index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
21-8-2009  Wels CACA-CACIB  (AU)
Keurmeester : Peter Mazura (AU)

Resultaten ingestuurd door Greet Schalenbourg - Foto's : Greet Schalenbourg, Annie Rogiers



CACA-CACIB BOS Russkiy Azart Tarina   CACA BOB MCh.  Ischyma Hitan Rayen

  19 ingeschreven barsoi's (9 Reuen / 10 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX   
Dober-Kopp Wizzard of Oz

Geb.: 20092008  MET OAG  969/08
(Voursk de l'Hermitage d'Eole  x  Dober-Kopp Chamos Sacij)
F./Eig. : Dr. Agnes Koppany



Reuen Tussenklas


1  U/EX  CACA 
Le Sphinx Killing Me Softly

Geb.: 05092007  SHSB/LOS  677013
(Zimistraija Sarek  x  Le Sphinx Filippia)
Fokker : Folgero Marit  Eig. : Erhart Thurnheer Regina


2  U/EX  RCACA 
Sunburst Duke Califia at Dober-Kopp

Geb.: 14032008  MET.OAG  966/H/08
(Sunburst Huntsman at Mechta  x  Sunburst Curage)
Fokker : Garnett Thompson-Marilyn Mograw  Eig. : Dr. Agnes Koppany



Reuen Open klas


1  U/EX  CACA-CACIB 
Dober-Kopp Foti Vodka

Geb.: 17092005  LOI  823/05
(Dober-Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Juhasz Mercedes)
Fokker : Koppany Agnes  Eig. : Elisabetta Colombo/Manni F.


2  U/EX  RCACA 
Stephnykh Almazov Extraordinarius

Geb.: 22032007  LOI  08/8050
(Majenkir Timeless Arts  x  Stepnykh Almazov Balthajsha)
Fokker : Epifani C.  Eig. : Civita C.



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CACA 
Ch.Zloty Laur Stepowy Goniec

Geb.: 29092004  DWZB B  17698
(Russkiy Standart Arlekin  x  Via Alba Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K  Eig. : Ludmilla Barwitzki


2  U/EX  RCACA 
MCh.Ischyma Harosjenkie

Geb.: 20032005  DWZB B  17430
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : G. Schalenbourg



Reuen Veteranenklas


1  U/EX   
Ch.Dober Kopp Pannon Zoltan

Geb.: 08062001  MET OAG  706/01
(Ch Javidov az Aftab Faizabad  x  Ch Anischka aus dem Zahrenreich)
F./Eig. : Dr. Agnes Koppany



Reuen Erenklas


1  U/EX  CACA BOB
MCh.Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers



Teven Puppyklas


  B/P   
Carabidas Dream of Mine

Geb.: 08022009  FIN  16622/09
(Polongain Jikarow  x  Jelistaz Oriental Pearl)
Fokker : Kaskiarju P.  Eig. : Kataje A.



Teven Jeugdklas


1  U/EX   
Feja vom Schloss Perchino

Geb.: 30092008  OHZB BA  1253
(Vaskes Victor  x  Barinya aus dem Nibelgau)
F./Eig. : A. Grubbel



Teven Tussenklas


1  U/EX  CACA-CACIB 
Russkiy Azart Tarina

Geb.: 14092007  LOI  08/58103
(Solovyev Landish for Russkiy Azart  x  Russkiy Azart Derza)
Fokker : Maria Lazareva  Eig. : A. Lazareva


2  U/EX  RCACA 
Her Majesty Stepowy Goniec

Geb.: 28042008  DWZB B  17922
(Wlad av Fjascho  x  Ursa Maior Stepowy Goniec)
Fokker : K. Rychlik  Eig. : Ludmilla Barwitzki


3  U/EX   
Rainmaker Kylli Chyerdak

Geb.: 23032008  FIN  27544/08
(Zevs iz Razdolia  x  Rainmaker Irene)
Fokker : Lind-Vilpponen  Eig. : D. Soete


abs     
Russkiy Veter Gusarka

Geb.: 06052008  RKF  2261198
(Orel  x  Russkiy Veter Zhneya)
Fokker : Kulkova I.  Eig. : Beresneva E.



Teven Open klas


1  U/EX  CACA 
Ninotschka Kalinow

Geb.: 26062006  DWZB B  17623
(Katz Rhytm of the Night  x  Inuschka Kalinow)
Fokker : R.u.S. Kalinowski  Eig. : S. Locher


2  ZG/VG/TB   
Rus Extreme Feeriya

Geb.: 29032006  OHZB BA  1257
(Dorsdorf Rekord  x  Vaskes Wstrecha)
Fokker : Shitkova M.  Eig. : Gruber A.



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CACA 
Ch.Lynx Endless Love

Geb.: 14122006  S  14517/2007
(MCh. Lynx Spirit of the Tiger  x  MCh. Lynx Dark Lady)
Fokker : E. Johnsson  Eig. : Greta Schalenbourg


2  ZG/VG/TB   
Ch.Carabidas Centenial Dream

Geb.: 22112003  FIN  47394/03
(Jelistaz Legendary  x  Carabidas Bel-Ria)
Fokker : Kaskiarju P.  Eig. : Kataje A.



top


© 2005-2019 web.barsoi.be