index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
30-8-2009  Romorantin CACS  (F)
Keurmeester : Benoît Tevenon (F)

Resultaten & Fotos ingestuurd door Sylvie Guillon, Gérard Mahé


  15 ingeschreven barsoi's (6 Reuen / 9 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Eltsine de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 24012009  LOF  015400
(Dober-Kopp T-Boy  x  Steppe Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Sylvie Guillon



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   Junior BOG
Darkov Danaieff d'El Collina of Perruska

Geb.: 12102008  LOF  015323
(Urkhan-Danaieff des Crocs de la Molière  x  Valiska d'El Collina of Perruska)
Fokker : Mme Josette Lalemand  Eig. : M.M. Mondragon



Reuen Tussenklas


1  U/EX   
Dragan de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 13052008  LOF  015220
(Anaieff de l'Hermitage d'Eole  x  Vendlynga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : Mme Tual Dominique



Reuen Open klas


1  U/EX  CACS 
Dober-Kopp T-Boy

Geb.: 14062007  MET  922/7
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon Sylvie


2  U/EX  RCACS 
Bojan de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 01072006  LOF  014754/02666
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : M. Chevallier



Reuen Kampioensklas


1  U/EX   
Ch.Urkhan Danaieff des Crocs de la Molière

Geb.: 04092003  LOF  014161/02550
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps Marc  Eig. : M.M. Mondragon



Teven Jeugdklas


1  U/EX   
Da Chouchana de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 04082008  LOF  15261
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  MCh. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
F./Eig. : Sylvie Guillon


2  U/EX   
Dimitriova de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 04082008  LOF  015258
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  MCh. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : Mme Eschasseriaux P.-L.


3  U/EX   
Dzarnytza de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 04082008  LOF  15260
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  MCh. Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : Mlle Fouque



Teven Tussenklas


abs     
D'Jackovskaia de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 13052008  LOF  015223
(Anaieff de l'Hermitage d'Eole  x  Vendlynga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : M. Nourdin J.-Y.



Teven Open klas


1  U/EX  RCACS 
Bojinka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 15102006  LOF  014868/03099
(Gamajun Aurora  x  Sibelle Az Aftab Faizabad)
Fokker : Guillon S  Eig. : Nevers/Riche


abs     
Bomba Homierovitch Boldareffchino

Geb.: 28022006  LOF  14820/3069
(Vargas de la Plaine du Luzais  x  Toutchka Homiérovitch Boldareffchino)
Fokker : V. Koijne  Eig. : Mme Barillet


abs     
Ch.Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 19012003  LOF  013989/02867
(Ch Obertyn Stepowy Goniec  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  CACS 
Cljatva de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  014974/03134
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe Jaruschkanovna d'Ymauville)
Fokker : Guillon Sylvie  Eig. : M. Mlle Nevers Philippe/Riche Isabelle



Teven Kampioensklas


1  U/EX   BOB
Ch.Charunija de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 05052007  LOF  014973/03135
(Vestnick des Crocs de la Molière  x  Steppe-Jaruschkanovna d'Ymauville)
F./Eig. : Guillon Sylvie



top


© 2005-2019 web.barsoi.be