index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
6-9-2009  Luxembourg CACL-CACIB  (L)
Keurmeester : Valeria Rodaro (I)

Resultaten & Fotos ingestuurd door Sylvie Guillon, Gérard Mahé



CACL-CACIB BOB Ch. Bojana de Nikolaiev   CACL-CACIB BOS  Dober-Kopp T-Boy

  29 ingeschreven barsoi's (15 Reuen / 14 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Edgard Poe du Grand Fresnoy

Geb.: 01032009  LOF  15441
(Borscana Thunderstruck  x  Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Gaussail L.


2  VB/VP/TP   
Emminence Grise du Grand Fresnoy

Geb.: 01032009  LOF  15437
(Borscana Thunderstruck  x  Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Gaussail L.



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   
Dieu de L'Olympe du Grand Fresnoy

Geb.: 18092008  LOF  015366
(Birik Carnjin von der Windhundranch  x  Ch. The Sparkling Star Girl du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Gaussail L.


2  U/EX   
Degas-Lepeintre du Grand Fresnoy

Geb.: 15102008  LOF  015351
(Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Titania du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Gaussail L.



Reuen Tussenklas


1  U/EX  CACL 
Chef-d'oeuvre du Grand Fresnoy

Geb.: 16092007  LOF  015102/02712
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Vinchka des Crocs de la Molière)
F./Eig. : Combis M.H.



Reuen Open klas


1  U/EX  CACL-CACIB 
Dober-Kopp T-Boy

Geb.: 14062007  MET  922/7
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX  RCACL-RCACIB 
Dworjanin Igrock

Geb.: 26092005  DWZB B  17515
(Mindal  x  Dober-Kopp Little Foukssia)
Fokker : Schickli I.  Eig. : Bauer K.-Y.


3  U/EX   
Brassok Karel Appel

Geb.: 15062007  SKKS  49103/2007
(Lynx St Elmos Fire  x  Brassok Sophie Kuppers)
Fokker : M. Dirksen  Eig. : Pomportes R. A.


4  U/EX   
Feyo des Perles Tsariennes

Geb.: 06012006  LOSH  0991091
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
F./Eig. : Dekeyzer-Vogel


  U/EX   
Czar Chagall du Grand Vent des Steppes

Geb.: 03022007  LOF  014912/02685
(Valdai des Crocs de la Molière  x  Segovia du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Woerther P.&E.


  U/EX   
Dober-Kopp Foti Vodka

Geb.: 17092005  AG  823/05
(Dober-Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Juhasz Mercedes)
Fokker : Koppany Agnes  Eig. : Elisabetta Colombo


  U/EX   
Red Eagle Lelant Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528363
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
F./Eig. : Kluiters/vd Broek


  U/EX   
Valdai of Scotch-Dream

Geb.: 14082004  LOF  014411/2684
(Ch. Silver Shannon de Nikolaiev  x  Snegourstchka of Scotch Dream)
Fokker : M. Vitel  Eig. : Pomportes R. A.



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CACL 
Ch.Gold Plated Zolotoy Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528362
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
F./Eig. : Kuiters J. van den Broek A.


2  U/EX  RCACL 
Ch.Bayard Le Chevalier du Grand Fresnoy

Geb.: 10092006  LOF  014891/02678
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Une Marlene Dietrich du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Rasswet's Carmina

Geb.: 08022009  DWZB B  17937
(Rasswet's Burattino  x  Jelistaz One Little Sweetheart)
Fokker : Marion Wille  Eig. : G. Schalenbourg



Teven Tussenklas


1  U/EX   
Diane Depoitiers du Grand Fresnoy

Geb.: 15032008  LOF  015181
(Ah Si J'Etais Riche du Grand Fresnoy  x  Valse Viennoise du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Combis M.H.



Teven Open klas


1  U/EX  CACL-RCACIB 
Czar Kashemeer du Grand Vent des Steppes

Geb.: 03022007  LOF  14913/03128
(Valdai des Crocs de la Molière  x  Segovia du Grand Fresnoy)
F./Eig. : Woerther P.&E.


2  U/EX  RCACL 
Dober-Kopp Volga

Geb.: 14062007  MET  925/07
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie


3  U/EX   
Jelistaz Rjaviy Blieska

Geb.: 08122006  NHSB  2655897
(Gold Plated Zolotoy Modnyabistru  x  Jelistaz Kiara)
Fokker : S. Holmberg  Eig. : Kuiters J. van den Broek A.


4  U/EX   
Belka de Xanishka

Geb.: 09062006  LOF  014798/03095
(Bojar-Buran Alexander  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : A. Bacquet


  ZG/VG/TB   
Zoiboys Chevelle

Geb.: 15032006  DWZB B  17631
(Chabibi's Korona-Kazan JC  x  Rosehill GL Serigraph JC)
Fokker : Tabner-Golcher-Thompson  Eig. : Ch. Hassel



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CACL-CACIB BOB
Ch.Bojana de Nikolaiev

Geb.: 11032006  LOF  15025
(Silver Shannon de Nikolaiev  x  Silver Saga Spirit of the Tsar)
Fokker : M. Mme Thalgott  Eig. : Alves J.


2  U/EX  RCACL 
Ch.Charunija de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  014973/03135
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie


3  U/EX   
Ch.Faina des Perles Tsariennes

Geb.: 06012006  LOSH  0991095
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
F./Eig. : Dekeyzer-Vogel


4  U/EX   
Ch.Precious Jewel Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528366
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : R.+H. Termorshuizen/J. Kluiters


abs     
Ch.Lovely Butterfly Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528367
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
F./Eig. : Kuiters J. van den Broek A.


  U/EX   
Ch.Lynx Endless Love

Geb.: 14122006  S  14517/2007
(MCh. Lynx Spirit of the Tiger  x  MCh. Lynx Dark Lady)
Fokker : E. Johnsson  Eig. : Greta Schalenbourg


  U/EX   
Ch.Paskova Attraction

Geb.: 19042006  PK  06170/06
(Ch. Dobber Kopp Danon Buro  x  Ch. Ischyma First Lady)
Fokker : M. Paskova  Eig. : Combis M.H.



top


© 2005-2019 web.barsoi.be