index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
22-8-2009  Chemnitz-Klaffenbach LS Sachsen 2009  (D)
Keurmeester : Herr Dr. Kazimierz Rychlik (PL)

Resultaten & Foto's : Gerd-Christian www.gerd-christian.de



Landesjugendsieger Sachsen 2009
JVDH JCAC Mariza a.d. Zarenreich   JVDH JCAC  Barzaya Ewan


Landessieger Sachsen 2009
VDH CAC BOS Ischyma Kandra   VDH BOB Ch.  Ischyma Jaden Triskel

  23 ingeschreven barsoi's (7 Reuen / 16 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX  JVDH JCAC LJS Sachsen 2009 
Barzaya Ewan

Geb.: 19042008  SHSB  673808
(Kuskaya's Ayak  x  Barzaya Iskra)
Fokker : D. Gobbo-Müller  Eig. : C. Obermann



Reuen Tussenklas


1  U/EX  VDH CAC 
Ischyma Maxim

Geb.: 04032008  DWZB B  17821
(Ch. Blisshound Pinnochio  x  Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Kirsch & Fam. Seidel



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH RCAC 
Ischyma McCauley

Geb.: 04032008  DWZB B  17822
(Ch. Blisshound Pinnochio  x  Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch E.  Eig. : Kirsch/Richter


2  U/EX  RVDH 
Ischyma Kazeem-Fandango

Geb.: 08012007  DWZB B  17672
(Ischyma Fandango  x  Ischyma Comtess)
Fokker : Evelyn Kirsch  Eig. : Hansen S.



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH LS Sachsen 2009 BOB
Ch.Ischyma Jaden Triskel

Geb.: 06112006  DWZB B  17652
(Triskel Celtic Krylov  x  Ischyma Fashion)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : K.u.M.Stephan


2  U/EX  RVDH 
Ch.Ischyma Junior Triskel

Geb.: 06112006  DWZB B  17654
(Triskel Celtic Krylov  x  Ischyma Fashion)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : K.u.M.Stephan



Reuen Veteranenklas


1    Vet.-VDH Vet.-CAC 
Ch.Klingsor's Ontario

Geb.: 16052000  DWZB B  16748
(Ch. Klingsor's Nonius  x  Ch. Klingsor's Galappagos)
Fokker : Herold/Siegel  Eig. : P.u.J. Raspe



Teven Puppyklas


  VB/VP/TP   
Rasswet's Chermila

Geb.: 08022009  DWZB B  17940
(Rasswet's Burattino  x  Jelistaz One Little Sweetheart)
F./Eig. : Marion Wille



Teven Jeugdklas


1  U/EX  JVDH JCAC LJS Sachsen 2009 
Mariza a.d. Zarenreich

Geb.: 23102008  DWZB B  17917
(Karamasov a.d. Zarenreich  x  Jelena a.d. Zarenreich)
F./Eig. : Margrit Klug


2  U/EX  RJVDH RJCAC 
Klingsor's Adascha

Geb.: 10052008  DWZB B  17850
(Klingsor's Nonius  x  Baruschka's Imzadza)
Fokker : D. Siegel  Eig. : D. Siegel/J.u.P. Raspe


3  U/EX   
Marischka a.d. Zarenreich

Geb.: 23102008  DWZB B  17916
(Karamasov a.d. Zarenreich  x  Jelena a.d. Zarenreich)
Fokker : Margrit Klug  Eig. : K. Franz



Teven Open klas


1  U/EX  VDH CAC LS Sachsen 2009 BOS
Ischyma Kandra

Geb.: 08012007  DWZB B  17678
(Ischyma Fandango  x  Ischyma Comtess)
Fokker : Evelyn Kirsch  Eig. : Hansen S.


2  U/EX  RVDH RCAC 
Candella Mierzalosc Borzoi

Geb.: 25072007  DWZB B  17762
(Djinseeker French Dream du Grand Fresnoy  x  Alba Rosa Mierzalosc Borzoi)
F./Eig. : V. Stinner


3  U/EX   
Borenka od Podhornihu Vrchu

Geb.: 22112006  DWZB B  17837
(Stepun's Towarisch  x  Stepanida de Nikolaiev)
Fokker : Dr. Petr Vodicka  Eig. : Sieber A


4  U/EX   
Ischyma Gala

Geb.: 16062004  DWZB B  17347
(Ch Ischyma Camargue  x  Basandrin Garna)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : E. Kirsch/A. Kitsche


  U/EX   
Ischyma Karona

Geb.: 08012007  DWZB B  17676
(Ischyma Fandango  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Saier Nina


  U/EX   
Karenina a.d. Zarenreich

Geb.: 15042005  DWZB B  17443
(Orel des Princes de Kazan  x  Russian Rapsody Krylov)
F./Eig. : M. Klug



Teven Gebruikshondenklas


1  ZG/VG/TB   
Ischyma Fantasy

Geb.: 28092003  DWZB B  17211
(Ch Rajski Ptak Polot  x  Ch Ischyma Alyne)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Kitsche


2  ZG/VG/TB   
Ch.Pyashka's Alenija

Geb.: 14012004  DWZB B  17251
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaďa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
Fokker : J. Buchmann  Eig. : Sieber A



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH 
Ch.Ischyma Fashion

Geb.: 28092003  DWZB B  17210
(Ch Rajski Ptak Polot  x  Ch Ischyma Alyne)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Kirsch/Seidel


2  U/EX  RVDH 
Ch.Rosjanka's Bostjana

Geb.: 20082004  DWZB B  17341
(Danjar Z Bilmy  x  Rosjanka's Askania)
Fokker : H. Ludewig  Eig. : Kromrel I.


3  U/EX   
Ch.Rasswet's Belana

Geb.: 06052006  DWZB B  17604
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Stepun's Sirodka)
F./Eig. : Marion Wille



Teven Veteranenklas


1    Vet.-VDH Vet.-CAC 
Ch.Sibiria de Xanishka

Geb.: 15052001  DWZB B  17032
(Tsjerkaj du Bois St. Lambert  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : Sieber A. B.



top


© 2005-2019 web.barsoi.be