index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
4-7-2009  Gruna CAC Barsoi Jahresausstellung 2009  (D)
Keurmeester : Mrs. Irina Korshunova (RUS)

Foto's ingestuurd door Gerd-Christian www.gerd-christian.de


click hier om het fotoalbum te openen



VDH CAC BOS Zucker Nijinski Ballet   VDH BOB Ch.  Baruschka's Imzadza


Jahressiegerin 2009 BOB Ch. Baruschka's Imzadza    


Jahressieger 2009 Zucker Nijinski Ballet    


Jahresjugendsiegerin 2009 Stepun's Zora-Zarina   Jahresjugendsieger 2009 JBOB  Sunburst Duke Califia at Dober-Kopp


Vet.CAC Vet.BOS Besporodny Arikia   Vet.CAC Vet.BOB Ch.  Klingsor's Nonius


Puppy BOB Puppy BIS Dober-Kopp Shere Khan    


Beste Hoofd Reu - Meilleure Tête Mâle - Best Head Male
Ch. Klingsor's Ontario    

  69 ingeschreven barsoi's (33 Reuen / 36 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy BIS Puppy
Dober-Kopp Shere Khan

Geb.: 25102008  MET OAG 
(Dober-Kopp Pannon Zoltan  x  Dober-Kopp Black Sirocco)
F./Eig. : Koppany Agnes



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  JCAC Jahresjugendsieger 2009 JBOB
Sunburst Duke Califia at Dober-Kopp

Geb.: 14032008  MET.OAG  966/H/08
(Sunburst Huntsman at Mechta  x  Sunburst Curage)
Fokker : Garnett Thompson-Marilyn Mograw  Eig. : Koppany Agnes


2  U/EX  RJCAC 
Altai vom Tännichtgrund

Geb.: 26082008  DWZB B 
(Ch. Turgai's Hajatin  x  Ch. Victory Misty Blue River)
Fokker : Dr. Hille  Eig. : D. Siegel


3  U/EX   
Stepun's Zarankow

Geb.: 16092008  DWZB B  17888
(Ardagan's Firecracker  x  Stepun's Tupij)
Fokker : Wöhrle-Simon  Eig. : R.Göting u. D. Siebert-Göting


4  U/EX   
Ischyma Maxim

Geb.: 04032008  DWZB B  17821
(Ch. Blisshound Pinnochio  x  Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Kirsch & Fam. Seidel


  ZG/VG/TB   
Dolgoi de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 13052008  DWZB B  17872
(Anaieff de l'Hermitage d'Eole  x  Vendlynga de l'Hermitage d'Eole)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : Weiser Gabriele


  ZG/VG/TB   
Stepun's Zubatoi

Geb.: 16092008  DWZB B  17786
(Ardagan's Firecracker  x  Stepun's Tupij)
F./Eig. : Wöhrle-Simon


  ZG/VG/TB   
Klingsor's Aschan

Geb.: 10052008  DWZB B  17849
(Klingsor's Nonius  x  Baruschka's Imzadza)
Fokker : D. Siegel  Eig. : D. Siegel/B. Kroll


  ZG/VG/TB   
Barzaya E'Aragon

Geb.: 19042008  SHSB/LOS  673804
(Kuskaya's Ayak  x  Barzaya Iskra)
Fokker : D. Gobbo-Müller  Eig. : Ute Dick



Reuen Tussenklas


1  U/EX  VDH 
Hrubin Zarownik

Geb.: 04072007  DWZB B  17752
(Nabor Gatschina  x  Galina Zarownik)
Fokker : H. Kasimir u. S.Roehl  Eig. : Tilse M.


2  U/EX  RVDH 
Ischyma McCauley

Geb.: 04032008  DWZB B  17822
(Ch. Blisshound Pinnochio  x  Ch. Ischyma Comtess)
Fokker : Kirsch E.  Eig. : Kirsch/Richter


3  ZG/VG/TB   
Hedin Zarownik

Geb.: 04072007  DWZB B  17751
(Nabor Gatschina  x  Galina Zarownik)
Fokker : H. Kasimir u. S.Roehl  Eig. : Flemming B.



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH CAC Jahressieger 2009 BOS
Zucker Nijinski Ballet

Geb.: 19012006  CMKU  B/2332/06
(Azeem Variage Gold  x  Tanecnice Nijinski Ballet)
F./Eig. : Ing. L. Burianova


2  U/EX  RVDH 
Klingsor's Valentin

Geb.: 11052005  DWZB B  17464
(Klingsor's Lovländer  x  Baruschkas Imzadza)
Fokker : D. Siegel  Eig. : S. Kroll/D. Siegel


3  U/EX   
Chopin z Bilmy

Geb.: 12062005  DWZB B  17697
(Ch Ischyma Carat  x  Cordova Fabrege)
Fokker : M. Parizkova  Eig. : Sander/Kirsch/Seidel


4  U/EX   
Stepun's Walerij

Geb.: 12052005  DWZB B  17455
(Russian Rebbel Krylov  x  Stepun's Petrowa)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : Klein/Hartel


  U/EX   
Rassim's Esteban

Geb.: 09042007  DWZB B  17722
(Katz Rhytm of the Night  x  Rassim's Cassandra)
Fokker : Niekamp V. M.  Eig. : R.Göting u. D. Siebert-Göting


  U/EX   
Nurejew Kalinow

Geb.: 26062006  DWZB B  17619
(Katz Rhytm of the Night  x  Inuschka Kalinow)
Fokker : Kalinowski R.u.S.  Eig. : Conny Otto & Stephan Hüttner


  ZG/VG/TB   
Eyk v. Brandenstein

Geb.: 23022006  DWZB B  17571
(Nabor Gatschina  x  Darina v. Brandenstein)
Fokker : E. Hartmann  Eig. : E. Wandzich


  ZG/VG/TB   
Karpow vom Tollhaus

Geb.: 10062007  DWZB B  17735
(Chor vom Tollhaus  x  Leicro's Russian Zebeede)
Fokker : B. Döring  Eig. : Alexander Ultich


  ZG/VG/TB   
Zoiboyz Perfect Storm v. Rosehill

Geb.: 08072005  DWZB B  17541
(Silkenswift Ambassador  x  Rosehill GL Mimeograph JC)
Fokker : S. Tabner/T. Golcher/C. Thompson  Eig. : D. Kohl



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH RCAC 
Ch.Baruschka's Kortschagin

Geb.: 16052005  DWZB B  17458
(Ch Katz Rhythm of the Night  x  MCh Baruschka's Halatka)
F./Eig. : Sabine Schönfeld



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH 
Ch.Orlow Kalinow

Geb.: 07112006  DWZB B  17660
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Teine Devil May Care SC)
Fokker : Kalinowski R.u.S.  Eig. : Conny Otto & Stephan Hüttner


2  U/EX  RVDH 
Ch.Klingsor's Tizian

Geb.: 04042003  DWZB B  17142
(Klingsor's Nonius  x  Klingsor's Ivanna)
Fokker : K. Herold/D. Siegel  Eig. : Leukert M.


3  U/EX   
Ch.Zarathustra Nijinski Ballet

Geb.: 19012006  CMKU  B/2329/06
(Azeem Variage Gold  x  Tanecnice Nijinski Ballet)
F./Eig. : Ing. L. Burianova


4  U/EX   
Ch.Zloty Laur Stepowy Goniec

Geb.: 29092004  DWZB B  17698
(Russkiy Standart Arlekin  x  Via Alba Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K  Eig. : Ludmilla Barwitzki


  U/EX   
Ch.Ischyma Jaden Triskel

Geb.: 06112006  DWZB B  17652
(Triskel Celtic Krylov  x  Ischyma Fashion)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : K.u.M.Stephan


  U/EX   
Ch.Ischyma Junior Triskel

Geb.: 06112006  DWZB B  17654
(Triskel Celtic Krylov  x  Ischyma Fashion)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : K.u.M.Stephan


  U/EX   
Ch.Blizzard v.d. Windhundranch

Geb.: 26042004  DWZB B  17285
(Ailica's Chamberlain  x  Pamina v.d. Windhundranch)
Fokker : B.+ H. Schwarz  Eig. : E. Mendel


  U/EX   
Ch.Jantar aus dem Zarenreich

Geb.: 26102004  DWZB B  17393
(Ch. Ischyma Camargue  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : M. Klug  Eig. : Ute Dick



Reuen Veteranenklas


1  U/EX  Vet.CAC Vet.BOB
Ch.Klingsor's Nonius

Geb.: 17051998  DWZB B  16428
(Ivanow Alexander  x  Aljaska Rusich)
Fokker : K. Herold/D. Siegel  Eig. : D. Siegel


2  U/EX  RVet.CAC Beste Hoofd Reu/Meilleure Tête Mâle/Best Head Male 
Ch.Klingsor's Ontario

Geb.: 16052000  DWZB B  16748
(Ch. Klingsor's Nonius  x  Ch. Klingsor's Galappagos)
Fokker : Herold/Siegel  Eig. : P.u.J. Raspe


3  U/EX   
Ch.Dober Kopp Pannon Zoltan

Geb.: 08062001  MET OAG  706/01
(Ch Javidov az Aftab Faizabad  x  Ch Anischka aus dem Zahrenreich)
F./Eig. : Koppany Agnes



Teven Puppyklas


  VB/VP/TP   
Marischka a.d. Zarenreich

Geb.: 23102008  DWZB B 
(Karamasov a.d. Zarenreich  x  Jelena a.d. Zarenreich)
Fokker : Margrit Klug  Eig. : K. Franz



Teven Jeugdklas


1  U/EX  JCAC Jahresjugendsiegerin 2009 
Stepun's Zora-Zarina

Geb.: 16092008  DWZB B  17891
(Ardagan's Firecracker  x  Stepun's Tupij)
Fokker : Wöhrle-Simon  Eig. : Kerstin Lesser


2  U/EX  RJCAC 
Sunburst Queen Califia at Dober-Kopp

Geb.: 14032008  MET.OAG  965/H/08
(Sunburst Huntsman at Mechta  x  Sunburst Curage)
Fokker : Garnett Thompson-Marilyn Mograw  Eig. : Koppany Agnes


3  U/EX   
Carija od Podhorniho vrchu

Geb.: 24022008  CLP/B  2611/08
(Alexandr od Podhorniho vrchu  x  Stepanida de Nikolaiev)
Fokker : Dr. Petr Vodicka  Eig. : Kohl D.


4  U/EX   
Russkiy Azart Naia

Geb.: 15062008  LOI 
(Solovyev Landish for Russkiy Azart  x  Russkiy Azart Derza)
Fokker : Maria Lazareva  Eig. : U. Zilken


  U/EX   
Her Majesty Stepowy Goniec Ginny

Geb.: 28042008  DWZB B  17922
(Wlad av Fjascho  x  Ursa Maior Stepowy Goniec)
Fokker : K. Rychlik  Eig. : Ludmilla Barwitzki


  U/EX   
Klingsor's Adascha

Geb.: 10052008  DWZB B  17850
(Klingsor's Nonius  x  Baruschka's Imzadza)
F./Eig. : D. Siegel


  U/EX   
Klingsor's Anjuta

Geb.: 10052008  DWZB B  17851
(Klingsor's Nonius  x  Baruschka's Imzadza)
F./Eig. : D. Siegel


  ZG/VG/TB   
Ginger v.d. Windhundranch

Geb.: 27032008  DWZB B  17844
(Wjugow v.d. Windhundranch  x  Veruschka du Grand Fresnoy)
F./Eig. : B.u.H. Schwarz


  U/EX   
Gospozha Udacha Sudaria Kupidonas

Geb.: 18072008   
(Demjan  x  Jamscik Grigorij Vjuga Metelica)
Fokker : A. Jukniene  Eig. : A. Marksteder



Teven Tussenklas


1  U/EX  VDH 
Russkiy Azart Layma

Geb.: 09042008   
(Rassvet Svetlevshiy Mirage  x  Russkiy Azart Elita)
Fokker : Maria Lazareva  Eig. : P. Trevisan


2  U/EX  RVDH 
Henriette Zarownik

Geb.: 04072007  DWZB B  17756
(Nabor Gatschina  x  Galina Zarownik)
Fokker : H. Kasimir u. S.Roehl  Eig. : S. Roehl


3  U/EX   
Candella Mierzalosc Borzoi

Geb.: 25072007  DWZB B  17762
(Djinseeker French Dream du Grand Fresnoy  x  Alba Rosa Mierzalosc Borzoi)
F./Eig. : V. Stinner


4  ZG/VG/TB   
Fouksia von der Windhundranch

Geb.: 30072007  DWZB B  17777
(Wjugow v.d. Windhundranch  x  Birjuschka v.d. Windhundranch)
Fokker : B.u.H. Schwarz  Eig. : E. Mendel



Teven Open klas


1  U/EX  VDH RCAC 
Lynx Power of Love

Geb.: 14122006  DWZB B  17873
(MCh. Lynx Spirit of the Tiger  x  MCh. Lynx Dark Lady)
Fokker : E. Johnsson  Eig. : Spengler L.


2  U/EX  RVDH 
Borenka od Podhornihu Vrchu

Geb.: 22112006  CCP/B  2474
(Stepun's Towarisch  x  Stepanida de Nikolaiev)
Fokker : Dr. Petr Vodicka  Eig. : Sieber A


3  U/EX   
Chaijka

Geb.: 30062007  DWZB B  17920
(Ailica's Chamberlain  x  Stepnykh Almazov Aleksandra)
Fokker : E. Bertolini  Eig. : Michael Wille


4  U/EX   
Ischyma Gala

Geb.: 16062004  DWZB B  17347
(Ch Ischyma Camargue  x  Basandrin Garna)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : E. Kirsch/A. Kitsche


  U/EX   
Eyla Alexander

Geb.: 26042007  DWZB B  17731
(Babuschka's Hubal-Alexander  x  Chaika Alexander)
Fokker : Dagmar Renelt  Eig. : U.u.H. Mühlau


  U/EX   
Velikij Ljudmilla

Geb.: 12112006  DWZB B  17919
(Japejukan Kommando  x  Velikij Jirina)
Fokker : Haggstrom  Eig. : Michael Wille


  ZG/VG/TB   
Stepun's Xaranowa

Geb.: 10022007  DWZB B  17687
(Stepun's Sewastopol  x  Stepun's Tupij)
F./Eig. : Wöhrle-Simon


  ZG/VG/TB   
Ladjana aus dem Zarenreich

Geb.: 20052007  DWZB B  17747
(MCh. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
F./Eig. : Margrit Klug



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH CAC 
Ch.Rosjanka's Bostjana

Geb.: 20082004  DWZB B  17341
(Danjar Z Bilmy  x  Rosjanka's Askania)
Fokker : H. Ludewig  Eig. : Kromrel I.


2  U/EX  RVDH 
Ch.Pyashka's Alenija

Geb.: 14012004  DWZB B  17251
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
Fokker : J. Buchmann  Eig. : Sieber A


3  ZG/VG/TB   
Ailica's Flamme

Geb.: 09062006  DWZB B  17613
(Ch. Alicia's Chamberlain  x  Ch. Alicia's Dark Ruby)
F./Eig. : A. Wolf



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH Jahressiegerin 2009 BOB
Ch.Baruschka's Imzadza

Geb.: 31072001  DWZB B  16886
(Ch. Klingsor's Mustang  x  Baruschka's Granitza)
Fokker : S. Schönfeld  Eig. : D. Siegel


2  U/EX  RVDH Beste Hoofd Teef/Meilleure Tête Femelle/Best Head Female 
Ch.Galina Zarownik

Geb.: 11042004  DWZB B  17279
(Klingsor's Ontario  x  Eshjewika Zarownik)
Fokker : H. Kasimir  Eig. : S. Roehl


3  U/EX   
Ch.Ailica's Georgia

Geb.: 06032007  DWZB B  17705
(Ch. Rosjanka's Andrasch  x  Ch. Ailica's Caja-Chadee)
F./Eig. : A. Wolf


4  U/EX   
Ch.Stepun's Tupij

Geb.: 28022002  DWZB B  17007
(MCh Turgai's Chudo  x  Ch Stepun's Petrowa)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : D. Woehrle


  U/EX   
Ch.Ailica's Dark Ruby

Geb.: 28102002  DWZB B  17083
(Sverkay  x  Larissa de Nikolaiev)
Fokker : Fischer U-Wolf A  Eig. : A Wolf


  U/EX   
Ch.Ischyma Fashion

Geb.: 28092003  DWZB B  17210
(Ch Rajski Ptak Polot  x  Ch Ischyma Alyne)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Kirsch/Seidel


  U/EX   
Rasswet's Belana

Geb.: 06052006  DWZB B  17604
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Stepun's Sirodka)
F./Eig. : Marion Wille



Teven Veteranenklas


1  U/EX  Vet.CAC 
Besporodny Arikia

Geb.: 16031999  DWZB B  16571
(Stepun's Mojarow  x  Doubravkaya's Doyna)
Fokker : Kerstin Eisenmann  Eig. : Kerstin Lesser


2  U/EX  RVet.CAC 
Ch.Sibiria de Xanishka

Geb.: 15052001  DWZB B  17032
(Tsjerkaj du Bois St. Lambert  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : Sieber A. B.


3  U/EX   
Ch.Varinja v.d. Windhundranch

Geb.: 15082000  DWZB B  16795
(Lunik v.d. Windhundranch  x  Heleika v.d. Windhundranch)
Fokker : B.+ H. Schwarz  Eig. : Reinsberger



Teven Erenklas


1  U/EX   
Ch.Anatevka v.d. Windhundranch

Geb.: 18042003  DWZB B  17152
(Wjugow v.d. Windhundranch  x  Udala v.d. Windhundranch)
Fokker : Schwarz B. u. H.  Eig. : Kathrin & Uwe Franz



top


© 2005-2019 web.barsoi.be