index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
18-7-2009  Münster CAC  (D)
Keurmeester : Herr Elmar Sistermann (D)

Resultaten ingestuurd door Dagmar Renelt & Peter Niewrzedowski


  20 ingeschreven barsoi's (9 Reuen / 11 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Mikolai aus dem Zarenreich

Geb.: 23102009  DWZB B  17913
(Karamasov a.d. Zarenreich  x  Jelena a.d. Zarenreich)
Fokker : Margrit Klug  Eig. : Rolf Niemann



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  JVDH-JCAC (New German Junior Ch.) 
Dolgoi de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 13052008  DWZB B  17872
(Anaieff de l'Hermitage d'Eole  x  Vendlynga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : Weiser Gabriele



Reuen Tussenklas


1  U/EX  VDH RCAC 
Cyparus Mierzalosc Borzoi

Geb.: 25072007  DWZB B  17761
(Djinseeker French Dream du Grand Fresnoy  x  Alba Rosa Mierzalosc Borzoi)
Fokker : V. Stinner  Eig. : C. Metzdorf


2  U/EX  RVDH 
Akim Mraja

Geb.: 30122007  DWZB B  17846
(Phaedra Camus  x  Amuri-Pajkos Bogi)
Fokker : Jana Mrazova  Eig. : R.u.M. Bunge



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH CAC 
Ladianov aus dem Zarenreich

Geb.: 20052007  DWZB B  17745
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
F./Eig. : Margrit Klug


2  U/EX  RVDH 
Dworjanin Jablochkov

Geb.: 05052007  NHSB  2662423
(Pervy Sneg iz Volnogo Vetra  x  Hochotuschka Raschi-Pack Buran)
Fokker : Schickli I.  Eig. : Smid E.A.


3  U/EX   
Diego von Zarskoje Selo

Geb.: 03072007  DWZB B  17792
(Ch. El Ghitan von Zarskoje Selo  x  Ch. Bilans Black Obsession)
Fokker : Stifter E.  Eig. : Henk van Essen



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH BOB
Ch.Karamasov aus dem Zarenreich

Geb.: 15042005  DWZB B  17439
(Orel des Princes de Kazan  x  Russian Rapsody Krylov)
Fokker : Margrit Klug  Eig. : Niemann H.


2  U/EX  RVDH 
Ch.Enrico van Pazjino

Geb.: 07032006  NHSB  2598740
(Grischka a.d. Zarenreich  x  Dober-Kopp Pannon Eszter)
F./Eig. : F. Hoorneman



Teven Jeugdklas


1  U/EX  JVDH JCAC JBOB
Lavka von Sölring Hüs

Geb.: 25092008  DWZB B  17907
(Ch. Jakuschin vom Sölring Hüs  x  Tovaritsch's Boginya)
F./Eig. : H.u.I.C.Neumann


2  U/EX  RVDH 
Blagorodnja Krasota Igrushka

Geb.: 08062008  NHSB  2708510
(Izum  x  Blagorodnja Krasota Zhadkaya)
F./Eig. : Smid E.A.



Teven Tussenklas


1  U/EX  VDH 
Scharkow's Bogisha

Geb.: 02112007  DWZB B  17786
(Volskyvoi d'El Collina Perruska  x  Scharkow's Akasha)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : Kuhlmann M.



Teven Open klas


1  U/EX  VDH CAC BOS
Artemesia Mierzalocs Borzoi

Geb.: 19102004  DWZB B  17375
(Orel des Princes de Kazan  x  Wonna Wiosna Stepowy Goniec)
Fokker : V. Stinner  Eig. : Breitenbach A.


2  U/EX  RVDH RCAC 
Jessilja vom Sölring Hüs

Geb.: 13012005  DWZB B  17412
(Gorijn vom Sölring Hüs  x  Elmaya v. Troybhiko)
F./Eig. : H.+I.Neumann


3  U/EX   
Karenina a.d. Zarenreich

Geb.: 15042005  DWZB B  17443
(Orel des Princes de Kazan  x  Russian Rapsody Krylov)
F./Eig. : M. Klug


4  U/EX   
Enjoy van Pazjino

Geb.: 07032006  NHSB  2598747
(Grischka a.d. Zarenreich  x  Dober-Kopp Pannon Eszter)
F./Eig. : F. Hoorneman


  U/EX   
Efrosinija von Zarskoje Selo

Geb.: 26082004  DWZB B  17719
(Ischyma Brigand  x  Rossia z Palatinu Moravia)
Fokker : Stifter/Hofer  Eig. : Henk van Essen


  U/EX   
Baruschka's Kira

Geb.: 16052005  DWZB B  17462
(Katz Rhytm of the Night  x  Baruschka's Halatka)
Fokker : S. Schoenfeld  Eig. : G.u.R.Paffrath


  U/EX   
Krassotka Raschi-Pack-Buran

Geb.: 04102005  DWZB B  17521
(Klingsor's Ontario  x  Ermolka Raschi-Pack-Buran)
Fokker : L. Bührmann  Eig. : Schmidt P.


  ZG/VG/TB   
Bilans Dark Side of the Moon

Geb.: 05032006  PKR-X  5931
(Agmar z Kruszelnickiego Dvory  x  Bilans Avantgarda)
Fokker : Thomas Kuszyk  Eig. : Fischer S.



top


© 2005-2019 web.barsoi.be