index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
5-9-2009  Macon CACS-CACIB  (F)
Keurmeester : Mme Desserne Sylvie (F)

Resultaten & Fotos ingestuurd door Sylvie Guillon, Gérard Mahé


  16 ingeschreven barsoi's (10 Reuen / 6 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX   JBOB JBOG
Darkov Danaieff d'El Collina of Perruska

Geb.: 12102008  LOF  015323
(Urkhan-Danaieff des Crocs de la Molière  x  Valiska d'El Collina of Perruska)
Fokker : Mme Josette Lalemand  Eig. : M.M. Mondragon



Reuen Tussenklas


1  U/EX   
Don Juan des Crocs de la Molière

Geb.: 31032008  LOS  677175
(Vestnik des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : M. Nanchen



Reuen Open klas


1  U/EX  CACS 
Dober-Kopp T-Boy

Geb.: 14062007  MET  922/7
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX   
Czar du Clos Vremontois

Geb.: 04042007  LOF  014988/02683
(Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Perl'ovna d Clos Vremontois)
Fokker : Bourrasset F.  Eig. : M. Benguigui E.


3  U/EX   
C'Smirnoff des Crocs de la Molière

Geb.: 23052007  LOF  015038/02687
(Ustinov des Crocs de la Molière  x  Slavania du Clos de Mickaloic)
Fokker : M. Marc Descamps  Eig. : M. Benguigui E.


4  U/EX   
Baletniy d'Aleksandrovsh

Geb.: 06062006  LOF  014821/02711
(Vezountchik Homierovitch Boldareffchino  x  Valerie de la Plaine de Luzas)
Fokker : Mme Laurent M-T  Eig. : Mme Bonnot E.


abs     
Tsavo du Chateau de la Taurie

Geb.: 11022002  LOF  013665/02471
(Oxip de Beloussof  x  Jodie du Domaine d'Iasnaia-Poliana)
Fokker : Mme De Gastines Martine  Eig. : Mmes De Gastines Martine/Bruneau



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  RCACS 
Vedorovitch des Crocs de la Molière

Geb.: 26052004  LOF  014308/02596
(Alexandrov du Pré du Château  x  Olga de Pinedo)
F./Eig. : M. Descamps Marc



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CACIB BOB
Ch.Vestnik des Crocs de la Molière

Geb.: 25052004  LOF  014312/02588
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Rezeda du Domaine D'Iasnaia Poliana)
F./Eig. : M. Marc Descamps


2  U/EX  RCACIB 
Ch.Urkhan Danaieff des Crocs de la Molière

Geb.: 04092003  LOF  014161/02550
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps Marc  Eig. : M.M. Mondragon



Teven Jeugdklas


1  U/EX   
Darlinka des Princes de Kazan

Geb.: 16082008  LOF  015363
(Vestnik des Crocs de la Molière  x  Volynka des Princes de Kazan)
Fokker : Mme Seigner Monique  Eig. : Mme Fontaine V.



Teven Open klas


1  U/EX  CACS 
Walica Irina av. Fjascho

Geb.: 14032006  LOF  015144/03103
(Ozaroff Av. Fjascho  x  Madjevatjjudo Av. Fjascho)
Fokker : M. Bjarte  Eig. : M. Descamps M.


2  U/EX  RCACS 
Dober-Kopp Volga

Geb.: 14062007  MET  925/07
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie


3  U/EX   
Amboise Framboisovna Homierovitch Boldareffchino

Geb.: 02082005  LOF  014613/03063
(Triumf Homierovitch Boldareffchino  x  Roussania Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Kojine V.  Eig. : Mme Bonnot E.


4  U/EX   
Datcha du Château de la Taurie (dite Diva)

Geb.: 01032008  LOF  015166
(Tsavo du Chateau de la Taurie  x  Vanina des Crocs de la Molière)
Fokker : Mme De Gastines Martine  Eig. : Mme Bint Ch.



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CACIB 
Ch.Charunija de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  014973/03135
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie



top


© 2005-2019 web.barsoi.be