index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
28-6-2009  Bulle CAC  (CH)
Keurmeester : Mr. Kresten Scheel (DK)

Resultaten ingestuurd door Annie Rogiers, Foto's: Christine Jaquier



CAC BOS Asha Batyah Maja   CAC BOB BIG3 (Mrs.L.Mach) MCh.  Ischyma Hitan Rayen

  13 ingeschreven barsoi's (5 Reuen / 8 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX  JCAC (New Swiss Juniorch.) 
Lynx Indian Paintbrush

Geb.: 09052008  LOS  673496
(Brassok Vilmos Huszar  x  Ch. Lynx Dark Lady)
Fokker : E. Johnsson  Eig. : Christine Jaquier


2  U/EX  RJCAC 
Don Juan des Crocs de la Molière

Geb.: 31032008  LOS  677175
(Vestnik des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : M. Nanchen


  G/B   
Barzaya Eletay

Geb.: 19042008  LOS  673805
(Kuskaya's Ayak  x  Barzaya Iskra)
Fokker : Gobbo-Muller  Eig. : M. Detholomese De Prinsac-Loepfe



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CAC BOB BIG3
MCh.Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers


2  ZG/VG/TB   
Ch.Vorloi des Princes de Kazan

Geb.: 05032004  SHSB LOS  637631
(Oural des Princes de Kazan  x  Rassims Chalima)
Fokker : M. Seigner  Eig. : M. Nanchen



Teven Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   
Areta Z Palantina Moravia

Geb.: 30052008  LOS  674538
(Darwin Majove Bohemia  x  Ciacona Bistkupstwo)
Fokker : Ruzickova  Eig. : Doris Gobbo-Muller


abs     
Chest'islava

Geb.: 08082008  LOI  09/70914
(Lucesarniy Zolotoc Sozvesdie  x  Persauchino Lutayzima)
Fokker : Mrs. Kylova  Eig. : Mrs. Gall-Brawand


  Vold./Suffis.   
Barzaya Estrina

Geb.: 19042008  LOF  596527/621/965
(Kuskaya's Ayak  x  Barzaya Iskra)
Fokker : Gobbo-Muller  Eig. : Mrs. Wulschleger-Flechtner



Teven Tussenklas


1  U/EX  CAC BOS
Asha Batyah Maja

Geb.: 30122007  SPKP  172
(Phaedra Camus  x  Amuri-Pajkos Bogi)
Fokker : Mrs. Mrazova  Eig. : Mrs. Ruzinska


2  U/EX  RCAC 
Rainmaker Kylli Chyerdak

Geb.: 23032008  FIN  27544/08
(Zevs iz Razdolia  x  Rainmaker Irene)
Fokker : Lind-Vilpponen  Eig. : D. Soete



Teven Open klas


1  ZG/VG/TB   
Katya Balsaja Achota

Geb.: 08072006  LOS  656171
(Ch. Ave Biskupstwo  x  Conie Balsaja Achota)
Fokker : Sir Dusan  Eig. : Doris Gobbo-Müller


2  ZG/VG/TB   
Barzaya Galya

Geb.: 24042005  LOS  641898
(Barzaya Jarnac  x  Svora d'Ymauville)
F./Eig. : Mme Doris Gobbo-Muller



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CAC 
Ch.Volynka des Princes de Kazan

Geb.: 05032004  LOF  014323/03056
(Oural des Princes de Kazan  x  Rassims Chalima)
F./Eig. : M. Seigner



top


© 2005-2019 web.barsoi.be