index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
19-9-2009  Yzeure Nationale d'Elevage Club du Barzoï - France  (F)
Keurmeester : Mme Béatrix Maerki-Casa Nova (CH) Reuen-Mâles-Males / Mr. Henry Hughues-Despointes (F) Teven-Femelles-Females 

Resultaten : Le site du Barzoï en France - www.barzoi-france.com - Foto's door : J. Lallemend - D. Faure - G. Mahé - L. Gaussail meegedeeld door Arlette Pomportes


...click hier voor... » Meer foto's



BOB Challenge Henry Teissonière Ch. Aza dite Eva   JBOB Challenge Espoir  Darkov Danaieff d'El Collina of Perruska


BOS Brassok Karel Appel   BOB Ch.  Aza dite Eva


Reuen/Mâles/Males
CACS Brassok Karel Appel   RCACS  Valdai of Scotch-Dream


Teven/Femelles/Females
CACS Vestlana du Cot Regnier   RCACS  Calinka Du Clos Vrementois

  114 ingeschreven barsoi's (51 Reuen / 63 Teven)


Reuen Babyklas


1  VB/VP/TP   
Empereur du Joyau des Bois

Geb.: 04052009   
(Vestnik des Crocs de la Molière  x  Dober-Kopp Napvirag dite Babouchka)
F./Eig. : M. Harani F.


2  VB/VP/TP   
Ecrin d'Or Du Château de la Taurie

Geb.: 04052009   
(Tsavo du Chateau de la Taurie  x  Vanina des Crocs de la Molière)
F./Eig. : Mme De Gastines Martine


3  VB/VP/TP   
Ostrov Zabava Cognac

Geb.: 03052009   
(Zabava Bering Strait  x  Zabava Monoceros)
Fokker : Mrs P. Wiseman  Eig. : M. Frank Petit


4  B/P   
Excalibur du Joyau des Bois dite Eliot

Geb.: 04052009   
(Vestnik des Crocs de la Molière  x  Dober-Kopp Napvirag dite Babouchka)
F./Eig. : M. Harani F.


abs     
Emba Belaminoff du Domaine d'Iasnaia Poliana

Geb.: 12042009   
(Bel Ami Udarowitch du Domaine d'Iasnaia Poliana  x  Teniota Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Trefoux N.  Eig. : Mme Mariette Zettowch



Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Emminence Grise du Grand Fresnoy

Geb.: 01032009  LOF  15437
(Borscana Thunderstruck  x  Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Gaussail L.


2  VB/VP/TP   
Edgard Poe du Grand Fresnoy

Geb.: 01032009  LOF  15441
(Borscana Thunderstruck  x  Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Gaussail L.


  B/P   
Notos Majove Bohemia

Geb.: 12032009   
(Daimon Majove Bohemia  x  Ajka z Murky)
Fokker : Marie Vesela  Eig. : Mme Audrey Marro


  disq.   
Eltsine de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 24012009  LOF  015400
(Dober-Kopp T-Boy  x  Steppe Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Sylvie Guillon



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   JBOB - Challenge Espoir
Darkov Danaieff d'El Collina of Perruska

Geb.: 12102008  LOF  015323
(Urkhan-Danaieff des Crocs de la Molière  x  Valiska d'El Collina of Perruska)
Fokker : Mme Josette Lalemand  Eig. : M.M. Mondragon


2  U/EX   
Dieu de L'Olympe du Grand Fresnoy

Geb.: 18092008  LOF  015366
(Birik Carnjin von der Windhundranch  x  Ch. The Sparkling Star Girl du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mr. Mme C. Gaussail


3  U/EX   
Divniy du Cot Regnier

Geb.: 31102008   
(Ch. Vikhr iz Severnoi Ohoty  x  Ch. Ulovka du Cot Regnier)
Fokker : Mme Danielle Laurent-Faure  Eig. : Mme Marlies Baumann


4  U/EX   
Dobroï of Pherkad's Soul

Geb.: 18092008   
(Touman  x  Udavka of Pherkad's Soul)
F./Eig. : M. Frédéric Volt


abs     
Miatlik Udatchnik

Geb.: 30032008   
(Ineï Udatchnik  x  Gorinka Udatchnik)
F./Eig. : Evelyne & Ueli Kistler


  ZG/VG/TB   
Dober-Kopp Maistro

Geb.: 25102008  NHSB  2730718
(Dober-Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Koppany Agnes  Eig. : De Groot Wim


  ZG/VG/TB   
Dioskor of Pherkad's Soul

Geb.: 18092008   
(Touman  x  Udavka of Pherkad's Soul)
F./Eig. : M. Frédéric Volt


  ZG/VG/TB   
Degas-Lepeintre du Grand Fresnoy

Geb.: 15102008  LOF  015351
(Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Titania du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mr. Mme C. Gaussail



Reuen Tussenklas


1  U/EX   
Don Juan des Crocs de la Molière

Geb.: 31032008  LOS  677175
(Vestnik des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : M. Nanchen


2  U/EX   
Jelistaz Solovei

Geb.: 23012008  SKKS  520427/2008
(Ch. Jelistaz Legendary  x  Ch. Jelistaz Optimistic Angel)
Fokker : Holmberg-Söderberg  Eig. : Mme Annie et M. Alain Hascoët


3  U/EX   
Duc Dourakine du Château de la Taurie

Geb.: 01032008   
(Tsavo du Chateau de la Taurie  x  Vanina des Crocs de la Molière)
F./Eig. : Mme De Gastines Martine


4  U/EX   
Dobrovoï dite Diego du Château de la Taurie

Geb.: 01032008   
(Tsavo du Chateau de la Taurie  x  Vanina des Crocs de la Molière)
F./Eig. : Mme De Gastines Martine


abs     
Danyslav du Clos des Sabines

Geb.: 04052008  LOF  015228
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Belianka Wolfskaïa)
Fokker : M. Mme Boillon  Eig. : Pezet Jean-Paul


abs     
Hereban Wolfskaïa

Geb.: 29032008  LOSH 
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Troykaia Polozovich Chernitsa)
Fokker : A. Vuylsteke  Eig. : Pezet Jean-Paul


  ZG/VG/TB   
Dobrovoi-Vakonowitch Du Domaine d'Iasnaia-Poliana

Geb.: 05042008  LOF  015189
(Vako az Aftab Faizabad  x  Tenota Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Trefoux N.  Eig. : Mlle Font M.


  ZG/VG/TB   
Dimitrov des Crocs de la Molière

Geb.: 29022008   
(Ustinov des Crocs de la Molière  x  Billa Od Chlu Maecke Koruny)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Mme Mikaële Sauret



Reuen Open klas


1  U/EX  CACS BOS
Brassok Karel Appel

Geb.: 15062007  SKKS  49103/2007
(Lynx St Elmos Fire  x  Brassok Sophie Kuppers)
Fokker : M. Dirksen  Eig. : Pomportes R. A.


2  U/EX  RCACS 
Valdai of Scotch-Dream

Geb.: 14082004  LOF  014411/2684
(Ch. Silver Shannon de Nikolaiev  x  Snegourstchka of Scotch Dream)
Fokker : M. Vitel  Eig. : Pomportes R. A.


3  U/EX   
Ch.Dober-Kopp T-Boy

Geb.: 14062007  MET  922/7
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie


4  U/EX   
Czar du Clos Vremontois

Geb.: 04042007  LOF  014988/02683
(Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Perl'ovna d Clos Vremontois)
Fokker : Bourrasset F.  Eig. : M. Benguigui E.


5  U/EX   
Chef-d'oeuvre du Grand Fresnoy

Geb.: 16092007  LOF  015102/02712
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Vinchka des Crocs de la Molière)
F./Eig. : Combis M.H.


6  U/EX   Beste Hoofd Reu/Meilleure Tête Mâle/Best Head Males
Ckirill du Clos de Mickaloïc

Geb.: 20072007  LOF  15076
(Ural des Crocs de la Molière  x  Szvletana du Clos de Mickaloic)
F./Eig. : Mme Mickaële Sauret


abs     
Cantemir du Clos des Sabines

Geb.: 21022007  LOF  014956/02689
(Fausto de Silvergrey  x  Viktoria az Aftab Faizabad)
F./Eig. : M. Mme Boillon


abs     
Churgay du Clos Vremontois

Geb.: 04042007  LOF  014987
(Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Perl'ovna d Clos Vremontois)
Fokker : Bourrasset F.  Eig. : Mme. Arena-Ecoffey C.


  U/EX   
Czar Chagall du Grand Vent des Steppes

Geb.: 03022007  LOF  014912/02685
(Valdai des Crocs de la Molière  x  Segovia du Grand Fresnoy)
Fokker : Woerther P.&E.  Eig. : Mme Marie-Thérèse Bouvot


  U/EX   
Touman (Makhroff)

Geb.: 02022002  SHSB  624437
(Perm v. Smetanka  x  Chernena iz Kraznoy Ochoty)
Fokker : Mahkroff  Eig. : Mme Corinne Trümpler


  U/EX   
Comte Igor du Chateau de la Taurie

Geb.: 09052007  LOF  014982/02699
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Talibane du Chateau de la Taurie)
Fokker : Mme De Gastines Martine  Eig. : Mlle Font M.


  U/EX   
Baletniy d'Aleksandrovsh

Geb.: 06062006  LOF  014821/02711
(Vezountchik Homierovitch Boldareffchino  x  Valerie de la Plaine de Luzas)
Fokker : Mme Laurent M-T  Eig. : M. Raymond Lis


  U/EX   
Ch.Bayard Le Chevalier du Grand Fresnoy

Geb.: 10092006  LOF  014891/02678
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Une Marlene Dietrich du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.


  ZG/VG/TB   
Cosak du Clos Vremontois

Geb.: 04042007   
(Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Perl'ovna d Clos Vremontois)
Fokker : Bourrasset F.  Eig. : Mme Véronique Evrard


  ZG/VG/TB   
Bel Ami Udarowitch du Domaine d'Iasnaia Poliana

Geb.: 01032006  LOF  014728/02651
(Udar Homiérovitch Boldareffchino  x  Razletka)
Fokker : Mme Nathalie Tréfoux  Eig. : Mme Véronique Evrard


  ZG/VG/TB   
Ineï Udatchnik

Geb.: 06012005  SHSB  638656
(Touman (Makhroff)  x  Eltsina Udatchnik)
F./Eig. : Evelyne & Ueli Kistler


  ZG/VG/TB   
Czaroff Vakonowich du Domaine d'Iasnaia Poliana

Geb.: 03092007  LOF  15105/02706
(Vako az Aftab Faizabad  x  Un Amour de Swann du Domaine d'Iasnaia Poliana)
Fokker : Trefoux N.  Eig. : M. Alain Corcia



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Vedorovitch des Crocs de la Molière

Geb.: 26052004  LOF  014308/02596
(Alexandrov du Pré du Château  x  Olga de Pinedo)
Fokker : M. Descamps Marc  Eig. : Mme Mickaële Sauret


2  U/EX   
Tadjykie d'El Collina of Perruska

Geb.: 23012002  LOF  13677/02465
(Nakhitchevan  x  Maroussia d'El Collina of Perruska)
Fokker : Mme Josette Lalemand  Eig. : Mme Pascale Savarit


3  ZG/VG/TB   
C'Smirnoff des Crocs de la Molière

Geb.: 23052007  LOF  015038/02687
(Ustinov des Crocs de la Molière  x  Slavania du Clos de Mickaloic)
Fokker : M. Marc Descamps  Eig. : M. Benguigui E.



Reuen Kampioensklas


1  U/EX   
Ch.Vestnik des Crocs de la Molière

Geb.: 25052004  LOF  014312/02588
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Rezeda du Domaine D'Iasnaia Poliana)
F./Eig. : M. Marc Descamps


2  U/EX   
Ch.Urkhan Danaieff des Crocs de la Molière

Geb.: 04092003  LOF  014161/02550
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps Marc  Eig. : M.M. Mondragon


3  U/EX   
Ch.Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy

Geb.: 06062001  LOF  013799/02425
(Ch Seabury Jay Egoiste  x  Ch Majenkir Tzarina le Sphinx)
Fokker : M. Folgero  Eig. : Combis M.H.


4  U/EX   
Ch.Volskyvoi d'El Collina of Perruska

Geb.: 11022004  LOF  14222/02564
(Nakhitchevan  x  Maroussia d'El Collina of Perruska)
Fokker : Mme Josette Lalemend  Eig. : Mme Pascale Savarit


abs     
Vikhr iz Severnoi Choty

Geb.: 19042003  SHSB  625198
(Ch. Basurman  x  Ch. Biryuza)
Fokker : Tumanjan S.  Eig. : M. Baumann



Reuen Veteranenklas


1  U/EX   
Tsavo du Chateau de la Taurie

Geb.: 11022002  LOF  013665/02471
(Oxip de Beloussof  x  Jodie du Domaine d'Iasnaia-Poliana)
F./Eig. : Mme De Gastines Martine



Teven Babyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Baby/Bébé
Elisa von Ochotnikov

Geb.: 20032009   
(Baikal du Bois de la Verdage  x  Antonja des Crocs de la Molière)
F./Eig. : M. Franz Ehrler


2  VB/VP/TP   
Excellens du Joyau des Bois

Geb.: 04052009   
(Vestnik des Crocs de la Molière  x  Dober-Kopp Napvirag dite Babouchka)
F./Eig. : M. Harani F.


3  VB/VP/TP   
Edelweiss du Joyau des Bois

Geb.: 04052009   
(Vestnik des Crocs de la Molière  x  Dober-Kopp Napvirag dite Babouchka)
F./Eig. : M. Harani F.


4  VB/VP/TP   
Eden du Joyau des Bois

Geb.: 04052009   
(Vestnik des Crocs de la Molière  x  Dober-Kopp Napvirag dite Babouchka)
F./Eig. : M. Harani F.


  VB/VP/TP   
Epona Teniotovna du Domaine d'Iasnaia Poliana

Geb.: 12042009   
(Bel Ami Udarowitch du Domaine d'Iasnaia Poliana  x  Teniota Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Trefoux N.  Eig. : Tréfoux N./Chauvin


  VB/VP/TP   
Evskaïa des Plaines de Paudelle

Geb.: 12052009   
(Comte Igor du Château de la Taurie  x  Volgah des Plaines de Paudelle)
F./Eig. : Mme Evelyne Font


  VB/VP/TP   
Eclipse du Château de la Taurie

Geb.: 04052009   
(Tsavo du Chateau de la Taurie  x  Vanina des Crocs de la Molière)
F./Eig. : Mme De Gastines Martine



Teven Jeugdklas


1  U/EX   
Da Chouchana de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 04082008  LOF  15261
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  MCh. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
F./Eig. : Sylvie Guillon


2  U/EX   
Danse Avec Les Loups Du Domaine d'Iasnaia-Poliana

Geb.: 05042008  LOF  015195
(Vako az Aftab Faizabad  x  Tenota Homierovitch Boldareffchino)
F./Eig. : Trefoux N.


3  U/EX   
Daliakine d'El Collina Of Perruska

Geb.: 12102008   
(Urkhan-Danaieff des Crocs de la Molière  x  Valiska d'El Collina of Perruska)
F./Eig. : Mme Josette Lalemand


4  U/EX   
Dimitriova de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 04082008  LOF  015258
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  MCh. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : Mme Eschasseriaux P.-L.


5  U/EX   
Isola Bianca Stepowy Goniec

Geb.: 29102008  PKR.X  6807
(Kumir iz Severnoy Ochoty  x  Xynia Stepowy Goniec)
Fokker : K. Rychlik  Eig. : C. Arena-Ecoffey


6  U/EX   
Darinia du Clos Vremontois

Geb.: 25112008   
(Boran du Cot Regnier  x  Ischyma Genoveva)
F./Eig. : Bourrasset F.


  ZG/VG/TB   
Dikarka des Crocs de la Molière

Geb.: 31032008  LOF  015203
(Vestnik des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps M.  Eig. : MM. Plantier R/Mousserin B.


  ZG/VG/TB   
Medeya Udatchnik

Geb.: 30032008   
(Ineï Udatchnik  x  Gorinka Udatchnik)
F./Eig. : Evelyne & Ueli Kistler


  G/B   
Maïka Udatchnik

Geb.: 30032008   
(Ineï Udatchnik  x  Gorinka Udatchnik)
F./Eig. : Evelyne & Ueli Kistler



Teven Tussenklas


1  U/EX   
Douchka des Crocs de la Molière

Geb.: 31032008  LOF  015202
(Vestnik des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps M.  Eig. : MM. Marouani V./Rivière J.P.


2  U/EX   
Crystal du Clos Vremontois

Geb.: 29112007  LOF  15115
(MCh. Ischyma Hitan Ryan  x  Uschka du Clos Vremontois)
F./Eig. : G. & F. Bourrasset


3  U/EX   
Dinaya des Crocs de la Molière

Geb.: 31032008  LOF  015201
(Vestnik des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
F./Eig. : M. Descamps


4  U/EX   
Delicious First Love from Fart Stable

Geb.: 26032008   
(Ale Art Deco Polot  x  Welwetowa Wybranka Polot)
Fokker : Van Rijn Lidia  Eig. : Mme Audrey Marro


5  U/EX   
Duchesse Diementieva du Château de la Taurie

Geb.: 01032008   
(Tsavo du Chateau de la Taurie  x  Vanina des Crocs de la Molière)
F./Eig. : Mme De Gastines Martine


6  U/EX   
Diasnaia Poliana dite Diana du Château de la Taurie

Geb.: 01032008   
(Tsavo du Chateau de la Taurie  x  Vanina des Crocs de la Molière)
Fokker : Mme De Gastines Martine  Eig. : Mme De Gastines Martine/Mme Catherine Cano


abs     
Dojnitsa du Clos des Sabines

Geb.: 04052008  LOF  015230
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Belianka Wolfskaïa)
F./Eig. : M. Mme Boillon


  U/EX   
Dame Blanche du Grand Fresnoy

Geb.: 13052008  LOF  015253
(Borscana Uragan  x  Ch. Andora du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.


  U/EX   
Ch.Diane Depoitiers du Grand Fresnoy

Geb.: 15032008  LOF  015181
(Ah Si J'Etais Riche du Grand Fresnoy  x  Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.


  U/EX   
Crystal

Geb.: 24092007   
(Velours Du Domaine Des Perles Rares  x  Utrech de Forthland)
F./Eig. : Mme Audrey Marro


  U/EX   
Datcha du Château de la Taurie (dite Diva)

Geb.: 01032008  LOF  015166
(Tsavo du Chateau de la Taurie  x  Vanina des Crocs de la Molière)
Fokker : Mme De Gastines Martine  Eig. : Mme Point Ch.



Teven Open klas


1  U/EX  CACS 
Ch.Vestlana du Cot Regnier

Geb.: 13102004  LOF  14368/02997
(Borzoi Romanovs Ilija  x  Priska du Cot Regnier)
Fokker : Mme Danielle Laurent-Faure  Eig. : Mme Danielle Laurent Faure


2  U/EX  RCACS 
Calinka Du Clos Vrementois

Geb.: 04042007  LOF  14986/3123
(Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Perl'ovna d Clos Vremontois)
F./Eig. : Bourrasset F.


3  U/EX   
Walica Irina av. Fjascho

Geb.: 14032006  LOF  015144/03103
(Ozaroff Av. Fjascho  x  Madjevatjjudo Av. Fjascho)
Fokker : M. Bjarte  Eig. : M. Descamps M.


4  U/EX   
Dober-Kopp Volga

Geb.: 14062007  MET  925/07
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie


5  U/EX   
Anasthasia des Cros de la Molière

Geb.: 28012005  LOF  14540
(Ch. Romanoff des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Marc Descamps  Eig. : Mme Ramerini et Mme Lombard


6  U/EX   
Cymabresjeva Irvania

Geb.: 20122004  NHSB  2538718
(Udav Homierovitch Boldareffchino  x  Cymabresjeva Dolia)
F./Eig. : W. de Groot


  U/EX   
Agrafena Homierovitch Boldareffchino

Geb.: 26032005  LOF  14579/3079
(Uran Homiérovitch Boldareffchino  x  Tropinka Homiérovitch Boldareffchino)
Fokker : V Kojine  Eig. : Mme Camille Lafarge


  U/EX   
Cymabresjeva Katyuska

Geb.: 11052007  NHSB  2655331
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Cymabresjeva Gasha)
F./Eig. : W. de Groot


  U/EX   
Kumushka Udatchnik

Geb.: 15052006  SHSB  652164
(Touman (Makhroff)  x  Eltsina Udatchnik)
Fokker : Evelyne & Ueli Kistler  Eig. : Mme Evelyne Kistler/Mme Corinne Trümpler


  U/EX   
Blanche Neige in the Name of Love

Geb.: 18052006  LOF  014741/03075
(Daimon Majove Bohemia  x  Ruskaïa Diva)
F./Eig. : Mme Gerard P.


  U/EX   
Capriza de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  14972
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
Fokker : Guillon Sylvie  Eig. : Riche-Nevers I.&Ph.


  U/EX   
Bojinka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 15102006  LOF  014868/03099
(Gamajun Aurora  x  Sibelle Az Aftab Faizabad)
Fokker : Guillon S  Eig. : Nevers/Riche


  U/EX   
Valkyrie du Ranch de Michka

Geb.: 08012004  LOF  014172/02950
(Ch. Petja du Cot-Regnier  x  Michka)
F./Eig. : Mlle Chorier S.


  U/EX   
Vanouchka du Ranch de Michka

Geb.: 08012004  LOF  014173/02962
(Petja du Cot-Regnier  x  Michka)
F./Eig. : Mlle Chorier S.


  U/EX   
Comtesse-d'Or du Chateau de la Taurie

Geb.: 09052007  LOF  014984
(Vestnik des Crocs de la Molière  x  Talibane du Chateau de la Taurie)
F./Eig. : Mme De Gastines Martine


  U/EX   
Amboise Framboisovna Homierovitch Boldareffchino

Geb.: 02082005  LOF  014613/03063
(Triumf Homierovitch Boldareffchino  x  Roussania Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Kojine V.  Eig. : M. Raymond Lis


  U/EX   
Cashaka du Clos de Mickaloïc

Geb.: 20072007  LOF  15080
(Ural des Crocs de la Molière  x  Szvletana du Clos de Mickaloic)
F./Eig. : Mme Mickaële Sauret


  U/EX   
Borlowska des Crocs de la Molière

Geb.: 26112006  LOF  14925
(Ustinov des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
F./Eig. : M. Marc Descamps


  U/EX   
Amanda Rodnitchikovna du Domaine d'Iasnaia Poliana

Geb.: 24022005  LOF  014534
(Rodnitchok Homierovitch Boldareffchino  x  Razletka)
Fokker : Trefoux N.  Eig. : Mme. Véronique Evrard


  U/EX   
Valse Viennoise du Grand Fresnoy

Geb.: 08022004  LOF  014177
(Orlov du Grand Fresnoy  x  Turquoise du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.


  U/EX   
Ch.Paskova Attraction

Geb.: 19042006  PKR  06170/06
(Ch. Dobber Kopp Danon Buro  x  Ch. Ischyma First Lady)
Fokker : M. Paskova  Eig. : Combis M.H.



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Cljatva de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  014974/03134
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe Jaruschkanovna d'Ymauville)
Fokker : Guillon Sylvie  Eig. : M. Mlle Nevers Philippe/Riche Isabelle


2  U/EX   Beste Hoofd Teven/Meilleure Tête Femelle/Best Head Females
Tatiana Triskell d'Al Kerby

Geb.: 16022002  LOF  013727/02855
(Ch Metel d'Al Kerby  x  Peggy Lee d'Al Kerby)
Fokker : M Mme Maras  Eig. : Pechart D.-Maras C.


3  U/EX   
Ulichka des Crocs de la Molière

Geb.: 10032003  LOF  013981/02893
(Rimsky des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
F./Eig. : M. Descamps


4  U/EX   
Belaïa de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 01072006  LOF  014755/03087
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Guillon S  Eig. : M. Mlle Nevers Philippe/Riche Isabelle


5  U/EX   
Valiska D'El Collina of Perruska

Geb.: 11022004  LOF  14223/02953
(Nakhitchevan  x  Maroussia d'el Collina of Perruska)
F./Eig. : Mme Josette Lalemend


6  U/EX   
Black Beauty in the Name of Love

Geb.: 18052006  LOF  014739/03076
(Daimon Majove Bohemia  x  Ruskaïa Diva)
F./Eig. : Mme Gerard P.



Teven Kampioensklas


1  U/EX   Beste/Best/Meilleur Kampioen/Champion Challenge Teissonière BOB
Ch.Aza dite Eva

Geb.: 21052005  LOF  14533/03020
(Nevski du Cot Regnier  x  Taïga d'Al Kerby)
Fokker : M. Agostini  Eig. : Mme Danielle Laurent Faure


2  U/EX   
Ch.Ulovka du Cot Regnier

Geb.: 19052003  LOF  014045/02935
(Stepun's Pertsch  x  Priska du Cot Regnier)
F./Eig. : Mme Danielle Laurent-Faure


3  U/EX   
Ch.Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 19012003  LOF  013989/02867
(Ch Obertyn Stepowy Goniec  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie


4  U/EX   
Ch.Ischyma Genoveva

Geb.: 16092004  LOF  14687/2988
(Ch Ischyma Camargue  x  Basandrin Garna)
Fokker : Kirsch E.  Eig. : Bourrasset F.


5  U/EX   
Ch.Charunija de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  014973/03135
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie



Teven Veteranenklas


1  U/EX   
Slavia du Clos de Mickaloïc

Geb.: 13072001  LOF  013525/02799
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Ludmilla du Clos de Mickaloïc)
F./Eig. : Mme Mickaële Sauret


2  U/EX   
Gorinka Udatchnik

Geb.: 05092000  SHSB  620013
(Ewgenij Udatchnik  x  Jolochka de Norois)
F./Eig. : Evelyne & Ueli Kistler



Teven Veteranenklas (+10 jaar)


1  U/EX   
Oulibka Polia Volkov

Geb.: 05091998  LOF  12790/02579
(Jegoroff des Princes de Kazan  x  Oumetcha de la Polianka)
Fokker : Mlle Frédérique Bourge  Eig. : M. Bernard Audouard d'Avirez


abs     
Eltsina Udatchnik

Geb.: 17071998  SHSB  570023
(Gordij vom Ochkotnikov  x  Bagira Udatchnik)
F./Eig. : Evelyne & Ueli Kistler



top


© 2005-2019 web.barsoi.be