Koppany Agnes  Eig. : Toth Aniko


abs     
Ch.Comthesa Silent Enigma

Geb.: 27072004  CMKU/B  2168/04
(Polongain Griffin  x  Olympiada Nijinski Ballet)
Fokker : Krapova Marta  Eig. : Kiriakova Martina


abs     
Ch.Divna Voljniy Veter

Geb.: 30112004  LV  11450/05
(Velikij Bonapart Iz Razdolia  x  Balt-Akoti Gordostj)
F./Eig. : Terentjeva M.


abs     
Ch.Kremlowska Kniaziowna Polot

Geb.: 21102006  PKR  6310
(Hassini Rus Duchess  x  Besputaja Bolva Wolkowo)
Fokker : Misterka W.  Eig. : Sitarski Jan


abs     
Ch.Neskazannyi Svet Zvona

Geb.: 30032006  RKF  1932355
(Zagar Iz Razdolia  x  Neskazannyi Svet Uyutnaya)
F./Eig. : Menzelintseva Lubov


  U/EX   
Ch.Angelina Jollie Royal Lily

Geb.: 23032007  SPKP  162
(Hassini Rus Duchess  x  Charyzma Chwili Polot)
Fokker : Portesova Alena  Eig. : Harhaj Boris Ing.


  U/EX   
Ch.Paskova Apokalyptica

Geb.: 19042006  PK  06166
(Dober-Kopp Pannon Baro  x  Ischyma First Lady)
Fokker : Paskova Antoaneta  Eig. : Paskova A./Stolinova J.


  U/EX   
Ch.Rajalinjan Djewuschka

Geb.: 31072004  Est  03654
(Rajalinjan Aramis Malchik  x  Rajalinjan Zamzara)
Fokker : Saarinen M.&M.  Eig. : Teek Rita


  ZG/VG/TB   
Ch.Veda Z Knyazhego Dvora

Geb.: 12062003  UKU  003305
(Bich Serih Stai S Knyagego  x  Barinya z Knyazhego Dvora)
F./Eig. : Ischenko N.F.


  U/EX   
Ch.Feria Fleszy Polot

Geb.: 13032005  CMKU  2326
(Ch Metel d'Al Kerby  x  Besputaja Bolva Wolkowo)
Fokker : W. Misterka-Kluska  Eig. : M. Rezakovo


  U/EX   
Ch.Lynx Dark Lady

Geb.: 20022002  S  42086/2002
(J.A.Y.J. Rakhan At Borscana  x  Lynx High Fidelity)
F./Eig. : E. Johnsson


  U/EX   
Ch.Ursa Ulyssia Spirit of the Tzar

Geb.: 05012002  DWZB B  17097
(Lorenzo de Pinedo  x  Zilver Moon v. Triumfus Dyonisos)
Fokker : E Titze  Eig. : Keller-Meyer H.


  U/EX   
Ch.Rusich Finiftj

Geb.: 15082004  RKF  1607994
(Ghazi Arslan Aurora  x  Rusich Astoria)
F./Eig. : Korshunova Irina



Teven Veteranenklas


1  U/EX  Vet.WW'09 Beste/Best/Meilleur Veteran BOB
Ch.Apurva Bistkupstwo

Geb.: 10072001  CMKU  1887
(Avanturin  x  Polly z Palatinu Moravia)
Fokker : Zapletal Vojtech  Eig. : Zapletalovi Vojtech/Ludmi


2  U/EX   
Ch.Dober-Kopp Pannon Remeny

Geb.: 08062001  MET OAG  715/01
(Ch Javidov az Aftab Faizabad  x  Ch Anuschka aus dem Zarenreich)
F./Eig. : Koppany Agnes


3  U/EX   
Ch.Vasilisa Prekrasnaja Iz Podnebesija

Geb.: 26041999  RKF  1850
(Goritsvet Shelk  x  Nezhdannaja Radost)
Fokker : Fatyukhin A  Eig. : Balakireva E


abs     
Ch.Silver Saga Spirit of the Tsar

Geb.: 28012000  DWZB B  16704
(MCh Sholwood Silver Fox  x  MCh Stillwater Blue Mist)
F./Eig. : E. Titze



top


© 2005-2019 web.barsoi.be