index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
8-8-2009  Gelsenkirchen CAC  (D)
Keurmeester : Frau Gabriele Schröter (D)

VDH CAC BOB Endreij Alexander   VDH CAC BOS Ch.  Precious Jewel Modnyabistru

  19 ingeschreven barsoi's (11 Reuen / 8 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   
Bilans Happy Go Lucky

Geb.: 20102008  PKR.X  6963
(Solovyev Lichny Podarok Dla Contra Lege  x  Bilans Eight Dreams of the Sunrise)
Fokker : Thomas Kuszyk  Eig. : Fischer S.



Reuen Tussenklas


1  ZG/VG/TB   
Scharkow's Balujew

Geb.: 02112007  DWZB B  17783
(Volskyvoi d'El Collina Perruska  x  Scharkow's Akasha)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : A. Schelke


2  ZG/VG/TB   
Scharkow's Biriuk

Geb.: 02112007  DWZB B  17782
(Volskyvoi d'El Collina Perruska  x  Scharkow's Akasha)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : E. van den Berg


abs     
Barzaya Ewan

Geb.: 19042008  SHSB  673808
(Kuskaya's Ayak  x  Barzaya Iskra)
Fokker : D. Gobbo-Müller  Eig. : C. Obermann



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH CAC BOB
Endreij Alexander

Geb.: 26042007  DWZB B  17726
(Babuschka's Hubal-Alexander  x  Chaika Alexander)
F./Eig. : Dagmar Renelt


2  U/EX  RVDH RCAC 
Red Eagle Lelant Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528363
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
F./Eig. : Kluiters/vd Broek


3  U/EX   
Lesnitschewo aus dem Zarenreich

Geb.: 20052007  DWZB B  17744
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : Margrit Klug  Eig. : Veronique Jans


4  U/EX   
Diego von Zarskoje Selo

Geb.: 03072007  DWZB B  17792
(Ch. El Ghitan von Zarskoje Selo  x  Ch. Bilans Black Obsession)
Fokker : Stifter E.  Eig. : Henk van Essen


  ZG/VG/TB   
Arkadij Wicari

Geb.: 06092006  CMKU/B/  2442/06
(Cashmere Bistkupstwo  x  Claire Balsaja Achota)
Fokker : Vondrackova Zuzana  Eig. : Grüssing H.


  U/EX   
Dworjanin I'Tolstoi

Geb.: 26092005  DWZB B  17815
(Mindal (Nurminskaya)  x  Dober-Kopp Little Foukssia)
Fokker : Schickli I.  Eig. : U. Jerney



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH 
Ch.Karamasov aus dem Zarenreich

Geb.: 15042005  DWZB B  17439
(Orel des Princes de Kazan  x  Russian Rapsody Krylov)
Fokker : Margrit Klug  Eig. : Niemann H.



Teven Tussenklas


1  U/EX  VDH 
Troykaia Polozovich Gatchina

Geb.: 31102007  LOSH  1031706
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  MCh. Basha Wolfskaïa)
F./Eig. : Veronique Jans


2  U/EX  RVDH 
Scharkow's Bogisha

Geb.: 02112007  DWZB B  17786
(Volskyvoi d'El Collina Perruska  x  Scharkow's Akasha)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : Kuhlmann M.


3  ZG/VG/TB   
Scharkow's Bora

Geb.: 02112007  DWZB B  17791
(Volskyvoi d'El Collina Perruska  x  Scharkow's Akasha)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : B. Herbe



Teven Open klas


1  U/EX  VDH CAC (New DWZRV Ch.) BOS
Ch.Precious Jewel Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528366
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : R.+H. Termorshuizen/J. Kluiters


2  U/EX  RVDH RCAC 
Bilans Dark Side of the Moon

Geb.: 05032006  PKR-X  5931
(Agmar z Kruszelnickiego Dvory  x  Bilans Avantgarda)
Fokker : Thomas Kuszyk  Eig. : Fischer S.


3  U/EX   
Enjoy van Pazjino

Geb.: 07032006  NHSB  2598747
(Grischka a.d. Zarenreich  x  Dober-Kopp Pannon Eszter)
F./Eig. : F. Hoorneman


4  U/EX   
Efrosinija von Zarskoje Selo

Geb.: 26082004  DWZB B  17719
(Ischyma Brigand  x  Rossia z Palatinu Moravia)
Fokker : Stifter/Hofer  Eig. : Henk van Essen



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH 
Ch.Scharkow's Arkasha

Geb.: 23092004  DWZB B  17365
(Ch Chor vom Tollhaus  x  Stepun's Quubara)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : A. Schelke



top


© 2005-2019 web.barsoi.be