index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
23-8-2009  Chemnitz-Klaffenbach CAC  (D)
Keurmeester : Herr Richter (D)

Resultaten : Kathrin Franz - Foto's : Gerd-Christian www.gerd-christian.de



VDH BOB Ch. Rasswet's Belana   VDH BOS Ch.  Ischyma Junior Triskel

  22 ingeschreven barsoi's (7 Reuen / 15 Teven)


Reuen Tussenklas


1  U/EX  VDH 
Ischyma Maxim

Geb.: 04032008  DWZB B  17821
(Ch. Blisshound Pinnochio  x  Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Kirsch & Fam. Seidel



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH CAC 
Ischyma McCauley

Geb.: 04032008  DWZB B  17822
(Ch. Blisshound Pinnochio  x  Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch E.  Eig. : Kirsch/Richter


  G/B   
Ischyma Kazeem-Fandango

Geb.: 08012007  DWZB B  17672
(Ischyma Fandango  x  Ischyma Comtess)
Fokker : Evelyn Kirsch  Eig. : Hansen S.



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH RCAC 
Ch.Ischyma Jaden Triskel

Geb.: 06112006  DWZB B  17652
(Triskel Celtic Krylov  x  Ischyma Fashion)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : K.u.M.Stephan



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH BOS
Ch.Ischyma Junior Triskel

Geb.: 06112006  DWZB B  17654
(Triskel Celtic Krylov  x  Ischyma Fashion)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : K.u.M.Stephan


2  U/EX  RVDH 
Ch.Eyk v. Brandenstein

Geb.: 23022006  DWZB B  17571
(Nabor Gatschina  x  Darina v. Brandenstein)
Fokker : E. Hartmann  Eig. : E. Wandzich



Reuen Veteranenklas


1    Vet.-VDH - Vet.-CAC 
Ch.Klingsor's Ontario

Geb.: 16052000  DWZB B  16748
(Ch. Klingsor's Nonius  x  Ch. Klingsor's Galappagos)
Fokker : Herold/Siegel  Eig. : P.u.J. Raspe



Teven Puppyklas


  VB/VP/TP   
Rasswet's Chermila

Geb.: 08022009  DWZB B  17940
(Rasswet's Burattino  x  Jelistaz One Little Sweetheart)
F./Eig. : Marion Wille



Teven Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   
Klingsor's Adascha

Geb.: 10052008  DWZB B  17850
(Klingsor's Nonius  x  Baruschka's Imzadza)
Fokker : D. Siegel  Eig. : D. Siegel/J.u.P. Raspe


2  ZG/VG/TB   
Marischka a.d. Zarenreich

Geb.: 23102008  DWZB B  17916
(Karamasov a.d. Zarenreich  x  Jelena a.d. Zarenreich)
Fokker : Margrit Klug  Eig. : K. Franz



Teven Open klas


1  U/EX  VDH CAC 
Ailica's Galadriel

Geb.: 06032007  DWZB B  17704
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : A. Wolf  Eig. : P.u.P.Krau▀


2  U/EX  RVDH RCAC 
Borenka od Podhornihu Vrchu

Geb.: 22112006  DWZB B  17837
(Stepun's Towarisch  x  Stepanida de Nikolaiev)
Fokker : Dr. Petr Vodicka  Eig. : Sieber A


3  U/EX   
Ischyma Karona

Geb.: 08012007  DWZB B  17676
(Ischyma Fandango  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Saier Nina


4  U/EX   
Ischyma Kandra

Geb.: 08012007  DWZB B  17678
(Ischyma Fandango  x  Ischyma Comtess)
Fokker : Evelyn Kirsch  Eig. : Hansen S.


  U/EX   
Klingsor's Xandra

Geb.: 11082006  DWZB B  17635
(Klingsors Titzian  x  Baruschkas Imzadza)
Fokker : Herold/Siegel  Eig. : W. Lippmann


  U/EX   
Ischyma Gala

Geb.: 16062004  DWZB B  17347
(Ch Ischyma Camargue  x  Basandrin Garna)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : E. Kirsch/A. Kitsche


  U/EX   
Candella Mierzalosc Borzoi

Geb.: 25072007  DWZB B  17762
(Djinseeker French Dream du Grand Fresnoy  x  Alba Rosa Mierzalosc Borzoi)
F./Eig. : V. Stinner



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH 
Ischyma Fantasy

Geb.: 28092003  DWZB B  17211
(Ch Rajski Ptak Polot  x  Ch Ischyma Alyne)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Kitsche


2  U/EX  RVDH 
Ch.Pyashka's Alenija

Geb.: 14012004  DWZB B  17251
(Ruslan St Rogoff ImpÚrial de Perchinoska´a  x  Ch Pyashka de Xanishka)
Fokker : J. Buchmann  Eig. : Sieber A



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH BOB
Ch.Rasswet's Belana

Geb.: 06052006  DWZB B  17604
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Stepun's Sirodka)
F./Eig. : Marion Wille


2  U/EX  RVDH 
Ch.Ischyma Fashion

Geb.: 28092003  DWZB B  17210
(Ch Rajski Ptak Polot  x  Ch Ischyma Alyne)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Kirsch/Seidel



Teven Veteranenklas


abs     
Navina Gatschina

Geb.: 16091999  DWZB B  16669
(Ch. Leonardo de Xanishka  x  Ch. Rashomon's Blue Bea)
Fokker : Zeifang C.  Eig. : Sch÷n Ch.



top


© 2005-2019 web.barsoi.be