index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
9-8-2009  Ludwigshafen CAC-CACIB  (D)
Keurmeester : Herr Elmar Sistermann (D)

Resultaten en foto ingestuurd door Annie Rogiers



VDH CACIB BOB BIG2 MCh. Ischyma Hitan Rayen   VDH CAC-CACIB  Borenka od Podhornihu Vrchu

  13 ingeschreven barsoi's (6 Reuen / 7 Teven)


Reuen Jeugdklas


abs     
Goyan v.d. Windhundranch

Geb.: 27032008  DWZB B  17824
(Wjugow v.d. Windhundranch  x  Veruschka du Grand Fresnoy)
Fokker : B.u.H. Schwarz  Eig. : Kunkel



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH RCAC 
Corleone de Pinedo

Geb.: 29072007  DWZB B  17874
(Ch. Silver Shannon de Nikolaiev  x  Skadie de Pinedo)
Fokker : C. Pinedo  Eig. : Ulrich Smitt


2  U/EX  RVDH 
Dworjanin Igrock

Geb.: 26092005  DWZB B  17515
(Mindal  x  Dober-Kopp Little Foukssia)
Fokker : Schickli I.  Eig. : Bauer K.-Y.


3  U/EX   
Kirow vom Tollhaus

Geb.: 10062007  DWZB B  17736
(Chor vom Tollhaus  x  Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : Brigitte Döring  Eig. : V. Konieczny



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  CAC-RCACIB 
Turgai's Haziz

Geb.: 05102004  DWZB B  17381
(Turgai's Feniks  x  Turgai's Chernika)
Fokker : Franz  Eig. : Neu Daniel



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH CACIB Rheinland-Pfalz Sieger 2009 BOB BIG2
MCh.Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers



Teven Tussenklas


1  U/EX  VDH 
Carija od Podhorniho vrchu

Geb.: 24022008  DWZB B  17988
(Alexandr od Podhorniho vrchu  x  Stepanida de Nikolaiev)
Fokker : Dr. Petr Vodicka  Eig. : Kohl D.


2  U/EX  RVDH 
Rainmaker Kylli Chyerdak

Geb.: 23032008  FIN  27544/08
(Zevs iz Razdolia  x  Rainmaker Irene)
Fokker : Lind-Vilpponen  Eig. : D. Soete


3  U/EX   
Turgai's Jashma

Geb.: 03112007  DWZB B  17810
(Turgai's Elko  x  Turgai's Galka)
Fokker : G.u.M. Franz  Eig. : Marina u. Gerhard Franz



Teven Open klas


1  U/EX  VDH CAC-CACIB Rheinland-Pfalz-Siegerin 2009 
Borenka od Podhornihu Vrchu

Geb.: 22112006  DWZB B  17837
(Stepun's Towarisch  x  Stepanida de Nikolaiev)
Fokker : Dr. Petr Vodicka  Eig. : Sieber A


2  U/EX  RVDH RCAC-RCACIB 
Turgai's Indy

Geb.: 04102006  DWZB B  17667
(Turgai's Gil  x  Turgai's Faij)
F./Eig. : G.u.M. Franz


3  U/EX   
Ailica's Fabulous Fawn

Geb.: 09062006  DWZB B  17612
(Ailica's Chamberlain  x  Ailica's Dark Ruby)
Fokker : A. Wolf  Eig. : M. Horle


4  U/EX   
Ischyma Karona

Geb.: 08012007  DWZB B  17676
(Ischyma Fandango  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Saier Nina



top


© 2005-2019 web.barsoi.be