index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
19-9-2009  Haan Hochdahl CAC  (D)
Keurmeester : Herr J. Brixhe (B)

Foto's : barzoi.be - H. Weiser



VDH CAC BOB Res. Best in Show Ch. Vanuschka-Tatiana d'Ymauville    

  18 ingeschreven barsoi's (8 Reuen / 10 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX  JVDH JCAC JBOB JBIS3
Dolgoi de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 13052008  DWZB B  17872
(Anaieff de l'Hermitage d'Eole  x  Vendlynga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : Weiser Gabriele


2  ZG/VG/TB   
Bilans Happy Go Lucky

Geb.: 20102008  PKR.X  6963
(Solovyev Lichny Podarok Dla Contra Lege  x  Bilans Eight Dreams of the Sunrise)
Fokker : Thomas Kuszyk  Eig. : Fischer S.



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH CAC BOS
Lesnitschewo aus dem Zarenreich

Geb.: 20052007  DWZB B  17744
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : Margrit Klug  Eig. : Veronique Jans


2  U/EX  RVDH RCAC 
Diego von Zarskoje Selo

Geb.: 03072007  DWZB B  17792
(Ch. El Ghitan von Zarskoje Selo  x  Ch. Bilans Black Obsession)
Fokker : Stifter E.  Eig. : Henk van Essen


3  U/EX   
Dworjanin I'Tolstoi

Geb.: 26092005  DWZB B  17815
(Mindal (Nurminskaya)  x  Dober-Kopp Little Foukssia)
Fokker : Schickli I.  Eig. : U. Jerney


4  U/EX   
Arkadij Wicari

Geb.: 06092006  CMKU/B/  2442/06
(Cashmere Bistkupstwo  x  Claire Balsaja Achota)
Fokker : Vondrackova Zuzana  Eig. : Grüssing H.


  G/B   
Geroj Raschi-Pack-Buran

Geb.: 16112001  DWZB B  16970
(Coldun Raschi Pack Buran  x  Dascha Rachi Pack Buran)
Fokker : L. Bührmann  Eig. : Wiemkes J.



Reuen Veteranenklas


1     
Fenris Raschi Pack Buran

Geb.: 13082001  DWZB B  16891
(Iwan Grotius  x  Baschika Raschi Pack Buran)
Fokker : L. Bührmann  Eig. : H. Grüssing/L. Bührmann



Teven Puppyklas


  VB/VP/TP   
Nut Majove Bohemia

Geb.: 12032009  DWZB B  17998
(Daimon Majove Bohemia  x  Ajka z Murky)
Fokker : M. Vesala  Eig. : Döring Rudolf



Teven Jeugdklas


1  U/EX  JVDH JCAC 
Maraya aus dem Zarenreich

Geb.: 23102008  DWZB B  17915
(Karamasov a.d. Zarenreich  x  Jelena a.d. Zarenreich)
Fokker : Margrit Klug  Eig. : Maus C.



Teven Tussenklas


1  U/EX  VDH 
Diva Slatina de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 13052008  DWZB B  17875
(Anaieff de l'Hermitage d'Eole  x  Vendlynga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : S. Guillon  Eig. : Kuhlmann M.


2  U/EX  RVDH 
Scharkow's Bogisha

Geb.: 02112007  DWZB B  17786
(Volskyvoi d'El Collina Perruska  x  Scharkow's Akasha)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : Kuhlmann M.



Teven Open klas


1  U/EX  VDH RCAC 
Enjoy van Pazjino

Geb.: 07032006  NHSB  2598747
(Grischka a.d. Zarenreich  x  Dober-Kopp Pannon Eszter)
F./Eig. : F. Hoorneman


2  U/EX  RVDH 
Ljudmilla aus dem Zarenreich

Geb.: 20052007  DWZB B  17748
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : Margrit Klug  Eig. : Maus C.


3  U/EX   
Bilans Dark Side of the Moon

Geb.: 05032006  PKR-X  5931
(Agmar z Kruszelnickiego Dvory  x  Bilans Avantgarda)
Fokker : Thomas Kuszyk  Eig. : Fischer S.


4  U/EX   
Ebony Majove Bohemia

Geb.: 06012005  DWZB B  17503
(Klingsor's Rhaswan  x  Andrejika Majove Bohemia)
Fokker : M. Vesala  Eig. : Döring Rudolf


  U/EX   
Efrosinija von Zarskoje Selo

Geb.: 26082004  DWZB B  17719
(Ischyma Brigand  x  Rossia z Palatinu Moravia)
Fokker : Stifter/Hofer  Eig. : Henk van Essen



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH CAC BOB Reserve BIS
Ch.Vanuschka-Tatiana d'Ymauville

Geb.: 27022004  LOF  014227
(Gamajun Aurora  x  Russie Impériale d'Ymauville)
Fokker : Mme F. Stacul  Eig. : Veronique Jans



top


© 2005-2019 web.barsoi.be