index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
29-8-2009  Bad Homburg CAC Jubiläumssieger  (D)
Keurmeester : Frau Martha Heine (D)

Resultaten ingestuurd door Annie Rogiers - Foto's : Nina Saier, Annie Rogiers



Jubiläumssieger Bad Homburg MCh. Ischyma Hitan Rayen   Jubiläumssiegerin Bad Homburg Ch.  Rosjanka's Bostjana

  31 ingeschreven barsoi's (12 Reuen / 19 Teven)


Reuen Puppyklas


  VB/VP/TP   
Leonid vom Tollhaus

Geb.: 28012009  DWZB B  17923
(Jason vom Tollhaus  x  Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : B. Döring  Eig. : S. Leeb



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  JVDH JCAC J.Jubiläumssieger Bad Homburg 
Dolgoi de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 13052008  DWZB B  17872
(Anaieff de l'Hermitage d'Eole  x  Vendlynga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : Weiser Gabriele



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH CAC 
Dworjanin Igrock

Geb.: 26092005  DWZB B  17515
(Mindal  x  Dober-Kopp Little Foukssia)
Fokker : Schickli I.  Eig. : Bauer K.-Y.


2  U/EX  RVDH RCAC 
Orel Kalinow

Geb.: 07112006  DWZB B  17658
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Teine Devil May Care SC)
Fokker : Kalinowski R.u.S.  Eig. : Lauer - Raffenbeul


3  U/EX   
Kirow vom Tollhaus

Geb.: 10062007  DWZB B  17736
(Chor vom Tollhaus  x  Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : Brigitte Döring  Eig. : V. Konieczny


4  U/EX   
Stepun's Walerij

Geb.: 12052005  DWZB B  17455
(Russian Rebbel Krylov  x  Stepun's Petrowa)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : Klein/Hartel


abs     
Barzaya Helios

Geb.: 26052004  DWZB B  17856
(Barzaya Krylat  x  Svetlana Jaruschkanovna d'Ymauville)
Fokker : Gobbo-Muller  Eig. : Przewdzink P.


  ZG/VG/TB   
Corleone de Pinedo

Geb.: 29072007  DWZB B  17874
(Ch. Silver Shannon de Nikolaiev  x  Skadie de Pinedo)
Fokker : C. Pinedo  Eig. : Ulrich Smitt


  ZG/VG/TB   
Diego von Zarskoje Selo

Geb.: 03072007  DWZB B  17792
(Ch. El Ghitan von Zarskoje Selo  x  Ch. Bilans Black Obsession)
Fokker : Stifter E.  Eig. : Henk van Essen



Reuen Gebruikshondenklas


abs     
Zoiboyz Perfect Storm von Rosehill

Geb.: 08072005  DWZB B  17541
(Silkenswift Ambassador  x  Rosehill GL Mimeograph JC)
Fokker : Tabner-Golcher-Thompson  Eig. : D. Kohl



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH Jubiläumssieger Bad Homburg 
MCh.Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers


2  U/EX  RVDH 
Ch.Zloty Laur Stepowy Goniec

Geb.: 29092004  DWZB B  17698
(Russkiy Standart Arlekin  x  Via Alba Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K  Eig. : Ludmilla Barwitzki



Teven Jeugdklas


1  U/EX  JVDH JCAC J.Jubiläumssiegerin Bad Homburg 
Haryna Wolfskaïa

Geb.: 29032008  DWZB B  17909
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Troykaia Polozovich Chernitsa)
Fokker : A. Vuylsteke  Eig. : J.&C.Statti


2  U/EX  RJVDH RJCAC 
Her Majesty Stepowy Goniec

Geb.: 28042008  DWZB B  17922
(Wlad av Fjascho  x  Ursa Maior Stepowy Goniec)
Fokker : K. Rychlik  Eig. : Ludmilla Barwitzki


abs     
Lawinja vom Sölring Hus

Geb.: 25092008  DWZB B  17908
(Jakuschin vom Sölring Hus  x  Tovaritsch's Boginya)
Fokker : I. Neumann  Eig. : E. Rose


  ZG/VG/TB   
Gospozha Udacha Sudaria Kupidonas

Geb.: 18072008  LSVK  BZ 186/08
(Demjan St; Petersburg  x  Vjuga Metelica)
Fokker : A. Jukniene  Eig. : A. Marksteder



Teven Tussenklas


1  U/EX  VDH 
Scharkow's Bora

Geb.: 02112007  DWZB B  17791
(Volskyvoi d'El Collina Perruska  x  Scharkow's Akasha)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : B. Herbe


2  U/EX  RVDH 
Rainmaker Kylli Chyerdak

Geb.: 23032008  FIN  27544/08
(Zevs iz Razdolia  x  Rainmaker Irene)
Fokker : Lind-Vilpponen  Eig. : D. Soete


abs     
Carija od Podhorniho vrchu

Geb.: 24022008  DWZB B  17988
(Alexandr od Podhorniho vrchu  x  Stepanida de Nikolaiev)
Fokker : Dr. Petr Vodicka  Eig. : Kohl D.



Teven Open klas


1  U/EX  VDH CAC 
Uljanow Barsois Carenina

Geb.: 05062005  DWZB B  17482
(Afelia's Dojian  x  Dober-Kopp Varjan Fable)
Fokker : Schulte C.  Eig. : Breitenbach A.


2  U/EX  RVDH RCAC 
Ailica's Fabulous Fawn

Geb.: 09062006  DWZB B  17612
(Ailica's Chamberlain  x  Ailica's Dark Ruby)
Fokker : A. Wolf  Eig. : M. Horle


3  U/EX   
Ninotschka Kalinow

Geb.: 26062006  DWZB B  17623
(Katz Rhytm of the Night  x  Inuschka Kalinow)
Fokker : R.u.S. Kalinowski  Eig. : S. Locher


4  U/EX   
Velikij Ljudmilla

Geb.: 12112006  DWZB B  17919
(Japejukan Kommando  x  Velikij Jirina)
Fokker : Haggstrom  Eig. : Michael Wille


abs     
Nibrass Queen Motemwiya

Geb.: 05012002  AH  0901154
(Maia Roger the Lodger  x  )
Fokker : Howling  Eig. : H. Kanoo


  U/EX   
Ischyma Karona

Geb.: 08012007  DWZB B  17676
(Ischyma Fandango  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Saier Nina


  U/EX   
Efrosinija von Zarskoje Selo

Geb.: 26082004  DWZB B  17719
(Ischyma Brigand  x  Rossia z Palatinu Moravia)
Fokker : Stifter/Hofer  Eig. : Henk van Essen


  ZG/VG/TB   
Chaijka

Geb.: 30062007  DWZB B  17920
(Ailica's Chamberlain  x  Stepnykh Almazov Aleksandra)
Fokker : E. Bertolini  Eig. : Michael Wille



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH Jubiläumssiegerin Bad Homburg 
Ch.Rosjanka's Bostjana

Geb.: 20082004  DWZB B  17341
(Danjar Z Bilmy  x  Rosjanka's Askania)
Fokker : H. Ludewig  Eig. : Kromrel I.


2  U/EX  RVDH 
Ch.Pyashka's Adlesha

Geb.: 14012004  DWZB B  17245
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
F./Eig. : J. Buchmann



Teven Veteranenklas


1  U/EX  Vet.-VDH Vet.-CAC V.Jubiläumssieger Bad Homburg 
Ch.Pyashka de Xanishka

Geb.: 12041999  DWZB B  16692
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A Bacquet-X Pataud  Eig. : J Buchmann


2  y  RVet.-VDH RVet.-CAC 
Besporodny Arikia

Geb.: 16031999  DWZB B  16571
(Stepun's Mojarow  x  Doubravkaya's Doyna)
F./Eig. : Kerstin Eisenmann



top


© 2005-2019 web.barsoi.be