index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
22-8-2009  Wels Middle-East European Winner  (AU)
Keurmeester : Gerard Jipping (NL)

Resultaten en foto's ingestuurd door Greet Schalenbourg


  19 ingeschreven barsoi's (11 Reuen / 8 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   
Dober-Kopp Wizzard of Oz

Geb.: 20092008  MET OAG  969/08
(Voursk de l'Hermitage d'Eole  x  Dober-Kopp Chamos Sacij)
F./Eig. : Dr. Agnes Koppany



Reuen Tussenklas


1  U/EX  CACA 
Le Sphinx Killing Me Softly

Geb.: 05092007  SHSB/LOS  677013
(Zimistraija Sarek  x  Le Sphinx Filippia)
Fokker : Folgero Marit  Eig. : Erhart Thurnheer Regina


2  ZG/VG/TB   
Sunburst Duke Califia at Dober-Kopp

Geb.: 14032008  MET.OAG  966/H/08
(Sunburst Huntsman at Mechta  x  Sunburst Curage)
Fokker : Garnett Thompson-Marilyn Mograw  Eig. : Dr. Agnes Koppany



Reuen Open klas


1  U/EX  CACA-CACIB Middle East European Winner BOB
Dober-Kopp Foti Vodka

Geb.: 17092005  LOI  823/05
(Dober-Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Juhasz Mercedes)
Fokker : Koppany Agnes  Eig. : Elisabetta Colombo/Manni F.


2  U/EX  RCACA 
Stephnykh Almazov Extraordinarius

Geb.: 22032007  LOI  08/8050
(Majenkir Timeless Arts  x  Stepnykh Almazov Balthajsha)
Fokker : Epifani C.  Eig. : Civita C.



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CACA-RCACIB 
Ch.Zloty Laur Stepowy Goniec

Geb.: 29092004  DWZB B  17698
(Russkiy Standart Arlekin  x  Via Alba Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K  Eig. : Ludmilla Barwitzki


2  U/EX  RCACA 
Timur z Moskevskeho Chovu

Geb.: 16092005  CLP  B/2278
(Aladin Variage Gold  x  Zaganhar Epyra)
Fokker : Parik F.  Eig. : Finkova Pavla


3  U/EX   
MCh.Ischyma Harosjenkie

Geb.: 20032005  DWZB B  17430
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : G. Schalenbourg


abs     
Ch.Dober Kopp Matthias Rex

Geb.: 03032003  OHZB/BA  1241
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Oriana az Aftab Faizabad)
Fokker : Dr. Agnes Koppany  Eig. : Titze Edith



Reuen Veteranenklas


1  U/EX   
Ch.Dober Kopp Pannon Zoltan

Geb.: 08062001  MET OAG  706/01
(Ch Javidov az Aftab Faizabad  x  Ch Anischka aus dem Zahrenreich)
F./Eig. : Dr. Agnes Koppany



Reuen Erenklas


1  U/EX  CACA 
MCh.Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers



Teven Puppyklas


  VB/VP/TP   
Carabidas Dream of Mine

Geb.: 08022009  FIN  16622/09
(Polongain Jikarow  x  Jelistaz Oriental Pearl)
Fokker : Kaskiarju P.  Eig. : Kataje A.



Teven Tussenklas


1  U/EX  CACA-CACIB Middle East European Winnster 
Russkiy Azart Tarina

Geb.: 14092007  LOI  08/58103
(Solovyev Landish for Russkiy Azart  x  Russkiy Azart Derza)
Fokker : Maria Lazareva  Eig. : A. Lazareva


2  U/EX  RCACA 
Her Majesty Stepowy Goniec

Geb.: 28042008  DWZB B  17922
(Wlad av Fjascho  x  Ursa Maior Stepowy Goniec)
Fokker : K. Rychlik  Eig. : Ludmilla Barwitzki


3  U/EX   
Rainmaker Kylli Chyerdak

Geb.: 23032008  FIN  27544/08
(Zevs iz Razdolia  x  Rainmaker Irene)
Fokker : Lind-Vilpponen  Eig. : D. Soete


abs     
Russkiy Veter Gusarka

Geb.: 06052008  RKF  2261198
(Orel  x  Russkiy Veter Zhneya)
Fokker : Kulkova I.  Eig. : Beresneva E.



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CACA-RCACIB 
Ch.Lynx Endless Love

Geb.: 14122006  S  14517/2007
(MCh. Lynx Spirit of the Tiger  x  MCh. Lynx Dark Lady)
Fokker : E. Johnsson  Eig. : Greta Schalenbourg


2  U/EX  RCACA 
Ch.Carabidas Centenial Dream

Geb.: 22112003  FIN  47394/03
(Jelistaz Legendary  x  Carabidas Bel-Ria)
Fokker : Kaskiarju P.  Eig. : Kataje A.


abs     
Apassionata Nijinski Ballet

Geb.: 03062006  OHZB/BA  1245
(Azeem Variage Gold  x  Raspberry Nijinski Ballet)
Fokker : Ing. L. Burianova  Eig. : Titze Edith



top


© 2005-2019 web.barsoi.be