index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
27-9-2009  Club Belge du Borzoi - Belgische Borzoi Club CAC - Graty  (B)
Keurmeester : Mr. Kazimierz Rychlik (PL)

Foto's : barzoi.be - Greet Schalenbourg


...click hier voor... » Meer foto's



CAC BOB BIS Ch. Ischyma Irtysch   CAC BOS RBIS  Fjetra du Pré du Château


Reuen/Mâles/Males
CAC Ch. Ischyma Irtysch   RCAC  Gyriel du Pré du Château


Teven/Femelles/Females
CAC Fjetra du Pré du Chateau   RCAC Ch.  Lynx Endless Love

  27 ingeschreven barsoi's (16 Reuen / 11 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Ischyma Ochotnik

Geb.: 01032009  DWZB B  17942
(Ischyma Jaden Triskel  x  Ischyma Hanoeschka)
Fokker : Evelyn Kirsch  Eig. : Moonen - van der Loo Karin



Reuen Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   
Dober-Kopp Maistro

Geb.: 25102008  NHSB  2730718
(Dober-Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppany Agnes  Eig. : De Groot Wim


2  ZG/VG/TB   Beste Hoofd Jeugdreu/Meilleure Tête Jeune Mâle/Best Head Junior Male
Captain Cook z Visnoveho Kvetu

Geb.: 18072008  CMKU/B  2716/2008
(Charley Balsaja Achota  x  Audrey Hepburn z Visnoveho Kvetu)
Fokker : M. Vorackova  Eig. : Rosalind Priest



Reuen Tussenklas


1  U/EX  RCAC 
Gyriel du Pré du Château

Geb.: 30102007  LOSH  1031359
(Boran du Pré du Château  x  Czardas du Pré du Château)
Fokker : V. Sauveur  Eig. : C. Arena-Ecoffey


2  ZG/VG/TB   
Drasko de Xanishka

Geb.: 17052008  LOSH  9123638
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Viuga-Alexia d'Ymauville)
Fokker : A. Bacquet/X. Pataud  Eig. : E. Zimmerman



Reuen Open klas


1  U/EX   
Fadeï du Pré du Château

Geb.: 04042006  LOSH  0993623
(Youkorski du Pré du Château  x  Altaïa du Pré du Château)
Fokker : Sauveur V  Eig. : R. Corbesier


2  U/EX   
Brassok Karel Appel

Geb.: 15062007  SKKS  49103/2007
(Lynx St Elmos Fire  x  Brassok Sophie Kuppers)
Fokker : M. Dirksen  Eig. : Pomportes R. A.


3  ZG/VG/TB   
Stravi Sweets For My Sweet

Geb.: 18042007  NHSB  2703011
(Jelistaz Omar Sharif  x  Stravi Cream 'n Sugar)
Fokker : E. Gunner  Eig. : J. Gonzales


4  ZG/VG/TB   
Lesnitschewo aus dem Zarenreich

Geb.: 20052007  DWZB B  17744
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : Margrit Klug  Eig. : Veronique Jans


  ZG/VG/TB   
Cazan Wolfskaia

Geb.: 08072003  LOSH  0935192
(Porosha de Xanishka  x  Ofedovna Tarkana de Tchesskaïa)
Fokker : A. Vuylsteke  Eig. : M. Sanchez-Miguelez



Reuen Fokkersklas


1  ZG/VG/TB   
Urkofsky Houral

Geb.: 09012008  LOSH  1036579
(Serguei des Crocs de la Molière  x  Udatcha des Crocs de la Molière)
F./Eig. : Van den Brûle-Kolbasin


2  ZG/VG/TB   
Urkofsky Harpat

Geb.: 09012008  LOSH  1036578
(Serguei des Crocs de la Molière  x  Udatcha des Crocs de la Molière)
F./Eig. : Van den Brûle-Kolbasin



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CAC Beste Hoofd Reu/Meilleure Tête Mâle/Best Head Male BOB BIS
Ch.Ischyma Irtysch

Geb.: 09042006  NHSB  2621832 (imp.D)
(Ch. Lut Szczescia Wladca Traw  x  Basandrin Garna)
Fokker : Kirsch E.  Eig. : Moonen - van der Loo Karin


2  U/EX   
MCh.Ischyma Harosjenkie

Geb.: 20032005  DWZB B  17430
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : G. Schalenbourg


3  U/EX   
Ch.Chateau-de-Vincennes du Grand Fresnoy

Geb.: 11092007  LOF  015091
(Un Danseur Du Bolschoi du Grand Fresnoy  x  Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : M. Bernard Gérald


4  U/EX   
Ch.Urkoff des Crocs de la Molière

Geb.: 10032003  LOF  013977
(Rimsky des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : C. Kolbasin



Teven Babyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Baby/Bébé
Russian Pearl Sokolov

Geb.: 28032009  SHSB  681830
(Phaedra Camus  x  Moonlight Meteliza Sokolov)
Fokker : Gabriele Schmid  Eig. : Eddy Vanhoof



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Rasswet's Carmina

Geb.: 08022009  DWZB B  17937
(Rasswet's Burattino  x  Jelistaz One Little Sweetheart)
Fokker : Marion Wille  Eig. : G. Schalenbourg



Teven Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   JBOB
Harushenka du Pré du Chateau

Geb.: 17052008  LOSH  1042724
(Dimitrov du Pré du Chateau  x  Arusha du Pré du Château)
Fokker : V. Sauveur  Eig. : V. Sauver


2  ZG/VG/TB   Beste Hoofd Jeugdteef/Meilleure Tête Jeune Femelles/Best Head Junior Female
Isola Bianca Stepowy Goniec

Geb.: 29102008  PKR.X  6807
(Kumir iz Severnoy Ochoty  x  Xynia Stepowy Goniec)
Fokker : K. Rychlik  Eig. : C. Arena-Ecoffey



Teven Tussenklas


1  ZG/VG/TB   
Hpavlovna du Pré du Château

Geb.: 17052008  LOSH  1042723
(Dimitrov du Pré du Château  x  Arusha du Pré du Château)
F./Eig. : V. Sauveur



Teven Open klas


1  U/EX   
Alyuschka du Pré du Chateau

Geb.: 06102001  LOF  14065/02846
(Zadkine du Pré du Château  x  Ulanova du Pré du Château)
Fokker : Valérie Sauveur  Eig. : C. Arena-Ecoffey


2  ZG/VG/TB   
Barychina des Crocs de la Molière

Geb.: 20042006  LOF  14717/3104
(Ch. Romanoff des Crocs de la Molière  x  Taïra Isbr)
Fokker : M. Marc Descamps  Eig. : C. Kolbasin



Teven Fokkersklas


1  U/EX  CAC Beste Hoofd Teef/Meilleure Tête Femelle/Best Head Female BOS RBIS
Fjetra du Pré du Chateau

Geb.: 11022006  LOSH  0992366
(Xyvanof du Pré du Château  x  Arusha du Pré du Château)
F./Eig. : V. Sauveur


2  U/EX   
Urkofsky Hariana

Geb.: 09012008  LOSH  1036583
(Serguei des Crocs de la Molière  x  Udatcha des Crocs de la Molière)
F./Eig. : Van den Brûle-Kolbasin


3  U/EX   
Cymabresjeva Katyuska

Geb.: 11052007  NHSB  2655331
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Cymabresjeva Gasha)
F./Eig. : W. de Groot



Teven Kampioensklas


1  U/EX  RCAC 
Ch.Lynx Endless Love

Geb.: 14122006  S  14517/2007
(MCh. Lynx Spirit of the Tiger  x  MCh. Lynx Dark Lady)
Fokker : E. Johnsson  Eig. : Greta Schalenbourg



top


© 2005-2019 web.barsoi.be